Certyfikat dla Abra Meble

20.02.2015 r.
19.02.2018 r.

Opinie o Abra Meble

4.52/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 334 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

polecam

Super obsługa

Jestem zadowolona z zakupu łóżka.

Meble dostarczone. Pojawily sie w trakcie małe komplikacje. Ale szybko zostalo to rozwiazane. Bardzo mila obsluga i doby kontakt.polecam

Dobry kontakt, pełna informacja, niezbyt długi czas oczekiwania

bezproblemowo.

zakup bardzo udany zakup, krzesło spełnia moje oczekiwania, szybka realizacja zamówienia

Kolekcja mebli Abra wypada dość przyzwoicie na tle konkurencji w tym pułapie cenowym. Mają ciekawe wzornictwo. Jednak daje 3 za slaby kontakt z kupującym (musiałem sam dzwonić i dopytywać kiedy dostarczą meble, choć termin dostawy już dawno minął). 3 też dla dostawcy ponieważ pierwsza dostawa przyszła uszkodzona. Ostatecznie wszystko udało się dopiąć do końca.
Dostateczny

Abra Meble odpowiada: 26.09.2017 r.
Dzień dobry, dziękujemy za zamieszczenie opinii. Przepraszamy za opóźnienie w dostawie. Mebel był zabrudzony, czego nie było widać z zewnątrz (opak. - folia). Dopiero przy rozpakowywaniu przez Pana było to widoczne. Kanapa została wymieniona na nową - pełnowartościową więc dostawa się opóźniła. Mamy nadzieję, że pomimo początkowych komplikacji zakupiony mebel spełni Pana oczekiwania. Pozdrawiamy.

Jestem bardzo zadowolona z zakupu

mebel zgodny z opisem

Szybko, sprawnie, bezproblemowo :)

Wszystko OK

Obsługa, dostawa, czas realizacji w porządku, jednak produkt (narożnik) bardzo niestarannie wykonany.
Dostateczny

Abra Meble odpowiada: 26.09.2017 r.
Dzień dobry, dziękujemy za złożenie opinii. Przepraszamy, że pojawiły się problemy ze złożeniem mebla. Pracownik sklepu obsługującego Pana zamówienie skontaktował się już z Panem w celu wyjaśnienia sytuacji i okazało się, że wystąpił problem z dokręceniem pleców, ale udało się Panu złożyć mebel. Mamy nadzieję, że pomimo powyższych komplikacji będzie Pan zadowolony z zakupów u nas. Pozdrawiamy.

Profesjonalizm oraz kulturę obsługi firmy ABRA oceniam bardzo wysoko.

Tak sobie

oki.

Transakcja przebiegła pomyślnie.

ok.

wszystko profesjonalnie i miło, po prostu super

Bardzo polecam wszystko w jak najlepszym porządku. Miła obsługa .

szafa bardzo ładna, niestety źle wymierzyłam i jest za duża do mojego przedpokoju, choć bardzo pakowna, brakuje pólek na rzeczy

Bardzo długo czekałam na zamówioną kanapę
Dostateczny

Wszystko Ok. W sklepie stacjonarnym straszyli niedotrzymaniem terminu, w rzeczywistości rower dostarczony na czas

Dostawa na czas, meble: 2 sofy dobrej jakości, chociaż jedna na rysę na skrzyni na posciel

Wszystko ok ;)

bardzo ok

Ocena na 5

szafa dojechała po terminie, w niepełnym komplecie ( nadal czekam na półki)...
Mierny

Meble bardzo dobrej jakości, profesjonalnie spakowane. Dostawa w terminie. Miła obsługa klienta. Dziękuję i gorąco polecam.

Zakup spełnił moje oczekiwania

Wszystko tak jak opisane. Polecam

Wszystko gra, polecam

Zamówiłem narożnik Lenox, szafę przesuwną Verona 180, meblościankę PLUS i stolik NOBI.
Zacznę od negatywów. W zamówionych meblach 2 części były uszkodzone Jedną z części był bok od szafy przesównej tragedia, drugim rozczarowaniem była górna część wiszącej szafki od meblościanki, również pęknięcie.
Całe szczęście pozostałe meble były w porządku.
Na plus mogę jedynie ocenić obsługę w sklepie Les
Dostateczny

Transakcja przebiegła bez większych problemów. Polecam

Jestem średnio zadowolony z zakupu.

Bardzo fajna obsługa

Dostaliśmy nieswoje zamówienie Po tel. do sklepu mieliśmy uzyskać odp do pół godz. a po ponad godzinie sami dzwonilismy tam kolejny raz W ostateczności nasz towar dotarł po ponad 5 godzinach interwencji i nerwów i gdyby nie radość dzieci to bralabym gotówkę spowrotem Ogólnie M A S A K R A
Dostateczny

Abra Meble odpowiada: 25.08.2017 r.
Dzień dobry, Przepraszamy, że nie została Pani obsłużona zgodnie z Pana oczekiwaniami. Rzeczywiście nastąpiła pomyłka z naszej strony. Pracownicy sklepu dołożyli wszelkich starań aby Pani zamówienie dotarło najszybciej jak tylko było to możliwe. Mamy nadzieję, że pomimo początkowych komplikacji będzie Pani zadowolona z zakupionych mebli. Pozdrawiamy, Zespół abra-meble.pl.

Abra Meble opinie klientów

Abra Meble

Dobrej jakości meble w najniższej cenie !

Abra Meble uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 20.02.2015 r.

Jesteśmy ogólnopolską siecią sklepów o ponad 25-letniej tradycji, specjalizującą się w handlu meblami. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy ponad 100 sklepów zlokalizowanych w całej Polsce, a także sklep internetowy z możliwością dostawy pod wybrany adres. Meble Abra charakteryzuje praktyczność i funkcjonalność. Szczególnie dbamy o to, by nasze meble wyróżniały się wysoką jakością, dostępną zawsze w dobrej cenie. Swoją ofertę nieustannie dostosowujemy do obowiązujących trendów i zmieniających się oczekiwań Klientów – tak, aby zapewnić im szeroki wybór produktów, wyjątkowych pod względem wzornictwa i kolorystyki. Nasze starania zostały docenione. Jesteśmy laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień branżowych, m.in. Odkrycie Roku 2008, Laur Konsumenta 2010 i Laur Konsumenta – Grand Prix 2010, Diamenty „Forbesa” 2011, Duża Perła Polskiej Gospodarki 2011, Godło Jakość Obsługi 2012, Gwiazda Jakość Obsługi Klienta 2013 oraz znak Superbrands 2014. Zapraszamy!

ul. Łagiewnicka 33 a

30-417 Kraków
Rejestr handlowy
Rejestr Przedsiębiorców KRS:0000003143
Piotr Lisowski, Piotr Szczepanik
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z Abra Meble.