Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1156) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3849)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

17 sie 2023
Bardzo dobry kontakt ze sklepem. Nie mam zarzutów co do jakości zakupionego regału. ogólnie polecam!
EM
Edyta M.
Augustów
31 lip 2023
Miła i fachowa obsługa. Niestety długi termin oczekiwania. Wysoki koszt kuriera.
24 kwi 2023
Bardzo długi czas oczekiwania na zamówiony towar :(
5 maj 2023
Dziękujemy za opinię. Staramy się świadczyć dla Państwa usługi na wysokim poziomie, realizować zamówienia w terminie i tak, aby każdy Klient był zadowolony. Niestety zdążają się pojedyncze sytuacje niezależne od nas, które mogą opóźnić naszą pracę. Natomiast dokładamy wszelkich starań, aby takie sytuacje się nie zdażały.
10 wrz 2023
Polecam Panią z Płońska, doradziła mi w wyborze łóżka dla dziecka. Dziecko bardzo zadowolone
2 maj 2023
wszystko dobrze spasowane, montaż bez problemu niczego nie brakuje, jakość mebli bardzo dobra
12 lis 2023
Meble przyszły o 2tyg wczesniej. Obsługa miła. Sprawnie i profesjonalnie działają. Dzięki
10 lis 2023
Praktycznie w każdym meblu który zamawialiśmy coś albo brakowało albo było źle zrobione.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
W zamówieniu był jeden mebel. Jeśli towar nie spełniał Państwa oczekiwań można było odstąpić od umowy. W przypadku decyzji o pozostawieniu mebla należało zgłosić reklamację. Za braki lub złe nawierty odpowiada producent. Po zgłoszeniu reklamacji zajmiemy się sprawą.
17 wrz 2023
Zamówienie przez internet, odbiór w ciągu paru dni w sklepie po informacji telefonicznej.
BD
Beata D.
Gdańsk
27 cze 2023
Kanapa wygodna, super że jest opcja wniesienia mebla. To bardzo ułatwia zycie klientom.
20 paź 2023
Zamawiałam oswietlenie bardzo dokładnie zabezpieczone bez żadnych wad. Szybka dostawa
6 paź 2023
Realizacja zamówienia szybsza niż podana na stronie. Dobry kontakt sklepu z klientem.
11 sie 2023
Towar przyszedł zgodnie z terminem. Obsługa sklepu w Olsztynie ok. Jestem zadowolony.
10 maj 2023
Cieszę się że udało mi się kupić bo potrzebowałam do jacuzzi te dwa uchwyty na napoje.
20 sie 2023

Zakupy w Abra

Kupiłam ławę i krzesła,nie miałam żadnych problemów, obsługa profesjonalna i sprawna!
15 sie 2023
Dobry kontakt ze sklepem, pomoc pań tam pracujących przy załadunku, sprawna obsługa.
AG
13 sie 2023
Wersalka bardzo ładna i wygodna. Szybka dostawa i przemili Panowie kurierzy. Polecam
13 lip 2023
Wszystko było super. Przemiła obsługa extra produkty ogólnie jestem mega zadowolona.
8 lis 2023
Minęło 30 dni od złożenia zamówienia a towar jeszcze nie został wysłany z magazynu
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Składając zamówienie 8.10 przy produkcie widniała informacja o czasie realizacji - do 28 dni roboczych. Dni robocze to dni od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni świątecznych.
12 kwi 2023

Wszystko OK

Wszystko było w porządku. Abażur piękny i w sensownej cenie, dostawa bezproblemowa.
7 kwi 2023

Polecam :)

Wszystko tak jak należy, możliwość odbioru bardzo szybko, produkt zgodny z opisem.