Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist- Logo - Opinie

Kwiaciarnia Internetowa EurofloristOpinie

: 3621Dobry

ważny od: 14 mar 2012
data aktualizacji: 28 wrz 2022
Sklep Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 14 mar 2012
data aktualizacji: 28 wrz 2022

Opinie nt. sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist

5 paź 2021
Zamawiam juz przez długie lata i to do różnych miast w Polsce ale nie zawsze jestem 100% pewna czy moje zamowienie bedzie tak wygladac jak na zdjęciu no ale tym razem musze powiedzieć (widzialam zdjecia) ze tort wyszedl nawet ladniej i ta zlota wstążka idealnie pasowała wiec serdeczne dzieki. Bravo!!! Juz dalam Wam nowego klienta ktory tez zlozyl zamowienie.

10 paź 2021
Jeśli chodzi o moje zlecenie,nie zostało zrealizowane w określonych godzinach,kwiaciarnia zaproponowała solenizantce odbiór kwiatów osobiście w rezultacie ustalenie innego adresu dostawy,bukiet ,,różany puch,,nie miał róż a smsa o ,,dostarczeniu,,bukietu dostałam 3 dni po tzw.zrealizowaniu zlecenia. Pomimo przeprosin ze strony firmy euroflorist pl ,jestem zawiedziona usługą i zdecydowanie nie polacem. Do firmy euroflorist,skoro pytacie państwo co możecie zrobić,żeby poprawić usługi,moja sugestia jest taka,że może należałoby sprawdzać kwiaciarnie z którymi podpisujcie państwo umowy,pod kontem wiarygodności i żetelności w realizacji zlecenia. Z poważaniem Bożena Sierpinska 10.10.2021

Opinie nt. sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist

6 cze 2022
Profesjonalne podejści do wykonania usługi
30 maj 2022
Dostawa była opóźniona o dzień
12 cze 2022
Dobry kontakt z kurietem.
20 cze 2022
10 cze 2022
1 cze 2022
Złożyłam dwa zamówienia na Dzień Matki. Nie dość, że koszt przesyłki był bardzo wysoki, to jeszcze żadna z nich nie została doręczona. Owszem do jednego zamówienia otrzymałam informację dzień przed doręczeniem, że nie mogą Państwo doręczyć, więc na szybko musiałam organizować dodatkowe zamówienie w innej firmie ale drugie zamówienie bez żadnej informacji w ogóle nie zostało doręczone. W tej sytuacji ocena nie może być pozytywna i niestety nie polecam Państwa firmy. W przyszłości nie zamierzam korzystać z tych usług.
23 cze 2022
Przykro nam bardzo, że taka sytuacja miała miejsce. Niestety zdarzyło sie, że system technicznie nie wyłapał kodu pocztowego, który nie był na tamtą chwile obsługiwany. Przepraszamy najmocniej i mamy nadzieję, że przekazane rekompensaty pozwolą Pani jeszcze raz dać nam szansę w doręczeniu kwiatków. Pozdrawiamy, Euroflorist
24 cze 2022
przesyłka nie dotarła na czas. Nie wiem czy wogóle dotrze. Podanie przyczyny niedostarczenia przesyłki przez kuriera , że adresata nie zastano- co jest niemożliwe, bo przesyłka miała być dostarczona do szpitala a pacjent nadal przebywa w szpitalu; kurier wogóle się nie kontaktował z podanymi nr telefonów. Jeżeli przesyłka nie dotrze to zwrócę się o zwrot kosztów.
15 lip 2022
Przepraszamy najmocniej za zaistniałą sytuację. Zamówiony produkt to kosz upominkowy wysyłany kurierem DHL. W regulaminie widnieje zapis, że przesyłki do szpitali, hoteli, dużych firm doręczane są do recepcji tych instytucji. Zwrot za zamówienie został oczywiście dokonany. Pozdrawiamy, Euroflorist
26 cze 2022
Niestety tylko dwie gwiazdki "Kwiaty na dzień Ojca dostarczone na drogi dzień" Kontakt z firma szybki i mila obsługa klienta. Liscik z przeprosinami od firmy dla Ojca dołączony do bukietu i gratis czekoladki jako przeprosiny.
15 lip 2022
Dziękujemy za opinię i ostatecznie miłe słowa skierowane pod adresem naszej firmy. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Pozdrawiamy, Euroflorist
14 sty 2022
Jestem zadowolona, że przesyłka dotarła na czas. Byłam w szpitalu i gdy dowiedziałam się, że tort, który zamówiłam dla Jubilatki był pyszny tylko wielka szkoda, że BYŁ PĘKNIĘTY NA PÓŁ. Pan, który go niósł nie uważał a przy zamówieniach dużych tortów trzeba jednak bardzo uważnie je przenosić. Mnie jest przykro, że usługa nie spełniła moich oczekiwań. Zamówienie było 11.01.br a tort był potrzebny na 12.01br. rano i nie było możliwości zdobycia kolejnego, który nie byłby pęknięty. Nie polecam więc zamawiać dużych tortów
24 lut 2022
Dziękujemy za opinię. Wszelkie uwagi i sugestie rozpatrujemy bardzo wnikliwie. Skontaktujemy się z naszym partnerem w Wągrowcu i przekażemy do wglądu zaistniałą sytuację. Przepraszamy za wszelkie niedogodnośći. Pozdarwiamy, Euroflorist
30 paź 2021
Polecam. Wiązanka dostarczona, zdjęcia zrobione.
5 paź 2021
16 lut 2022
NIe rozumiem dlaczego zawsze kwiaty jadą do Cisia-Blachowni aż z Częstochowy zamiast z Blachowni??? Ponadto, chciałem kupić jeszcze wino, albo/i inne jeszcze artykuły, ale zamawiane w sobotę nie mogły dotrzeć w poniedziałek (nie było możliwości wyboru tego dnia), myślę, że jest tutaj miejsce na udoskonalenia :-)))
16 maj 2022
Jesteście wspaniali, dzięki wam niespodzianka udała się na 100%.Dziękuję za doręczenie bukietu o proponowanej godz .Bukiet kwiatów przepiękny. Będę polecała waszą stronę wszystkim znajomym. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.
26 mar 2022
Kwiaty mialy przyjsc na czas, ale sie spoznily, musialam dzwonic na infolinie i pytac co z zamowieniem. Pan poinformowal mnie, ze dostane informacje mailem, ale takowa nie przyszla. Bukiet sredni "I love you" jak na zdjeciu.
14 sty 2022
Podoblo sie prawie wszystko Mozna by jeszcze troche uproscic strone i wpisywanie kodow promocyjnych bo to jest troszeczke zagmatwane Ja nie uzylem swojegobo nie mialem na to czasu , ale to dobre dla firmy😁
19 maj 2022
Bukiet tulipanów ładniejszych niż na zdjęciu ze sklepu doszedł na czas. Zakup i dostawę kwiatów na miejsce udało się zrealizować w ciągu zaledwie dwóch dni. Dziękuję i polecam.
22 paź 2021
Sposób zamawiania jest ok, natomiast nigdy nie wiadomo jak jak w końcowym efekcie wygladą realizacja, dobrym pomysłem byłoby wysyłanie do zamawiajacego zdjecia z realizacji.