Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1172) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3920)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

Sama ławka dobra. Szkoda tylko,że malowane z jednej strony deski.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za finalizację zamówienia. Jeśli mieliby Państwo jakieś uwagi/pytania to zachęcamy do kontaktu pod adresem e-mail e-sklep@abraonline.pl
Nie dostałam odpowiedniej informacji na temat swojego zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Jaką informację uważają Państwo za odpowiednią? Zapraszamy do dialogu na e-sklep@abraonine.pl podając numer zamówienia.
W sklepie zostałem poinformowany ze czas oczekiwania około tygodnia po wpłaceniu zaliczki zakupiłem łóżko przez stronę internetową płacąc całą kwotę czekałem 4 tygodnie po dostarczeniu łóżka okazało się łóżko jest tańsze
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
W momencie kiedy pytał Pan o towar łóżko mogło być dostępne w magazynie. Między informacją od sklepu, a decyzją o zakupie mebel mógł zostać sprzedany i konieczne było oczekiwanie na kolejną dostawę. Zgodnie z Regulaminem Sklepu Internetowego, który zostaje zaakceptowany przez Klienta PRZED złożeniem zamówienia i który jest konieczny do jego złożenia: "5.2. Cena podana przy Towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta Zamówienia i nie ulegnie zmianie aż do wykonania Zamówienia." - postąpiliśmy zgodnie z warunkami, które zostały zaakceptowane.
sofa kubuś nie spasowane elementy, pęknięty, części wysuwają się - nie idzie ich unieruchomić
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za kontakt. Przepraszamy za powstałe niedogodności. Prosimy o zgłoszenie reklamacji drogą mailową na adres e-sklep@abraonline.pl wraz z przesłaniem wypełnionego protokołu: https://www.abra-meble.pl/reklamacje. Wady produkcyjne muszą zostać zgłoszone do fabryki.
Zbyt długa obsługa reklamacji - zwrotu
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za powstałe niedogodności w procesowaniu Państwa zamówienia. Poniżej szczegółowy opis całej sytuacji: Zamówienie złożone 01.03.2024 z terminem realizacji do 5dni roboczych, dotarło do Klienta 07.03.2024 (w podanym przez nas terminie). Reklamacja została zgłoszona przez Klienta w dniu 11.03.2024 - na rozpatrzenie reklamacji zgodnie z prawem jest 14dni. Rozpatrzenie reklamacji nie jest równoznaczne z realizacją reklamacji. Interwencja w sprawie uszkodzonego towaru została przez nas podjęta natychmiastowo i zleciliśmy podjazd kuriera na dzień 13.03.2024r. w celu spisania protokołu szkody, ponieważ nie zrobili tego Państwo przy odbiorze towaru. Kurier niestety podjechał dopiero 18.03.2024r. mimo naszych wcześniejszych interwencji. Odbiór uszkodzonego produktu od Państwa nastąpił w dniu 20.03.2024r., do nas dotarł w dniu 21.03.2024r. i w ten sam dzień wysłaliśmy nowy produkt, który dotarł do Państwa w dniu 22.03.2024r. ". Dziękujemy za zakupy.