Kwiaciarnia Internetowa EurofloristOpinie

Anna Burzyńska–Bodus

Opinie nt. sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist

4.53/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist

Nie polecam. Same kwiaty mogą być. Proszę zaś zwrócić uwagę na cenę dostawy. To nie 9,99 zł ani 19,9 zł tylko 39,9 zł !!!. Mieszkam w mieście, a nie na wsi i tyle biorą za transport to oczywiście zdzierstwo i ukryty koszt. Oczywiście nie gwarantują dotrzymania terminu dostawy na przykład w weekendy.
Niestety, ale dostarczyliście całkiem inny bukiet mojej Babci niz Zamówiłam. Zamówiłam o wiele ładniejszy!!!
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
Przykro nam bardzo, że bukiet nie spełnił Pani oczekiwań, Reklamacja jest w toku i jak tylko zostanie rozpoznana, otrzyma Pani na maila stosowne jej rozwiązanie. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Dostarczony bukiet zupełnie inny niż zamówiony - po pierwsze kolorystyka odbiegająca od bukietu zamówionego. Styl bukietu - odmienny od zamówionego. Dostawa - terminowa. Obsługa klienta - fatalna! To było moje drugie zamówienie w Eurofloris i ostatnie! Nie polecam! Konkurencja na szczęście świadczy lepsze tego typu usługi i jest w czym wybierać.
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
Przykro nam bardzo, że doreczony bukiet nie spełnił oczekiwań. Pana reklamacja została rozpatrzona w dniu nastepnym od jej złożenia. Dziekujemy za podzielenie sie uwagami. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Zamówienie anulowane na dzień przed dostawą. Wybrany produkt niedostępny.
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
Przykro nam bardzo jednakże żadną z współpracujących kwiaicarni w wybranej okolicy nie posiadała zamówionego kwiata. Poinformowalismy Państwa jak tylko otrzymalismy w/w informację. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
dostarczyli zamówienie pod inny adres niż w zamówieniu, po mojej interwencji dostarczono kwiaty na drugi dzień...
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
Przepraszamy najmocniej za zaistniała sytacje. Kurier pomylił 2 sąsiadujace obok siebie miejscowości. Mamy nadzieję, że ostatecznie Odbiorcy kwiatki sie podobały i pomimo niedogodności ucieszył sie z otrzymanej przesyłki. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Nie dostałam sms o dostawie choć zapłaciłam za niego. Kwiaty nic nie podobne jak na zdjęciu. Spodziewałam sie więcej od tej firmy.
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
W systemie zweryfikowaliśmy, że sms był wysłany na podany numer, jednakże musiał nastapić błąd techniczny za co serdecznie przepraszamy. Oczywiście zaproponujemy rekompensatę za brak powiadomienia. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Bukiet nie przypominał tego z zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
Niezmiernie nam przykro, że bukiet nie spelnił oczekiwań. Prosimy o mailowe przedstawienie doreczonego bukietu i na pewno zbadamy sprawe. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Nie dostarczyli w wyznaczonym terminie calej przesylki , odezwali sie z przeprosinami kilka dni pozniej oswiadczajac ze nie dostarczyli ( jakbym o tym nie wiedziaj) , dajac %20 Rabatu na nastepna wysylke z ktorej nie chce korzystac , poniewaz nie bede korzystac z ich uslug . Wigilia byla bardzo wazna jak wiecie zwlaszcza ze sie mieszka w obcym kraju I nie mozna dostarczyc samemu .
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
Uprzejmie informujemy, że kwiaty z zamówienia zostały doręczone w terminie. Rzeczywiście kosz upominkowy doreczany za pośrednictwem firmy DHL nie dotarł na czas za co najmocniej przepraszamy. Ze swojej strony dotrzymaliśmy każdego terminu aby zamowienie w wybranej dacie zostało doreczone. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Dostawa w złym terminie
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
Dzień dobry, dziękujemy za ten komentarz. Sprawdzaliśmy w naszym systemie i niestety nie znaleźliśmy żadnej adnotacji o opóźnieniach w dostawie. Będziemy wdzięczni za przesłanie dodatkowych informacji, abyśmy mogli zweryfikować je z kwiaciarnią realizującą zamówienie. Czekamy na kontakt i pozdrawiamy serdecznie. Euroflorist
Stroik Swiąteczny który zamówiłam online był przeleżały, igliwie opadało po dotknięciu. Jestem zawiedziona był to prezent dla rodziny, niestety do niczego. Cena powinna być adekwatna do jakości, niestety w tym przypadku nieudany zakup.
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
Pani Moniko, dziękujemy ze podzieliła się Pani z nami swoją opinią i spostrzeżeniami po dostawie. Widzimy, że zamówienie realizowała nasza bardzo dobra kwiaciarnia, więc będziemy wdzięczni za przesłanie zdjęcia wianka. W ten sposób zarówno nam i kwiaciarni będzie się łatwiej odnieść do zaistniałej sytuacji i zaproponować rekompensatę. Pozdrawiamy serdecznie i czekamy na kontakt. Euroflorist
Cena nie jest adekwatna do otrzymanego towaru.
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
Przykro nam bardzo, że bukiet nie spełnił oczekiwań. Kwiaciarnie staraja się zawsze wykonywać bukietu jak możliwie najbardziej adekwatnie to otrzymanej kwoty zamówienia. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Brak dostawy w dzień urodzin, zagubienie czekoladek, dostawa bez kartki z życzeniami, totalna porażka
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Niestety kurier DHL nie dowiózł zamówionych czekoladek na czas do kwiacairni i dlatego nastapiło opóźnienie w doręczeniu. Mamy nadzieję, że dodatkowe czekoladki przeprosinowe chociaż trochę osłodziły tę sytuację. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Dostarczony towar całkowicie niezgodny ze zdjęciem, 89zl za 6 badylkow to ogromna przesada. Rozumiem ze kwiatki tez chorują na covid i przestały rosnąć. Zdecydowanie nie polecam tego dostawcy.
Zamówiłem Bukiet urodzinowy. Mimo że była ustalona Dokładna data i godzina dostawy w dzień urodzin, Dostarczony Została o dzień za wcześnie. Bukiet był w dobrym stanie.
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
Dziękujemy za opinię. Wybraną datą w zamówieniu była data 28.11.2020r. i w tym dniu zamówienie zostało doręczone. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Niestety, chyba po raz ostatni skorzystałem z usług. Zamówiłem średni bukiet + raffaello, dostałem coś małego w szklanym naczynku niby wazoniku w żaden sposób nieprzystający do zamówienia
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
Przykro nam, że zamówienie nie spełniło oczekiwań. BOK odniosło sie do złożonego zażalenia. Pozdrawiamy, zespół Euroflorist
Dostawa o czasie ale kwiaty ubogie, inyernetowy kontakt z euro florist na zerowym poziomie
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
Dziękujemy za uwagi, kazda ipnia jets dla nas istotna. Przepraszamy za niedogodności. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
nie potrafią czytać zamówienia. Kwiaty i torta dostarczyli dzień przed uridzonami mimo że jak krowie na rowie było napsiane kiedy mają dostrczyć. ehhh
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
Uprzejmie informujemy, że zamówienie zostało doręczone w wybranym przez zamawiającego w formularzu terminie. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Moja mama otrzymala zupelnie inny bukiet niz zamawialam , rozumiem ze oczywiscie moze byc roznica w paru kwiatach ale to co dostala moja mama wogole nie jest podobne Zawiodlam sie
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
Przykro nam bardzo, że bukiet nie sprostał Państwa oczekiwaniom, za co w ramach przeprosin przekazalismy odpowiednią rekompensatę. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Kwiaty nie zostały wysłane ale pieniądze z karty pobrane. Z powodu pandemii. Gdybym się nie upomniał, nikt by nawet mnie nie poinformował o tym. Dopiero po moim monicie, zaproponowano mi albo upominek zamiast kwiatów, albo zwrot pieniędzy. Wybrałem oczywiście zwrot pieniędzy.
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
Przykro nam bardzo, że niestety nie udało sie doręczyc zamówienia i brak informacji przed dostawą. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Przykro mi, ale nie moge dać większej oceny. 3 gwiazdki na zachętę!
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
Dziękujemy za opinie, czy możemy prosić o jej uzasadnienie? Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist