Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist- Logo - Opinie

Kwiaciarnia Internetowa EurofloristOpinie

: 3621Dobry

ważny od: 14 mar 2012
data aktualizacji: 28 wrz 2022
Sklep Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 14 mar 2012
data aktualizacji: 28 wrz 2022

Opinie nt. sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist

5 paź 2021
Zamawiam juz przez długie lata i to do różnych miast w Polsce ale nie zawsze jestem 100% pewna czy moje zamowienie bedzie tak wygladac jak na zdjęciu no ale tym razem musze powiedzieć (widzialam zdjecia) ze tort wyszedl nawet ladniej i ta zlota wstążka idealnie pasowała wiec serdeczne dzieki. Bravo!!! Juz dalam Wam nowego klienta ktory tez zlozyl zamowienie.

10 paź 2021
Jeśli chodzi o moje zlecenie,nie zostało zrealizowane w określonych godzinach,kwiaciarnia zaproponowała solenizantce odbiór kwiatów osobiście w rezultacie ustalenie innego adresu dostawy,bukiet ,,różany puch,,nie miał róż a smsa o ,,dostarczeniu,,bukietu dostałam 3 dni po tzw.zrealizowaniu zlecenia. Pomimo przeprosin ze strony firmy euroflorist pl ,jestem zawiedziona usługą i zdecydowanie nie polacem. Do firmy euroflorist,skoro pytacie państwo co możecie zrobić,żeby poprawić usługi,moja sugestia jest taka,że może należałoby sprawdzać kwiaciarnie z którymi podpisujcie państwo umowy,pod kontem wiarygodności i żetelności w realizacji zlecenia. Z poważaniem Bożena Sierpinska 10.10.2021

Opinie nt. sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist

Wprawdie w zamówieniu była data 25.09, adostarczono 24.09 ale to drobnoskta, wszystko inne bardzo dobre. Pozdrawiam Grzegorz Gawor
3 sie 2022
12 cze 2022
Dobry kontakt z kurietem.
30 maj 2022
16 lut 2022
NIe rozumiem dlaczego zawsze kwiaty jadą do Cisia-Blachowni aż z Częstochowy zamiast z Blachowni??? Ponadto, chciałem kupić jeszcze wino, albo/i inne jeszcze artykuły, ale zamawiane w sobotę nie mogły dotrzeć w poniedziałek (nie było możliwości wyboru tego dnia), myślę, że jest tutaj miejsce na udoskonalenia :-)))
22 paź 2021
Sposób zamawiania jest ok, natomiast nigdy nie wiadomo jak jak w końcowym efekcie wygladą realizacja, dobrym pomysłem byłoby wysyłanie do zamawiajacego zdjecia z realizacji.
19 lut 2022
Kwiaty są świeże i generalnie ładne. Ale mam zastrzeżenia, jeśli chodzi i wielkość bukietów. Średni jest tak naprawdę mały... Duży, to raczej średni. I tak było tym razem.
26 maj 2022
Bilecik był niestarannie wykonany. Frezje natomiast świeże i pięknie pachną.
28 maj 2022
Dostawa zrealizowana w odpowiednim dniu, ale o nieodpowiedniej godzinie
10 mar 2022
Dostawa zgodna z zamówieniem, kwiaty piękne i świeże. Polecam.
5 lut 2022
Czas dostawy ok; bukiet odbiegał od tego z oferty
21 mar 2022
Podoba mi sie reklamacja