Kwiaciarnia Internetowa EurofloristOpinie

Anna Burzyńska–Bodus

Opinie nt. sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist

4.53/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist

Dwa małe bukiety zamówione pod jeden adres. Jeden mały, całkiem całkiem, drugi mikro - trzy kwiaty to nie bukiet!! No i koszt dostawy - podwójny, gdzie w tym sens?? Pomimo ustalonego czasu dostawy, kurier zjawił się w zupełnie innym terminie. Na szczęście adresaci nie zdążyli jeszcze wyjść...
9 godzin(y) temu
Uprzejmie wyjasniam, że koszt dostawy nie wynikał z dwóch bukietów zamówionych pod adres, a z uwagi na kod pocztowy wybranej miejścowości. Przykro nam, że bukiety wydały sie za małe, ale rozmiar mały został wybrany. Zawsze cieszymy się z załaczonych opinii, gdyż możemy dogłebnie przeanalizować Państwa oczekiwania. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Zamowilam kwiaty do Brodnicy, jestem niezadowolona z kwiaciarnia ktora przyjeta to zamowienie. Klopty z dostarczeniem kwiatow odebraly aspect niespodzianki. Zamowienie zlozylam 8 dni przed terminem. W ten sam dzien zamowilam rowniez kwiaty do Stegny z dostawa na sobote, kwiaty byly doreczone w terminie za co bardzo dziekuje. Jestem zawiedziona zamowieniem pierwszym, do Brodnicy.
Dostawa była opóźniona z jakoby powodu awarii samochodu o czym dopiero sie dowiedziałam usiłując skontaktować sie gdy towar nie był dostarczony.
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
Przykro nam bardzo, że zamówiony bukiet nie dotarł na wybraną godzinę. W przedmiotowej sytacji awaria samochodu uniemożliwiła terminową dostawę. Serdecznie przepraszamy w imieniu kuriera. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Kwiaty ladne,choc nie te ktore wybralismy,dostarczone w terminie. Tort wlasciwy,dostarczony dzien po terminie.
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
Dzień dobry, niestety nie dostaliśmy zdjęcia, więc trudno nam się odnieść do wystawionej opinii. Jeśli Pani takim dysponuje, prosimy o kontakt. O tym, że tort będzie dostarczony dzień później, nasza agentka poinformowała Panią 31.12. bardzo nam przykro, że taka sytuacja miała miejsce, niestety cukiernia nieoczekiwanie przedłużyła przerwę świąteczną. Pozdrawiamy ciepło, Euroflorist
Tym razem (zamawiałam nie pierwszy raz) niska ocena dla kwiaciarni dostarczającej. Kwiaty zostały zamówione kilka dni wcześniej a zamiast opcji 'duża gwiazda betlejemska' została dostarczona mała w podwyższonej doniczce z niegustownymi bombkami, których nie było na opcji zamawiania. Dobór wielkości i koszt takiej rośliny za zapłaconą cenę uważam za nieuczciwą praktykę radzyńskiej kwiaciarni.
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
Przykro nam bardzo, że tym razem zamówiony produkt nie spełnił Pani oczekiwań. Dziękujemy bardzo za podzielenie sie opinią i bardziej zwrócimy uwagę na partnera z okolicy, gdzie doręczane było Pani zamówienie. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Zamówione były róże, a dostarczone storczyki. :/
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
Pani Natalio, bardzo nam przykro, że taka sytuacja miała miejsce bez konsultacji z Panią. Będziemy wdzięczni za przesłanie zdjęcia dostarczonych kwiatów, aby porozumieć się w tej sprawie z kwiaciarnią realizującą zamówienie. Pozdrawiamy serdecznie i czekamy na kontakt z Pani strony. Euroflorist
Wyslane kwiaty nawet w polowie nie wygladaly jak na przedstawionym zdjeciu czy opisie ( np brakowalo opisanych elementow z opisu czy zdjecia, kompozycja miala byc w tonacji pomaranczu, jesienna a byla rozowa/czerwona). Rozumiem ze mamy gorszy czas, okres zimowy, moze zabraknac jakis kwiatow ale zamiast przedstawionego przybrania (w tonacji jesiennej) wsadzona zostala gipsowka biala.
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
Bardzo nam przykro, że kwiaicarnia nie była w stanie wykonać kompozycji z zachowaniem tonacji. Czasami zdarz sie, że nie wszystkie kwiaty oraz dodoatki sa dostępne.Przepraszamy za niedogodności. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Poraz trzeci zamowilam bukiet kwiatow przez euroflorist i musze z przykroscia stwierdzic ze ostatnie dwa razy bukiety nie przypominaly bukietow w zamowieniu. Nie wiem czy zdecyduje sie na ponowne zamowienie przez euroflorist.
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
Rozumiemy, że nie zawsze klienci sa zadowoleni z doręczonego produktu. Mamy jednak nadzieję, że wybrane w zamówieniu upominki spełniły oczekiwania i dadzą nam Państwo jeszcze szansę na doręczenie pięknego bukietu! Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Niestety dostarczony kwiat (gwiazda betlejemska) okazała sie duzo mniejsza niz oczekiwalam, zwlaszcza ze wybralam rozmiar duży’. W przyszlosci dobrze byloby znac orientacyjne wymiary, widzialam ze inne internetowe kwiaciarnie za duza uznaja kwiat o wysokosci 80cm, kwiat ktory zostal dostarczony byl duzo mniejszy.
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
Dziękujemy za podzielenie się opinią. Wszelkie uwagi i sugestie bierzemy pod uwagę aby każdorazowo ulepszać nasz serwis. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Dostawa w terminie niezgodnym z zamówieniem. Zepsuło to efekt niespodzianki w dniu, w którym miała być dostarczona przesyłka.
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
W zamówieniu nie posiadamy informacji aby było ono niedoręczone w wybranym terminie tj. 19.12.2020r. Jeżeli taka sytaucja miała miejsce - prosimy o kontakt mailowy, a na pewno wyjaśnimy to nieporozumienie. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Dostawa bez zastrzezen. Rozczarowaniem jest to ze zamawiajac starszej matce choinke na Swieta otrzymujemy cyprysa. Mily Pan z serwisu dla klientow tlumaczy sie regulaminem Euroflorist pkt 18. Reklamacja zakonczona 40%rabatem na kolejne zamowienie. Pomimo pozytywnych wczesniejszych doswiadczen z Euroflorist tym razem dostaja duzy minus. Choinka to choinka
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
Przykro nam bardzo, że taka sytuacja miała miejsce. BOK udzieli odpowiedzi na Pana maila i na pewno podamy rozwiazanie, które Pana usatysfakcjonuje. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Wybrane godziny dostawy 12:00-14:00, dotarła po 17:00
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
Rozumiemy, że wybrane przedziały czasowe są bardzo ważne. Przypominamy, że godziny nie są gwarantowane, a stanowią tylko orientacyjny czas doreczenia. Kwiciarnie staraja się aby dochować godzin doreczenia, jednakże nie zawsze jest to możliwe. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Daje 3 głownie za dostawę, byla w dokladnie umówionym dniu i o dokładnym czasie. Kwiaty w sumie świeże, ale nie te za które zapłaciliśmy, troche to słabe wysyłać "różany ogródek" bez róż, mialo byc w kolorystyce bladego różu, zostaly wsadzone gwiazdy betlejemskie czerwona i biała, myślę, że nie skorzystamy wiecej z usług tej kwiaciarni.
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
Bardzo dziękujemy za opinię, jest ona dla nas niezmiernie istotna abysmy mogli udoskonalać nasze usługi. Przepraszamy za niedogodności. Pozdrawiamy, zespół Euroflorist
-Bukiet nieco odbiegal od wybranego z katalogu -Imie na bileciku zostalo przekrecone +kwiaty dotarly na czas Poza tym ok :) Pozdrawiam
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
Przepraszamy za pomyłke w imieniu na bileciku. Każde zamówienie jest indywidualnie przygotowywane i najprawdopodobniej podczas wypisywania zyczeń, pjawiła sie nieścisłość. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Zamawiałam wiązankę pogrzebową VIII z białych kalii a dostarczono całkiem inny bukiet -z białych lilii .To po ci klient ma wybierać rodzaj kwiatów w bukiecie gdy Euroflorist sam decyduje z jakich kwiatów skomponuje wiązankę????
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
Niezmiernie nam przykro, że rodzaj kwiatów został zmieniony, aczkolwiek czasami jest to niezbędne aby wiązanka trafiła na czas pod podany adres. Pozdrawiamy , Zespół Euroflorist
Dostawa była zamówiona na 9-11 Kwiaty nie były dostarczone do popołudnia a jak sam zadzwoniłem żeby wyjaśnić co się stało, pierwsze co usłyszałem to że w regulaminie czas dostawy nie jest gwarantowany :-( Rozumiem trudności ale wystarczyło zadzwonić, poinformować o trudnościach i zaproponować inne rozwiązanie a nie bronić się regulaminem co w odbiorze klienta jest bardzo słabe :-( Nie polecam :-(
Róże krótkie a miały być średnie, miał być bilecik z moimi życzeniami - doręczona kartka z życzeniami od kwiaciarni, nawet pieczątka była, taki zonk.
Nie ten kolor kwiatów
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
Przykro nam bardzo, kwiaciarniestarają się jak najbardziej odwzorować widoczny na zdjęciu bukiet, jednakże nie zawsze jest to możliwe. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Niestety kwiaty dotarły bez bileciku z nadawcą.
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
Dziękujemy za opinię, ale w zamówieniu pole bilecik zostało niewypełnione. Zamówienie zostało doręczone bez bileciku, gdyż po prostu nie był on wypisany. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
drogo
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
Dziękujemy za opinię, każda uwaga jest dla nas istotna. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist