Kwiaciarnia Internetowa EuroFloristOpinie

Opinie nt. sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist

4.64 / 5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist

Wczoraj
Wszystko super i na najwyższym poziomie

Jestem zadowolona z usługi

Zamówiony towar-kwiaty i tort super. Dostarczyciel spisał się na medal. Pozdrawiam i polecam innym a szczególnie mieszkańcom Lublina.

Wczoraj
Realizacja zamówienia bezproblemowa. Polecam.

1 dzień temu
wszystko dobrze

Dziękujemy bardzo dobra opinie. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Wszystko super.

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Cieszymy się, że doręczenie przebiegło tak pomyślnie! Zapraszamy w przyszłości. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Bardzo dziekujemy za dostarczenie prezentow dla solenizantki, ktora bardzo sie ucieszyla niespodzianka. Tort bardzo smaczny i roze czerwone, piekne oraz kosz ze swiezymy owocami. Super serwis i napewno w przyszlosci skorzystamy ponownie. Polecamy wszystkim

Wiązanka ładna i na czas. WAZNE Dostawa w godzinach wieczornych funkcjonuje, w odróżnieniu od "Poczty Kwiatowej"

1 tydzień temu
Zamówienie zostało zrealizowane bardzo dobrze i terminowo, kwiaty były bardzo dobrej jakości i świeże. Kwiaciarnia internetowa EuroFlorist jest godna polecenia. Z poważaniem Marek Mikuć

1 tydzień temu
Cały zakup przebiegł pomyślnie. Kwiaty były na czas. Solenizant zadowolony. Polecam.

1 tydzień temu
Cieszymy się bardzo z zadowolenia Solenizanta:-). Właśnie takie emocje powinny przekazywać przesyłki kwiatowe. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
1 tydzień temu
Zamówienie i serwis jest zawsze doskonały. Bukiety - zarówno wielkość jak forma nie do końca przypominają oferty na stronach sklepu.

1 tydzień temu
Dziękujemy za bardzo dobrą opinię. Bukiet jako towar przygotowywany przez lokalną kwiaciarnię, może się różnic od tego prezentowanego na stronie internetowej. Jednakże charakter i kolorystyka zawsze powinny być zachowane. Mamy nadzieję, że mimo różnic bukiety spełniają Państwa oczekiwania. Polecamy się na przyszłość. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
2 tygodni(e) temu
jestem zadowolona z uslugi

1 tydzień temu
Serdecznie dziękujemy za tak pozytywną opinię:-). Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
2 tygodni(e) temu
Wszystko ok dostawa na czaa

1 tydzień temu
Zadowolenie Klienta jest dla nas niezmiernie istotne. Dziękujemy za bardzo dobrą opinie i zapraszamy w przyszłości do korzystania z naszych usług. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
3 tygodni(e) temu
Realizacja tego samego dnia, szybko, sprawnie, polecam

1 tydzień temu
Miło nam bardzo, że mogliśmy spełnić pokładane w nas oczekiwania:-). Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Euroflorist
wszysttko ok

1 tydzień temu
Cieszymy się, że zamówienie spełniło Pani oczekiwania. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Euroflorist
3 tygodni(e) temu
Sposób zamawiania, czas dostawy jest doskonały. Bukiety - niestety różnią siwa i to negatywnie od idei przedstawionych na zdjęciach. Rozmiary bukietów także są niekonsekwentne.

3 tygodni(e) temu
Kwiaty dostarczone o wskazanej porze, dostawca sugerował się moimi wskazówkami, osoba obdarowana mega zaskoczona - super kwiaciarnia.

1 tydzień temu
Dziękujemy za wyczerpująca i wskazującą każdy element doręczenia kwiatów opinię! Polecamy się na przyszłość, pozdrawiamy Zespół Euroflorist

1 tydzień temu
Dziękujemy za bardzo dobrą opinię:-). Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Euroflorist