Kwiaciarnia Internetowa EuroFloristOpinie

Andrzej Świderski

Opinie nt. sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist

4.58/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist

Kwiaty ładne i na tym koniec. Mimo zaznaczenia że chce się bilecik ale bez dodatkowej kartki to bileciku brak. Wykupione było potwierdzenie dostarczenia przesyłki i tego również brak. Słabo.
 Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Dziękujemy za opinię. Uprzejmie informuje, że w zamówieniu nie było podanej treści życzeń/pozdrowień zatem zamówienie było doręczone bez bileciku. Za niedoręczenie smsa - nastąpił zwrot pobranej kwoty. Przepraszamy za niedogodności. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Czekoladki miesiac po terminie
 Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Przykro nam, że czekoladki nie zostały doręczone, na czas. Kwiaciarnie w takim dniu Jak Dzień Matki naprawdę dokładają wszelkich starań aby nie popełniać pomyłek. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Bukiet, średni. Powinien być bardziej okazalszy. Zamówiony wazon uszkodzony, nikt nie sprawdza dostarczonego towaru. Reklamacja długo się ciągnie. Nikt w dzisiejszych czasach nie ma czasu aby wracać do realizacji zamówienia sprzed tygodnia.
Kwiaty i kosz owoców dostarczono z dużym opóźnieniem.Zdezorganizowało mi to cały dzień i zdecydowanie zmniejszyło urodzinowa niespodziankę. Po co oferta dostawy w określonych godzinach gdy nie można liczyć na nic precyzyjnie? Poza tym to nie pierwsza wpadka :( odradzam i raczej nie skorzystam.Fatalny stosunek jakości do ceny!
 Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Dziękujemy za opinię. Przykro nam bardzo, że zamówienie nie spełniło Pana oczekiwań. Odnośnie godzin staramy się informować w każdym miejscu przy składaniu zamówienia, że są one tylko orientacyjne. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś skorzysta Pan z naszych usług abyśmy mogli pokazać ile radości mogą przekazać kwiatowe doręczenia.
wszystko pięknie i ładnie , kwiaty śliczne tylko obsługa na infolinii fatalna.....
 Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Witam serdecznie, dziękujemy za opinię. Przepraszamy najmocniej za niedogodności.Podjęliśmy już wszelkie środki aby wyjaśnić zaistniałą sytuację. Z pozdrowieniami, Zespół Euroflorist
Zamówione kwiaty nie spełniały moich oczekiwań, jednak reklamacja została przyjęta i obecnie czekam na voucher w formie zadośćuczynienia.
 Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Przykro nam bardzo, że zamówienie nie spełniło Pani oczekiwań. Voucher powinien już do Pani dotrzeć, mamy nadzieję, że jeszcze raz da nam Pani szanse i skorzysta z naszych usług. Pozdrawiamy, zespół Euroflorist
Dostawa szybka ale całkiem inną wiązanke zamówiłam :-(
Wygląd bukietu był nieadekwatny do tego na zdjęciu. Mały, ubogi, nieatrakcyjny. Liścik wyglądał jak stary z lay 90-tych. Nie skorzystam juz z usługi tego sklepu