Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist- Logo - Opinie

Kwiaciarnia Internetowa EurofloristOpinie

: 3621Dobry

ważny od: 14 mar 2012
data aktualizacji: 28 wrz 2022
Sklep Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 14 mar 2012
data aktualizacji: 28 wrz 2022

Opinie nt. sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist

5 paź 2021
Zamawiam juz przez długie lata i to do różnych miast w Polsce ale nie zawsze jestem 100% pewna czy moje zamowienie bedzie tak wygladac jak na zdjęciu no ale tym razem musze powiedzieć (widzialam zdjecia) ze tort wyszedl nawet ladniej i ta zlota wstążka idealnie pasowała wiec serdeczne dzieki. Bravo!!! Juz dalam Wam nowego klienta ktory tez zlozyl zamowienie.

10 paź 2021
Jeśli chodzi o moje zlecenie,nie zostało zrealizowane w określonych godzinach,kwiaciarnia zaproponowała solenizantce odbiór kwiatów osobiście w rezultacie ustalenie innego adresu dostawy,bukiet ,,różany puch,,nie miał róż a smsa o ,,dostarczeniu,,bukietu dostałam 3 dni po tzw.zrealizowaniu zlecenia. Pomimo przeprosin ze strony firmy euroflorist pl ,jestem zawiedziona usługą i zdecydowanie nie polacem. Do firmy euroflorist,skoro pytacie państwo co możecie zrobić,żeby poprawić usługi,moja sugestia jest taka,że może należałoby sprawdzać kwiaciarnie z którymi podpisujcie państwo umowy,pod kontem wiarygodności i żetelności w realizacji zlecenia. Z poważaniem Bożena Sierpinska 10.10.2021

Opinie nt. sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist

19 lut 2022
Kwiaty są świeże i generalnie ładne. Ale mam zastrzeżenia, jeśli chodzi i wielkość bukietów. Średni jest tak naprawdę mały... Duży, to raczej średni. I tak było tym razem.
14 mar 2022
Piekne i swieze kwiaty jak zawsze, mozliwosc dolaczenia dodatkowego upominku np. owocow czy czekoladek, rabaty do wykorzystania przy nastepnych zakupach. To lubie!
27 maj 2022
Z mojego zamowienia nr 5827596 z 24.05.22 na duzy bukiet frezji i czekoladki Lindor moja mama otrzymala tylko kwiaty, czekoladek nie otrzymala. Pozdrawiam
21 gru 2021
Dzisiejsze trudne czasy , dzięki internetowej kwiaciarni Euroflorist pozwalają się podzielić z naszymi najbliższymi odrobiną uczuć poprzez podarowane kwiaty.
2 mar 2022
Zamawiałam wielokrotnie, do różnych miast w Polsce i raz za granicę. Wszystkie bukiety doręczone w ustalonym dniu, wszystko w porządku.
24 sty 2022
Kwiaty dostarczone byly w wyznaczonym czasie. Mimo zmiany koloru, byly swieze i pieknie skomponowane. Tesciowa byla zachwycona Dziekuje
10 mar 2022
Dziękuję za terminowe dostarczenie 4 zamówień, mimo iż z mojej winy 1 kontakt tel.był podany z przekłamaniem.
26 maj 2022
Mama zachwycona kwiatami i przepysznym tortem .Wszystko poszło dobrze płatność i dostawa gorąco polecam.
25 kwi 2022
Kwiaty ładne i świeże - takie jak na zdjęciu (bukiet 15 liliowych tulipanów). Jestem zadowolona z usługi
8 mar 2022
Zamówiłam bukiet lilii w rozmiarze xl, a to co dostała jubilatka wyglądało na symboliczny bukiecik ...
21 paź 2021
Bardzo spoko. Piekne swieze kwiaty. Bardzo ladna kompozycja.
6 gru 2021
Wspaniała firma!
31 sty 2022
Piękne kwiaty i miła obsługa. Udało mi się rozweselić moją mamę w dniu jej urodzin. Dziękuję
29 mar 2022
Firma godna polecenia.zawsze dotrzymuje terminów,a produkty są odpowiednio wysokiej jakości.
1 lut 2022
Skorzystalam kilka razy i jestem zadowolona bardzo. Kompetencja,profesionizm i szybko. Brawo
30 sty 2022
Bukiet został dostarczony na czas łącznie z bilecikiem. Proces zamówienia był sprawny.
2 kwi 2022
od L M.
Zlecenie zostało wykonane bez zarzutu. Polecam korzystanie z usług Firmy Euroflorist.
11 lut 2022
On time delivery, goods as promised and very prompt and polite customer service!
6 sty 2022
Dostarczony bukiet zrobił bardzo dobre wrażenie na osobie obdarowanej. Dziękuję.
8 mar 2022
Dostawa zgodna z zamówieniem, kwiaty piękne i świeże. Polecem innym internautom