Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist

Andrzej Świderski

Opinie nt. sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist

4.54 / 5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist

Dostawa szybka ale całkiem inną wiązanke zamówiłam :-(

Wygląd bukietu był nieadekwatny do tego na zdjęciu. Mały, ubogi, nieatrakcyjny. Liścik wyglądał jak stary z lay 90-tych. Nie skorzystam juz z usługi tego sklepu

Dostawca z ponad 24 godzinnym opoznienieniemobsluga klienta?absolutna zenada Kwiaty piekne a Pan dostarczajacy jak zawsze usmiechniety

Kurier wręczył bukiet pierwszej lepszej osobie w biurze. Nawet nie zapytał o imię. Otworzyłam tylko drzwi i pani z kwiatami zapytał czy to ta firma po czym wręczyła mi kwiaty i poszła. Nawet nie spytała czy jestem odbiorca tego bukietu - tak jedna z osób skomentowała dostarczenie bukietu. Dobrze ze była wtajemniczona i wręczyła odpowiedniej osobie.

Otrzymany bukiet ładny, jednak nie do końca zgodny z zamówionym. Zamiast żółtych róże pomarańczowe. Do tego zbyt rozwinięte i długo oka nie pocieszyły. Zamiast drobnych żółtych kwiatków inne drobne białe. Bilecik do bukietu żenujący, lepiej żeby go nie było. Dostawa na pewno nie "już w dwie godziny", jak na stronie.

Niestety bukiet dostarczony nie przypominal w niczym tego ze zdjecia, ktory wybralam. Wielkie rozczarowanie I zawod. Otrzymalam propozycje rekompensaty w postaci bonu na 100zl, ale juz nie chce wiecej korzystac z uslug tego serwisu :/

Przesyłka dostarczona dopiero po interwencji telefonicznej Powiadomienie o dostarczeniu, dodatkowo płatne wyslane dopiero dzień po dostarczeniu.

Po raz kolejny kwiaty nie zostały doręczone na czas.

Bez komentarza