Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1154) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3844)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

25 kwi 2023

Szafy

Darmowa dostawa do sklepu, szeroki wybór szaf o mniejszych parametrach, które ciężko było znaleźć na innych stronach. Na zamówienia trzeba było trochę czekać, bo ok. 3-4 tygodni. Ogółem w porządku produkty.
23 lip 2023
Łatwe i szybkie zakupy online. Rzetelne zapytanie o miejsce zamieszkania i miejsce dostawy (w moim przypadku były 2 różne adresy). Niezawodna, przyjazna i punktualna dostawa. Z przyjemnością ponownie.
18 sie 2023
Gorąco polecam☺ meble Ttafiko super, żadnym uszkodzeń, jako kobieta składałam meble sama bez większego problemu, obsługa w Kluczborku bardzo miła i ze wspaniałym podejściem do klienta. Pozdrawiam.
4 cze 2023
Fachowa i bardzo sympatyczna rozmowa z konsultantem, szybkie i dostosowane do moich oczekiwań ustalenia odnośnie transportu, niezwykle staranne opakowanie mebla. Niewygórowana cena.
ZC
Zygmunt C.
2 sie 2023
Wybór kompletu płytek z kolekcji GRES ARAGON tylko i wyłącznie przez stronę internetową jest bardzo trudny tym bardziej że nikt ze sklepu nie jest w stanie pomóc w wyborze.
7 paź 2023
Mebel jak najbardziej ok , jednyne zastrzeżenia mam do terrminu dostawy. Na stronie sklepu jest napisane że dostawa 5-10 dni a faktycznie trwała 23 dni.
17 paź 2023
Dziękujemy za wystawioną opinię :) czas podany na stronie określony jest w dniach roboczych, zatem realizacja trwała 16dni roboczych.
10 paź 2023
Polecam serdecznie! nawet zakup online bez fizycznego zobaczenia produktu jest więcej niż zadowalający :) Meble solidne i do tego przyjemne dla oka.
17 lis 2023
Zamówienie miało być zrealizowane w ciągu 5 dni po 2 dniach od jego złożenia dostałam telefon ze sklepu ze realizacja zamówienia potrwa 4-5 tygodni
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za kontakt. Wyjaśnimy sprawę.
16 wrz 2023
Wszystko było ok. Towar super. Jedyne co fajnie mieć kontakt do kierowcy który wiezie towar zanim on sam zadzwoni że będzie za godzinkę czy pół. 🙂
2 wrz 2023
Dostawa szybciej niż myślałam. Brak produktu w sklepie stacjonarnym, ponieważ zawsze wolę zobaczyć produkt w który inwestycję przed jego zakupem.
25 cze 2023
Z ostrożnością, ale polecam . Na ostatnią chwilę, nie bez kłopotów, ale jednak zamówienie zostało zrealizowane. Uff.. dla nas to było ważne.
31 maj 2023

Uszkodzenia

Możecie wprowadzić, lub poprawić kontrolę jakości, jeśli jakakolwiek istnieje, aby elementy nie były uszkodzone, a przynajmniej te widoczne.
31 maj 2023
Dziękujemy za wystawioną ocenę. Jeśli to możliwe to prosimy o kontakt. Dążymy do tego, aby stale podnosić świadczone przez Nas usługi.
7 lip 2023
Realizacja zamówienia zamiast 7 dni było 14 dni. Brak powiadomień na email. Musiałem dzwonić kilka razy na infolinie co moim zamówieniem.
7 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Bardzo nam przykro w związku z opóźnieniem realizacji Państwa zamówienia. Mamy nadzieję, że mimo to jesteście Państwo zadowoleni z otrzymanego zamówienia. Jako, że staramy się nieustannie podnosić jakość naszych usług, opinia zostanie przesłana do odpowiednich oddziałów, aby zapobiec takim sytuacjom w przyszłości.
23 lis 2023
Była pomyłka w bokach szuflady zamiast lewy i prawy były dwa prawe żeby montować szufladę musiałem przewiercić otwory pod kołki na wylot
6 kwi 2023
Bardzo miły kontakt ze sklepem w Kętach, informacja o możliwości przedłużenia się zamówienia. Na bieżąco informacja o dostawie krzeseł
24 lis 2023
Pozytywnie oceniam kontakt ze strony sklepu. Niestety godziny odbioru zamówienia, wynikające z godzin pracy magazynu, są ograniczone.
20 paź 2023

Zajrzę tutaj jeszcze nie raz

Wysyłka zakupionej kanapy w szybszym czasie niż oczekiwanym. Transport wraz z wniesieniem. Doradztwo w sklepie na wysokim poziome.
MW
5 sie 2023
Mimo ,że dostawa zajęła więcej niż ilość dni podanych przy opisie produktu to godny pochwały jest kontakt sklepu z kupującym.Polecam.
1 lip 2023
Ładne i nowoczesne meble na każdą kieszeń . To jest moja opinia ,bo ja dopiero po 43 latach postanowiłam zmienić wystrój salonu.
9 cze 2023

Dostawa

Chciałem dostawę do sklepu na Jagiellońskiej. Dostarczyli do magazynu na Jagiellońskiej. Na szczęście to niedaleko. Poza tym OK.