Kwiaciarnia Internetowa EuroFloristOpinie

Andrzej Świderski

Opinie nt. sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist

4.64 / 5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist

Zamówienie nie zostało zrealizowane, pomimo gwarancji dostawy w dniu 24 grudnia.

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Przykro nam bardzo, że zamówienie nie zostało doręczone. Zapewniamy, że taka sytuacja zdarz się niezmiernie rzadko i spowodowana była urlopami w kwiaciarniach, które mogły doręczyć zamówienie. Serdecznie przepraszamy, z pozdrowieniami Zespół Euroflorist
Zamówiłam całkowicie inna kompozycję kwiatów od tych które zostały dostarczone. Moje kwiaty które zamówiłam to "różowy puch" a siostra otrzymała kiść liści z żółtymi różami. Kwiaty nie były nawet zapakowane Złożyłam reklamację i zaproponowali mi kartę podarunkową o wartość 50zł.... Dopiero po zgłoszeniu sprawy do PayPal otrzymałam całkowity zwrot pieniędzy. Nie polecam

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Witam serdecznie, dziękujemy za opinię, każda opinia jest dla nas niezmiernie istotna. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i mamy nadzieję, że jeszcze w przyszłości skorzysta Pani z naszych usług, pozdrawiamy Zespół Euroflorist
Ponieważ towar nie dotarł do adresata z winy leż��cej po stronie firmy, tzn. z winy kwiaciarni, ale za to też firma jest odpowiedzialna, nie wiem jaki byłby towar. A ponieważ moją reklamację w pierwszej chwili też odrzucili, obsługę klienta również nie mogę za wysoko ocenić.