Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist- Logo - Opinie

Kwiaciarnia Internetowa EurofloristOpinie

: 3621Dobry

ważny od: 14 mar 2012
data aktualizacji: 28 wrz 2022
Sklep Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 14 mar 2012
data aktualizacji: 28 wrz 2022

Opinie nt. sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist

5 paź 2021
Zamawiam juz przez długie lata i to do różnych miast w Polsce ale nie zawsze jestem 100% pewna czy moje zamowienie bedzie tak wygladac jak na zdjęciu no ale tym razem musze powiedzieć (widzialam zdjecia) ze tort wyszedl nawet ladniej i ta zlota wstążka idealnie pasowała wiec serdeczne dzieki. Bravo!!! Juz dalam Wam nowego klienta ktory tez zlozyl zamowienie.

10 paź 2021
Jeśli chodzi o moje zlecenie,nie zostało zrealizowane w określonych godzinach,kwiaciarnia zaproponowała solenizantce odbiór kwiatów osobiście w rezultacie ustalenie innego adresu dostawy,bukiet ,,różany puch,,nie miał róż a smsa o ,,dostarczeniu,,bukietu dostałam 3 dni po tzw.zrealizowaniu zlecenia. Pomimo przeprosin ze strony firmy euroflorist pl ,jestem zawiedziona usługą i zdecydowanie nie polacem. Do firmy euroflorist,skoro pytacie państwo co możecie zrobić,żeby poprawić usługi,moja sugestia jest taka,że może należałoby sprawdzać kwiaciarnie z którymi podpisujcie państwo umowy,pod kontem wiarygodności i żetelności w realizacji zlecenia. Z poważaniem Bożena Sierpinska 10.10.2021

Opinie nt. sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist

Zaznaczyłam że proszę o dostawę w godzinach 10-12, kwiaty dotarły po 13. Dodatkowo te które są na stronie, różniły się od zamówionych. Plus za miłą obsługę, rozwiązanie problemu dot. godziny dostarczenia.
Brakowała kartka z życzeniami
2 sie 2022
Bukiet był zbyt skromny jak na średnią wielkość, a kwiaty nie były takie jak w ofercie, mniej róż a więcej innych kwiatów "zagęszczaczy" poza tym nie były też pierwszej świeżości niestety. Kartka okolicznościowa za 9,90 okazła się zwykłym bilecikiem z życzeniami, który jest zawsze dołączany do bukietów.
9 lip 2022
Dzień dobry! Bukiet był ładny, ale absolutnie, dosłownie żaden kwiat nie pokrywał się z zamówionym. W tym konkretnym przypadku nie miało to fundamentalnego znaczenia, ale mogło się zdarzyć, że zamiast ulubionych kwiatów otrzymamy zupełnie inne.
5 cze 2022
Pomimo wykupienia usługi, nie otrzymałam esemesowego powiadomienia o dostarczeniu kwiatów pod podany adres. Ponadto zapisałam się na newslettera, aby otrzymać zniżkę podczas składania zamówienia, a odzew był dopiero po złożeniu zamówienia, kiedy że zniżki skorzystać już nie mogłam. Niefajnie.
2 cze 2022
Kwiaty niedostarczone ale bezproblemowy zwrot pieniedzy.
30 maj 2022
Dostawa była opóźniona o dzień
14 sty 2022
Jestem zadowolona, że przesyłka dotarła na czas. Byłam w szpitalu i gdy dowiedziałam się, że tort, który zamówiłam dla Jubilatki był pyszny tylko wielka szkoda, że BYŁ PĘKNIĘTY NA PÓŁ. Pan, który go niósł nie uważał a przy zamówieniach dużych tortów trzeba jednak bardzo uważnie je przenosić. Mnie jest przykro, że usługa nie spełniła moich oczekiwań. Zamówienie było 11.01.br a tort był potrzebny na 12.01br. rano i nie było możliwości zdobycia kolejnego, który nie byłby pęknięty. Nie polecam więc zamawiać dużych tortów
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
24 lut 2022
Dziękujemy za opinię. Wszelkie uwagi i sugestie rozpatrujemy bardzo wnikliwie. Skontaktujemy się z naszym partnerem w Wągrowcu i przekażemy do wglądu zaistniałą sytuację. Przepraszamy za wszelkie niedogodnośći. Pozdarwiamy, Euroflorist
26 mar 2022
Kwiaty mialy przyjsc na czas, ale sie spoznily, musialam dzwonic na infolinie i pytac co z zamowieniem. Pan poinformowal mnie, ze dostane informacje mailem, ale takowa nie przyszla. Bukiet sredni "I love you" jak na zdjeciu.
27 maj 2022
Z mojego zamowienia nr 5827596 z 24.05.22 na duzy bukiet frezji i czekoladki Lindor moja mama otrzymala tylko kwiaty, czekoladek nie otrzymala. Pozdrawiam
8 mar 2022
Zamówiłam bukiet lilii w rozmiarze xl, a to co dostała jubilatka wyglądało na symboliczny bukiecik ...
10 mar 2022