Kwiaciarnia Internetowa EuroFloristOpinie

Andrzej Świderski

Opinie nt. sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist

4.67/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist

Wszystko ok dostawa na czaa

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Zadowolenie Klienta jest dla nas niezmiernie istotne. Dziękujemy za bardzo dobrą opinie i zapraszamy w przyszłości do korzystania z naszych usług. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Realizacja tego samego dnia, szybko, sprawnie, polecam

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Miło nam bardzo, że mogliśmy spełnić pokładane w nas oczekiwania:-). Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Euroflorist
wszysttko ok

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Cieszymy się, że zamówienie spełniło Pani oczekiwania. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Euroflorist
Sposób zamawiania, czas dostawy jest doskonały. Bukiety - niestety różnią siwa i to negatywnie od idei przedstawionych na zdjęciach. Rozmiary bukietów także są niekonsekwentne.

Kwiaty dostarczone o wskazanej porze, dostawca sugerował się moimi wskazówkami, osoba obdarowana mega zaskoczona - super kwiaciarnia.

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Dziękujemy za wyczerpująca i wskazującą każdy element doręczenia kwiatów opinię! Polecamy się na przyszłość, pozdrawiamy Zespół Euroflorist

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Dziękujemy za bardzo dobrą opinię:-). Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Euroflorist
Kwiaty dotarły w ustalonym terminie. Babcia bardzo zadowolona. Polecam:)

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Jest nam niezmiernie miło, że sprawiliśmy Pani Babci radość doręczając emocje kwiatowe. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Euroflorist
Jestem stałym klientem właśnie dlatego,że zawsze jest bez problemu ,na czas i zgodnie z moimi oczekiwaniami.POLECAM jak najbardziej.

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Bardzo nam miło słyszeć takie słowa! Dziękujemy, zapraszamy do nas w przyszłości i obiecujemy, że w dalszym ciągu będziemy pomocni w uszczęśliwianiu ludzi kwiatami :) Dobrego dnia, Euroflorist
Zamówione kwiaty nie spełniały moich oczekiwań, jednak reklamacja została przyjęta i obecnie czekam na voucher w formie zadośćuczynienia.

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Przykro nam bardzo, że zamówienie nie spełniło Pani oczekiwań. Voucher powinien już do Pani dotrzeć, mamy nadzieję, że jeszcze raz da nam Pani szanse i skorzysta z naszych usług. Pozdrawiamy, zespół Euroflorist
Wszystko sprawnie i bezproblemowo

Dziękujemy za pozytywne słowa! Euroflorist

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Cieszymy się bardzo, że poleca Pani korzystanie z usług Euroflorist:-). Życzymy miłego dnia, Zespół Euroflorist
Róże nie miały zapachu ewentualnie miały zapach mocno chemiczny. Bileciki niegdyś były z karteczek specjalnych - teraz zwykła karteczka biurowa, kolorowa. Dostawa bez zarzutu.

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Dziękujemy za konstruktywną opinię. Zwrócimy uwagę wykonawcy na estetykę bileciku oraz zapach róż i dołożymy wszelkich starań aby następnym razem usługa w całości była na 5 wykonana:-). Z pozdrowieniami, Zespół Euroflorist
Zamówienie nie zostało zrealizowane, pomimo gwarancji dostawy w dniu 24 grudnia.

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Przykro nam bardzo, że zamówienie nie zostało doręczone. Zapewniamy, że taka sytuacja zdarz się niezmiernie rzadko i spowodowana była urlopami w kwiaciarniach, które mogły doręczyć zamówienie. Serdecznie przepraszamy, z pozdrowieniami Zespół Euroflorist
Jak zawsze- wszystko ok.

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Miło nam, że niespodzianka się udała i zapraszamy do skorzystania z naszych usług ponownie. Z pozdrowieniami, Zespół Euroflorist
Dobrze :-)

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Dziękujemy za dobra opinię. Polecamy się na przyszłość. Z pozdrowieniami , Zespół Euroflorist
Piękny bukiet dostarczony na czas.

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Cieszymy się bardzo, że bukiet spełnił oczekiwania i zapraszamy ponownie do zakupów. Z pozdrowieniami, Zespół Euroflorist
Dobra obsluga

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Dziękujemy bardzo za docenienie obsługi klienta. Staramy się dokładać najwyższych starań abyście byli Państwo zadowoleni z naszych usług. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Jestem bardzo zadowolona z obslugi. Dostawa, serwis dla klientów, towar wszystko wykonane bardzo szybko ,solidnie . Polecam wszystkim

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Uprzejmie dziękujemy za wysoką ocenę i polecenie:-). Pozdrawiamy, zespół Euroflorist
Byłby max za serwis ale notatka w karteczce z życzeniami była w ogóle nie sformatowana, nawet wkrętów tam gdzie dałem nie było. Widać że nikt na to nie spojrzał przed drukiem, a szkoda..

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Dziękujemy bardzo za opinię. Zapraszamy do korzystania z naszych usług w przyszłości i zapewniamy, że sytuacja z notatka się już więcej nie powtórzy:-) Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Wzorowo przeprowadzona transakcja. Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Gorąco polecam tego solidnego Kontrahenta.

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Dziękujemy bardzo za opinię. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy przyczynić się do sprawienia kwiatowej niespodzianki:-). Z pozdrowieniami, Zespół Euroflorist