Kwiaciarnia Internetowa EuroFloristOpinie

Andrzej Świderski

Opinie nt. sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist

4.64 / 5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist

Swieże kwiaty,b.db. kompozycja, Swietny i efektywny kontakt, szybka dostawa. M.Ł.

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Cieszymy się niezmiernie, że sprawiliśmy radość kwiatową niespodzianką. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Sprawnie i szybko, polecam

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Zapraszamy do korzystania z usług Euroflorist w przyszłości i dziękujemy za bardzo dobra opinię. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Wszystko sprawnie. Polecam.

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Niezmiernie nam miło, że zamówienie spełniło Państwa oczekiwania. Polecamy się na przyszłość, Zespół Euroflorist
Zamówilam kwiaty na 60 urodziny mamy. Bukiet był przepiękny i stworzył wiele radości solenizantce. Dostawa była punktualnie. Na pewno skorzystamy ponownie. Polecamy

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Bardzo dziękujemy za miłe słowa, cieszymy się, że niespodzianka sprawiła tak wiele radości. Pozdrawiamy Zespół Euroflorist
Piękna kompozycja, obdarowana zachwycona.Polecam

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Serdecznie dziękujemy za opinię. Niezmiernie nam miło, że wywołaliśmy uśmiech na twarzy osoby obdarowanej, Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Dostawa szybka ale całkiem inną wiązanke zamówiłam :-(

Dostarczono 5 przed 11-ta.

Wszystko było w porządku. Jestem zadowolony. Polecam tę kwiaciarnię

Kwiaty miały zostać doręczane między godz 9 a 11 rano. Dotarły dopiero po 20.... Prawie 12 godz opóźnienia to zdecydowanie za dużo....

Serwis i dostawa super, ale jesli chodzi o kwiaty to o ile pierwszy bukiet różnił się tylko kolorystyką, to drugi w większości powinny być róże, a były goździki.

Tym razem towar byl w porzadku, co nie jest zawsze regula, jak zauwazylem to zalezy od kwiaciarni , ktora realizuje zamowienie, czasem bukiety pokazane na zdjeciu nie maja nic wspolnego z bukietami dostarczonymi do klienta koncowego

Profesjonalne podejście super

Kwiaciarnia spisala sie na medal. To bylo bardzo wazne zamowienie kwiatow na pogrzeb. Kwiaciarnia przyslala piekne, swieze kwiaty i skontaktowala sie z nami by potwierdzic na ktora godzine najlepiej kwiaty dostarczyc i gdzie bysmy woleli. Bardzo jestesmy zadowoleni. Dziekujemy. Polecamy.

Zawsze jestem z Was zadowolona i oby tak bylo zawsze.. Dla dobrych klientow co czesto zamawiaja u Panstwa zlecenia powinniscie dbac o takich i dawac wiecej rabaty Jak sie dba to sie ma.tych samychco nie mysla uciekac.. Pozdrawiam serdecznie Hanna

Wszystko super Polecam

No problems. All on time and looked great. Recommended

Jak zwykle wszystko o czasie i na miejsce

Super dostawa piękny bukiet oraz przepiękny kosz z owocami poprostu zadowolenie w 100 polecam