Kwiaciarnia Internetowa EuroFloristOpinie

Anna Burzyńska–Bodus

Opinie nt. sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist

4.58/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist

Bardzo dziekujemy za dostarczenie prezentow dla solenizantki, ktora bardzo sie ucieszyla niespodzianka. Tort bardzo smaczny i roze czerwone, piekne oraz kosz ze swiezymy owocami. Super serwis i napewno w przyszlosci skorzystamy ponownie. Polecamy wszystkim
Wiązanka ładna i na czas. WAZNE Dostawa w godzinach wieczornych funkcjonuje, w odróżnieniu od "Poczty Kwiatowej"
Zamówienie zostało zrealizowane bardzo dobrze i terminowo, kwiaty były bardzo dobrej jakości i świeże. Kwiaciarnia internetowa EuroFlorist jest godna polecenia. Z poważaniem Marek Mikuć
ładne kwiatki, jednak nie takie jak na obrazku, dodatkowo dostawa się opóźniła o kilka godzin, a odbiorczyni wychodziła popołudniu więc ledwo dała radę odebrać. Mimo to nie było większych problemów i wszyscy byli zadowoleni więc ja też :)
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Cieszymy się, że bukiet się podobał. Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze bukiety w 100% są identyczne z tymi prezentowanymi na zdjęciach. Mamy jednak nadzieję, że wywołują one uśmiech na twarzy osoby obdarowanej. dziękujemy za dobra opinie i zapraszamy do korzystania z naszych usług. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Cały zakup przebiegł pomyślnie. Kwiaty były na czas. Solenizant zadowolony. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Cieszymy się bardzo z zadowolenia Solenizanta:-). Właśnie takie emocje powinny przekazywać przesyłki kwiatowe. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Zamówienie i serwis jest zawsze doskonały. Bukiety - zarówno wielkość jak forma nie do końca przypominają oferty na stronach sklepu.
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Dziękujemy za bardzo dobrą opinię. Bukiet jako towar przygotowywany przez lokalną kwiaciarnię, może się różnic od tego prezentowanego na stronie internetowej. Jednakże charakter i kolorystyka zawsze powinny być zachowane. Mamy nadzieję, że mimo różnic bukiety spełniają Państwa oczekiwania. Polecamy się na przyszłość. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
jestem zadowolona z uslugi
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Serdecznie dziękujemy za tak pozytywną opinię:-). Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Wszystko ok dostawa na czaa
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Zadowolenie Klienta jest dla nas niezmiernie istotne. Dziękujemy za bardzo dobrą opinie i zapraszamy w przyszłości do korzystania z naszych usług. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Realizacja tego samego dnia, szybko, sprawnie, polecam
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Miło nam bardzo, że mogliśmy spełnić pokładane w nas oczekiwania:-). Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Euroflorist
wszysttko ok
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Cieszymy się, że zamówienie spełniło Pani oczekiwania. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Euroflorist
Sposób zamawiania, czas dostawy jest doskonały. Bukiety - niestety różnią siwa i to negatywnie od idei przedstawionych na zdjęciach. Rozmiary bukietów także są niekonsekwentne.
Kwiaty dostarczone o wskazanej porze, dostawca sugerował się moimi wskazówkami, osoba obdarowana mega zaskoczona - super kwiaciarnia.
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Dziękujemy za wyczerpująca i wskazującą każdy element doręczenia kwiatów opinię! Polecamy się na przyszłość, pozdrawiamy Zespół Euroflorist
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Dziękujemy za bardzo dobrą opinię:-). Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Euroflorist
Kwiaty dotarły w ustalonym terminie. Babcia bardzo zadowolona. Polecam:)
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Jest nam niezmiernie miło, że sprawiliśmy Pani Babci radość doręczając emocje kwiatowe. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Euroflorist
Jestem stałym klientem właśnie dlatego,że zawsze jest bez problemu ,na czas i zgodnie z moimi oczekiwaniami.POLECAM jak najbardziej.
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Bardzo nam miło słyszeć takie słowa! Dziękujemy, zapraszamy do nas w przyszłości i obiecujemy, że w dalszym ciągu będziemy pomocni w uszczęśliwianiu ludzi kwiatami :) Dobrego dnia, Euroflorist
Zamówione kwiaty nie spełniały moich oczekiwań, jednak reklamacja została przyjęta i obecnie czekam na voucher w formie zadośćuczynienia.
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Przykro nam bardzo, że zamówienie nie spełniło Pani oczekiwań. Voucher powinien już do Pani dotrzeć, mamy nadzieję, że jeszcze raz da nam Pani szanse i skorzysta z naszych usług. Pozdrawiamy, zespół Euroflorist
Wszystko sprawnie i bezproblemowo
Dziękujemy za pozytywne słowa! Euroflorist
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Cieszymy się bardzo, że poleca Pani korzystanie z usług Euroflorist:-). Życzymy miłego dnia, Zespół Euroflorist
Róże nie miały zapachu ewentualnie miały zapach mocno chemiczny. Bileciki niegdyś były z karteczek specjalnych - teraz zwykła karteczka biurowa, kolorowa. Dostawa bez zarzutu.
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Dziękujemy za konstruktywną opinię. Zwrócimy uwagę wykonawcy na estetykę bileciku oraz zapach róż i dołożymy wszelkich starań aby następnym razem usługa w całości była na 5 wykonana:-). Z pozdrowieniami, Zespół Euroflorist
Zamówienie nie zostało zrealizowane, pomimo gwarancji dostawy w dniu 24 grudnia.
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Przykro nam bardzo, że zamówienie nie zostało doręczone. Zapewniamy, że taka sytuacja zdarz się niezmiernie rzadko i spowodowana była urlopami w kwiaciarniach, które mogły doręczyć zamówienie. Serdecznie przepraszamy, z pozdrowieniami Zespół Euroflorist