Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1156) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3849)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

6 paź 2023
Firma wprowadza w błąd. Realizacja nie jest do 8 dni a od 5 do 8 tygodni! Później dzwonia i się tłumaczą. Narożnik przyszedł uszkodzony.... TRAGICZNA jakość wykonania!!!! Płyta pazdzierzowa zamoknieta,dziura w podłokietniku,z której wychodziło wypełnienie, niekompletne nóżki,złamana listwa drewniana,uszkodzony-przetarty materiał na rogach, niechlujnie wykonane obicie materiałem,który się marszczył. Wypoczynek wyglądał jak wyjęty ze śmietnika!!!!! Szybka reakcja zwrotu gotówki,tylko dlatego,że zagrozilismy rzecznikiem praw konsumenta. Pani na infolinii powiedziala,ze żadnego zwrotu nie dostaniemy. Oni w miarę możliwości będą dokonywać napraw reklamacyjnych. Nie polecam, UWAŻAJCIE na Abra Meble.
17 paź 2023
Przepraszamy za wydłużony czas realizacji zamówienia i za jakość otrzymanego produktu. Na zwrot nie miały wpływu Państwa groźby. W zaistniałej sytuacji należało przesłać formularz odstąpienia od umowy lub reklamacyjny i poczekać na decyzję z działu reklamacji. Przypominamy również, że mogli Państwo nie przyjąć towaru.
30 sie 2023
Totalny brak kontaktu z klientem. Czas realizacji zamówienia ( od 5 do 10 dni roboczych)podawany przez firmę ma się ni jak do rzeczywistości. Ja czekam już 5 tydzień i w dalszym ciągu nie mam zamówionych mebli. Kiedy zadzwoniłem do salonu i chciałem uzyskać jakiekolwiek informacje co sie dzieje z moim zamówieniem pracownik powiedział ze mają owszem moje zamówienie ale dotarło częściowo uszkodzone i musieli je odesłać. Nie zostałem nawet poinformowany o zaistniałej sytuacji. Finalnie nie mam nawet bladego pojęcia kiedy otrzymam moje meble które tak na marginesie od samego początku sa zapłacone . Pozdrawiam i nie polecam
31 sie 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Została ona przekazana do oddziału realizującego zamówienie celem pilnego wyjaśnienia. Nasi pracownicy będą się kontaktować w tej sprawie.
9 cze 2023
Po prostu porażka, zamówiłem w sklepie internetowym, płytki dekoracyjne. Podczas składania zamówienia na stronie pisało czas realizacji 2 tygodnie, po paru dniach zadzwoniła Pani ze sklepu z informacja że realizacja zamówienia potrwa 4 tygodnie. Po tym terminie zadzwoniłem do sklepu z zapytaniem co z zamówieniem, otrzymałem informacje ze sprawdzą co z zamówieniem. Następnego dnia zadzwoniono z informacją że towar jest niedostępny. A ja nadal bym czekał na zamówienie po prostu porażka nikomu nie polecam. Na koniec otrzymałem e maila o anulowaniu zamówienia, z mojej winy ze względu na rzekome nie opłaceniu za towar .
12 cze 2023
Bardzo nam przykro z powodu anulacji zamówienia. Niestety otrzymaliśmy informację od dostawcy, że nie jest w stanie zrealizować tego zamówienia, dlatego zamówienie zostało anulowane. Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia realizowane był na czas, aczkolwiek na sytuacje niezależne od nas nie mamy wpływu.
26 lis 2023
Zamówienie opóźnione kilka dni, wysłane po kilku interwencjach na infolinii. Infolinia odsyła do sklepu stacjonarnego, sklep stacjonarny twierdzi że nie wie co przyjeżdża z dostawą i będą wiedzieć dopiero po rozpakowaniu ciężarówki. Infolinia przez kilka dni nie potrafi podać dokładnego terminu realizacji (na stronie do 7 dni), a cała rozmowa przebiega w tonie "Nie wiem w ogóle o co Panu chodzi, przecież termin jeszcze nie minął, a ja nie wiem kiedy będzie dostawa. Pan zadzwoni jak termin minie". Z towarem ostatecznie wszystko ok - nieuszkodzony i taki jak miał być. Jednak zdecydowanie NIE polecam.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zamówienia wysyłane są wg kolejności wpłynięcia i po ich skompletowaniu. Zamawiając 15sztuk danego towaru może okazać się tak, że nie jest on dostępny "od ręki". Towar został wysłany jak najszybciej było to możliwe. Przepraszamy za kilka dni opóźnienia. Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z zamówionych produktów.
14 maj 2023
Nie polecam sklepu Abra wszystko źle zorganizowane pomyłki w paczkach pomyłki przy wydawaniu mebli czekam na zwrot pieniędzy lub nową szafę nikt nie jest w stanie pomóc i określić terminu zwrotu dobrej paczki porażka pod kreślę że meble są bardzo słabej jakości nigdy więcej nic tu nie zamówię!!! Najgorsze jest to że nikt tu nie czuje się winny i nie ponosi konsekwencji w związku z tym sprawa zostanie zgłoszona do rzecznika praw konsumenta. Przez czyjąś nie umyślność dziecko nie ma gdzie trzymać ubrań i z toku postępowania wygląda na to że tak zostanie bez słowa przepraszam.!!!!!
16 maj 2023
Sprawa została przekazana do oddziału realizującego zamówienie z prośbą o weryfikację i informację zwrotną. Bardzo nam przykro, że zamówienie nie spełnia oczekiwań, a poszczególne elementy były pomylone. Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były świadczone na najwyższym poziomie, a każdy Klient był zadowolony z zakupów.
28 wrz 2023
Zdecydowanie nie polecam. Zamówiłam komodę przez stronę internetowa sklepu Abra Meble i już ponad miesiąc na nią czekam. Na stronie internetowej podczas składania zamówienia pisze ze dostawa trwa od 5-10 dni a tu już miesiąc minął a komoda nadal nie została dostarczoana. Dzwoniłam kilka razy do sklepu i oni twierdzą ze to wina producenta. Żałuje ze kupiłam u nich, tylko karzą czekać i nic nie robią. Tylko wprowadzają klienta w błąd na ich stronie internetowej pisząc ze czas wysyłki to 5-10 dni. Nie polecam.
2 paź 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Została ona przekazana do oddziału realizującego zamówienie. Nasi pracownicy będą się z Państwem kontaktować. Przepraszamy za zaistniałą sytuację.
18 kwi 2023
przede wszystkim wymienic panią z obsługi zamówień internetowych która nie wiem po co tam siedzi skoro nic nie wie i nie umi odpowiedzieć miło na zadawane jej pytanie. Nastepna sprawa to terminowośc zamówień.W zamówieniu internetowym stołu pisało do 10 dni ja czekam już 3 tygodnie i dalej bez odpowiedzi kiedy stół będzie . W sklepie gdzie mogę stół odebrać w Gliwicach też nic nikt nie wie. Napewno wszystkim będę odradzać zakupy wAbrze bo pracuja tam nic nie wiedzący ludzie masakra jakaś
19 kwi 2023
Sprawa została przekazana do pilnego wyjaśnienia przez kierownika.
11 lip 2023
sprzedający przetrzymał pieniądze przez kilka dni po czym zwrócił je na konto, mailowo informując mnie że zrezygnowałem z zakupu. Po interwencji otrzymałem odpowiedź, ze towaru nie ma na stanie. Pomimo, że sklep internetowy, pozwolił mi zawrzeć transakcję oraz przyjął płatność. Oferowana liczba produktów też była duża. Moja ocena, produkt podrożał ( w innych sklepach był prawie 40% drożej) a oni nie zmienili cen i wycofali się z transakcji, przez pare dni obracając moimi środkami
17 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Zgodnie z regulaminem Sprzedawca ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży w przypadku niedostępności towaru, co też uczyniono. Produkt jest niedostępny na ten moment do zakupu w naszym sklepie.
6 lip 2023
Zamówiłam lampę wisząca do kuchni jednoramienna z trzema punktami oświetleniowymi opłaciłam, wyczekalam ponad tydzien i otrzymałam trzy lampki stojące do pokoju dziecięcego ze słownikami. Reklamacji na infolinię nie przyjmują trzeba mailem czas oczekiwania na realizacji 14 dni. 14 dni zawinił sklep a ja mam czekać za rozpatrzenie reklamacji. Udało się to szczęśliwie zakończyć w ciągu 10 dni. Dla mnie porażka. Nie zamierzam korzystać w najbliższym czasie z oferty sklepu.
7 lip 2023
Bardzo nam przykro w związku z zaistniałą sytuacją. Cieszymy się, że udało się szybko ją rozwiązać. Mamy nadzieje, że mimo to jesteście Państwo zadowoleni z otrzymanego asortymentu.
15 lip 2023
Nie wiem co z tym sklepem jest nie tak, ale już kolejna rzecz od nich jest totalną porażką. Zamówiłam krzesła do kuchni z ekoskóry z serii Sofia. Zamówienie miało być gotowe do odbioru po 14 dniach - czekałam miesiąc. Nogi od krzeseł po rozpakowaniu były miejscami zardzewiałe a cała konstrukcja niepasowna. Jeśli macie dużo cierpliwości i nie zależy wam na jakości wykonania to śmiało kupujcie. W innym przypadku szczerze odradzam.
17 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Prosimy o kontakt na adres mailowy e-sklep@abraonline.pl lub bezpośrednio ze sklepem realizującym zamówienie celem zgłoszenia reklamacji. Pozdrawiamy
28 sie 2023
Strasznie ,długi termin oczekiwania. Inny czas podany w trakcie zamawiania . A realizacja wydłużona Przerzucanie winy to na sklep internetowy,to na stacjonarny. Ponad miesiąc czekania na leżak ogrodowy.Zamowony koniec lipca przychodzi na koniec lata . W czasie gdy przychodzi do mnie jest tańszy na stronie internetowej. Ale nikt nie pomyślał żeby mi to zrekompensować ,a codziennie szukałam gdzie jest
31 sie 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Opinia oczywiści zostanie przekazana do odpowiedniego oddziału celem wyjaśnienia. Mamy nadzieję, że kolejne zakupy będą w pełni udane.
20 kwi 2023

Czas wysyłki

Na stronie informacja że towar wysyłany do 5 dni roboczych. Po 5 dniach zadzwoniłem i dowiedziałem się że będzie to 17 dni roboczych. Wcześniej nie dostałem żadnej informacji. Straciłem tylko czas, ponieważ musiałem anulować zamówienie i ponownie czekać na dostawę z innego sklepu. Nie polecam.
5 maj 2023
Dziękujemy za opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia docierały do Państwa na czas, a informacje o wszelkich opóźnieniach zostawały udzielane na bieżąco. Opinia zostanie przekazana do oddziału realizującego zamówienie. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowolenie z kolejnych zakupów.
15 sie 2023
ostatni raz tam coś zamówiłem. zamówienie miało być zrealizowane do 7 dni a na towar czekam już 5 tygodni. Na trzy zakupy w abra-meble trzeci raz mam taką samą sytuację. wniosek - 100% robienia klienta w ch... Jestem ciekaw czy dostanę chociaż jakąś solidną zniżkę za zaistniałą sytuację.
17 sie 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Zostanie ona przekazana do kierownictwa oddziału realizującego zamówienie. Pracownicy skontaktują się z Państwem.
4 cze 2023
Niesłowność pan na infolinii jest dramatyczna.Do dzisiaj czekam na numer konta aby wpłacić pieniądze.Moze to dobrze ,bo kupiłam łóżko gdzie indziej.Co za pomysł aby trzeba wpłacić zanim się otrzyma towar,całą sumę.....
6 cze 2023
Dziękujemy za wystawioną ocenę. Numer konta znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce "Metody płatności". Finalizując zamówienie zgadzacie się Państwo na warunki naszego regulaminu. Mamy nadzieję, że kolejne zamówienia będą w pełni satysfakcjonujące. Pozdrawiamy
17 wrz 2023

Jedna Wielka porażka

Miesiac temu towar zamówiony , dalej nie dotarł. Dzwoniąc dowiadujesz się że będą wiedzieć kiedy będzie jak trafi do nich fizycznie na sklep
18 wrz 2023
21 lis 2023
Jak możecie mnie prosić o ocenę zamówionego towaru ,jeżeli nie dość że najpierw przedłużyliście jego dostawę (z5-10 dni na 3-4 tygodni)a później powiadomiliście mnie że z niewiadomych dokładnie przyczyn wcale go nie dostanę,i jeżeli chcę to mogę jeszcze raz złożyć zamówienie i znów czekać 3-4 tygodnie.Za takie traktowanie klienta to ja "serdecznie" dziękuję i nikomu waszej firmy nie polecę
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Prośby o ocenę wysyłane są automatycznie po złożeniu zamówienia w naszym sklepie internetowym. Otrzymaliśmy rezygnację z tego zamówienia, dlatego zostało anulowane. Przepraszamy za powstałe niedogodności.
1 lip 2023
Ciężko jest podzielić jakąkolwiek pozytywną opinią kiedy na dostawę towaru czekam już 31 dni i echo, a jakikolwiek odzew ze strony dostawcy chociażby co do przyczyn zwłoki,ma miejsce dopiero po zapytaniu. Brak inwencji wlasnej w tym zakresie ze strony firmy Abra Meble na pewno nie napawa optymizmem i tym samym nie zachęca klienta do zrobienia u nich kolejnych zakupów.
3 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Zostanie ona przekazana do oddziału realizującego zamówienie z prośbą o interwencję i informację zwrotną.
21 sie 2023

Komoda - uszkodzone fronty, za długie elementy, krzywe szuflady

Komoda- po pierwsze uszkodzone fronty od szuflad ( odrazu zgłoszone mają dosłać) za długie elementy przez co nie jest idealnie spasowana rama komody i widać szare, szuflady krzywe które nie wsuwają się w całości. Nie polecam i na pewno więcej nic nie kupię w tym sklepie. Nie jest to mój pierwszy zakup w tym sklepie i w każdym meblu było coś nie tak..
25 sie 2023
Dziękujemy za wystawioną opinię. Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Mamy nadzieję, że reklamacja zostanie szybko rozpatrzona i nastąpi wymiana uszkodzonych elementów.
4 cze 2023
4 mają zamówiłam u Was baterię wannowa i umywalkową i do tej pory nie otrzymałam towaru . Czas realizacji zamówienia miał wynosić 10 dni . Podobno czekacie na dostawę towaru , szkoda tylko że zostałam poinformowana o tym dopiero po interwencji z mojej strony . Dziś mija miesiąc od zamówienia a ja nadal czekam . Nie polecam zakupów w tym sklepie .
6 cze 2023
Przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia. Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane w terminie. Sprawa została przekazana do wyjaśnienia. Nasi pracownicy będą się z Państwem kontaktować.

Zerowe zainteresowanie klientem

Zamówienie nie doszło na czas, 20 dni roboczych minęło a ja dalej czekam. Komunikacja ze sklepem na poziomie rowu Mariańskiego. Miały być maile odnośnie statusu realizacji a jedyne jakie dostałam to ten o przypisaniu zamówienia do sklepu i te wysłane po wystawieniu negatywnej opinii wiadomo w jakim celu. Nie polecam :)
17 sie 2023