Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1181) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3931)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

7 wrz 2023
Wszystko pozytywnie i na czas. Jedyny ważny minus to nie można odebrać zamówionych mebli w Warszawie, więc albo muszę wydać na transport ze sklepu albo jechać pod Warszawę-odbierałam aż z Wołomina i na szczęście za jednym razem. Panie ze sklepu bardzo miłe w odróżnieniu od Pana z Głębockiej, który łaskę robi, że pracuje.
1 wrz 2023
Bardzo miła i sprawna obsługa klienta choć opóźniona. Dobrze byłoby, by informacje o dostępności towaru były aktualizowane na stronie internetowej. W przypadku mojego zamówienia widniała informacja o dostarczeniu towaru w ciągu pięciu dni. Okazało się, że trzeba było czekać na niego 2 tygodnie - brak towaru w magazynie.
14 lis 2023
Byłoby dużo lepiej gdyby w zestawie mebli nie zapominaną O śrubkach goździkach i częściach aby można było złożyć meble oraz jeżeli chodzi o jakościowo wykonanej pracy to zdarzyły się zarysowania odpryski i krzywo zrobione miejsca na wkręty co po złożeniu nie zgadza się w całość Dlatego daje tylko trzy gwiazdki
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przypominamy, że za pakowanie mebla odpowiada producent. Przekażemy Państwa uwagi. Rozumiemy ten problem. W przypadku uwag do produktu - zachęcamy do zgłoszenia reklamacji :)
Niestety przy odbiorze paczki, obsługa nie zainteresowała się klientem a później strasznie opryskliwe została wydana paczka. W kartonie wszystkie śrubki i gwoździki latały luzem. Niestety przy składaniu okazało się, że kilka elementów jest wyszczerbionych i w jednym miejscu pęknięta płyta.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Jak Pani zdaniem zainteresowanie powinno wyglądać? Prosimy o kontakt na skrzynkę e-sklep@abraonline.pl z podaniem numeru zamówienia i szerszym opisaniem zaistniałej sytuacji. Wyjaśnimy ją z pracownikami salonu. Towar został wydany z magazynu. Sposób pakowania towaru zależy od producenta. Dostarczamy produkt gotowy. Czy zgłosiła Pani reklamację na protokole i dostarczyła zdjęcia uszkodzeń?
10 lip 2023
Meble prezentują się bardzo ładnie. Cztery gwiazdki ze wzgledu na zawiasy. Problem z regulacją ze względu na zbyt cienką blaszkę w zawiasie. Przy próbie dokręcenia i regulacji bardzo łatwo przekręca się śruba w zawiasie. Dwa zawiasy wymienione na własne. Po za tym wszystko ok.
6 lip 2023

polecam

Kupiłem terakotę. Brakowało mi informacji na temat statusu zamównienia ale ostatecznie towar przyjechał w uzgodnionym terminie. Na ogromny plus fakt, że podczas remontu, terakota przez prawie miesiąc leżała na magazynie i nikt nie miał z tym problemu. Doceniam takie podejście.
3 wrz 2023

Krzesło jako tako

Krzesło jak na zdjęciu, jakość taka sobie ale da się siedzieć. 1 na 4 krzesło miało wadliwy gwint i przy montażu śruba się ukręciła i została w oparciu. Reklamacje odrzucili z mojej winny chociaż to ich produkt miał wadę. Jakoś w 3 krzesłach montaż bez problemu się udal
5 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przypominamy, że istnieje możliwość odwołania się od decyzji reklamacyjnej.
4 lip 2023

Narożnik.

Narożnik który zakupiłam. Informować dokładnie jakie są zasady płacenia i odbioru towaru i w jakich godzinach. Wynajęłam przyczepkę i okazało się że nie mogę odebrać narożnika bo magazyn jest czynny do 16:00. Brak takiej informacji naraził mnie na dodatkowy koszt 🤨.
4 wrz 2023

Dobra firma

Zamówienie otrzymałam w terminie, zostałam powiadomiona, że zamowienie jest do odbioru w uzgodnionym miejscu.Obsługa miła,pomocna.Jeszcze będę klientem tej firmy, serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji zamówienia.
30 cze 2023

Szybko i sprawnie - polecam ten sklep.

Zamówienie zrealizowano szybciej, niż zapowiadano około 30 dni. Powiadomiona mnie telefonicznie o dostarczeniu zamówienia do sklepu. W sklepie miła i uprzejma obsługa.. Na zadane pytania o inne meble otrzymałam wyczerpującą odpowiedź.
16 sie 2023
Za długi czas realizacji zamówień internetowych. I brak możliwości sprawdzenia co się dzieje z zamówieniem na stronie internetowej, trzeba dzwonić bezpośrednio do sklepu. Na plus Przynajmniej obsługa w sklepie miła.
17 sie 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Zostanie ona przekazana do kierownictwa oddziału realizującego zamówienie. Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług była na najwyższym poziomie, dlatego Państwa opinia z pewnością będzie dla nas pomocna.
17 sie 2023
Komoda super, wygląda nowocześnie, wykonana z porządnych materiałów. Gwiazdkę odejmuję za to, że na środku blatu było wgniecenie/zadrapanie, ale reklamacja została zrealizowana rekordowo szybko i bez zbędnych pytań.
AK
Anusia K.
Łódź
16 gru 2023
Szybkość dostarczania zamówienia jest powiedzmy dramatyczna! Zakup i Zapłata w poniedziałek a towar półtora tygodnia później! Pani w sklepie łaskawie wydała towar bo to nie ich tylko ze sklepu internetowego
25 kwi 2023

Szafy

Darmowa dostawa do sklepu, szeroki wybór szaf o mniejszych parametrach, które ciężko było znaleźć na innych stronach. Na zamówienia trzeba było trochę czekać, bo ok. 3-4 tygodni. Ogółem w porządku produkty.

3 gwiazdki

Moja ocena to 3 gwiazdki. Przy skręcaniu mebli brak kompletnych śrubek do skręcenia komody. Brak instrukcji złożenia łóżka. Drzwiczki od komody były uszkodzone. Czas oczekiwania na meble to ok 2 miesięcy.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
W przypadku braków należało zgłosić reklamację, towar pakowany jest u producenta, nie mamy możliwości otwierania i weryfikowania każdej paczki. Jeśli brakowało instrukcji wystarczyło napisać na e-sklep@abraonline.pl - wiemy, że takie działanie jest dodatkowym wysiłkiem dla Państwa, natomiast tylko mając informację zwrotną, że coś jest nie tak możemy działać. Składając zamówienie przy produktach w dniu zamawiania, jak i w potwierdzeniu mailowym widniała informacja: "czas realizacji Do 26 dni roboczych".

Bardzo szybka realizacja zamówienia, szybciej niż miało być co mnie bardzo ucieszyło. Bardzo dobry kontakt ze sklepem a następnie z kierowcą . Panowie bez problemu wnieśli i ustawili wersalkę. Polecam
23 lip 2023
Łatwe i szybkie zakupy online. Rzetelne zapytanie o miejsce zamieszkania i miejsce dostawy (w moim przypadku były 2 różne adresy). Niezawodna, przyjazna i punktualna dostawa. Z przyjemnością ponownie.
18 sie 2023
Gorąco polecam☺ meble Ttafiko super, żadnym uszkodzeń, jako kobieta składałam meble sama bez większego problemu, obsługa w Kluczborku bardzo miła i ze wspaniałym podejściem do klienta. Pozdrawiam.
4 cze 2023
Fachowa i bardzo sympatyczna rozmowa z konsultantem, szybkie i dostosowane do moich oczekiwań ustalenia odnośnie transportu, niezwykle staranne opakowanie mebla. Niewygórowana cena.
ZC
Zygmunt C.
2 sie 2023
Wybór kompletu płytek z kolekcji GRES ARAGON tylko i wyłącznie przez stronę internetową jest bardzo trudny tym bardziej że nikt ze sklepu nie jest w stanie pomóc w wyborze.