Kwiaciarnia Internetowa EuroFloristOpinie

Andrzej Świderski

Opinie nt. sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist

4.67/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist

Kwiaty i kosz owoców dostarczono z dużym opóźnieniem.Zdezorganizowało mi to cały dzień i zdecydowanie zmniejszyło urodzinowa niespodziankę. Po co oferta dostawy w określonych godzinach gdy nie można liczyć na nic precyzyjnie? Poza tym to nie pierwsza wpadka :( odradzam i raczej nie skorzystam.Fatalny stosunek jakości do ceny!

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Dziękujemy za opinię. Przykro nam bardzo, że zamówienie nie spełniło Pana oczekiwań. Odnośnie godzin staramy się informować w każdym miejscu przy składaniu zamówienia, że są one tylko orientacyjne. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś skorzysta Pan z naszych usług abyśmy mogli pokazać ile radości mogą przekazać kwiatowe doręczenia.
wszystko pięknie i ładnie , kwiaty śliczne tylko obsługa na infolinii fatalna.....

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Witam serdecznie, dziękujemy za opinię. Przepraszamy najmocniej za niedogodności.Podjęliśmy już wszelkie środki aby wyjaśnić zaistniałą sytuację. Z pozdrowieniami, Zespół Euroflorist
Zamówione kwiaty nie spełniały moich oczekiwań, jednak reklamacja została przyjęta i obecnie czekam na voucher w formie zadośćuczynienia.

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Przykro nam bardzo, że zamówienie nie spełniło Pani oczekiwań. Voucher powinien już do Pani dotrzeć, mamy nadzieję, że jeszcze raz da nam Pani szanse i skorzysta z naszych usług. Pozdrawiamy, zespół Euroflorist
Dostawa szybka ale całkiem inną wiązanke zamówiłam :-(

Wygląd bukietu był nieadekwatny do tego na zdjęciu. Mały, ubogi, nieatrakcyjny. Liścik wyglądał jak stary z lay 90-tych. Nie skorzystam juz z usługi tego sklepu

Dostawca z ponad 24 godzinnym opoznienieniemobsluga klienta?absolutna zenada Kwiaty piekne a Pan dostarczajacy jak zawsze usmiechniety

Kurier wręczył bukiet pierwszej lepszej osobie w biurze. Nawet nie zapytał o imię. Otworzyłam tylko drzwi i pani z kwiatami zapytał czy to ta firma po czym wręczyła mi kwiaty i poszła. Nawet nie spytała czy jestem odbiorca tego bukietu - tak jedna z osób skomentowała dostarczenie bukietu. Dobrze ze była wtajemniczona i wręczyła odpowiedniej osobie.

Otrzymany bukiet ładny, jednak nie do końca zgodny z zamówionym. Zamiast żółtych róże pomarańczowe. Do tego zbyt rozwinięte i długo oka nie pocieszyły. Zamiast drobnych żółtych kwiatków inne drobne białe. Bilecik do bukietu żenujący, lepiej żeby go nie było. Dostawa na pewno nie "już w dwie godziny", jak na stronie.

Niestety bukiet dostarczony nie przypominal w niczym tego ze zdjecia, ktory wybralam. Wielkie rozczarowanie I zawod. Otrzymalam propozycje rekompensaty w postaci bonu na 100zl, ale juz nie chce wiecej korzystac z uslug tego serwisu :/