Abra Meble- Logo - Opinie

Abra MebleOpinie

: 1779Dobry

Opinie nt. sklepu Abra Meble

Witam, kupiłam szafę Miro 250cm szeroką i komodę z tej samej serii. Są piękne, choć złożenie ich wymagało całego dnia i dwóch siłaczy. Bardzo pojemne i efektowne. Szczerze polecam, u mnie zniknęły upychane po kątach różności i przydasie. W szafie, przy dwuipółmetrowej długości są dwie rozdzielone przestrzenie, jedną przeznaczyłam na schowek a'la pawlacz, drugą na właściwą szafę. Miejsca bardzo dużo, a co najważniejsze nie przytłaczają swoją wielkością. Lustrzane skrzydło szafy (przesuwane drzwi) robi swoje. Mam pokój 3,65 / 375 i nie jest wreszcie zagracony, Jest cały w Abrze ( rogówka też z Abry).

Rogówka zle wykonana nie trzyma sie żadnych wymiarów podanych przez was ;ub producenta,szczególnie sam róg narożnika,niedość że nie posiada wymiarów to jest nie symetrycznie wykonana do pozostałości i widok wizualny jest żenujący,co do transportu i odbioru ze sklepu też pozostawia wiele do życzenia,obsługo nie miła,dokumenty odbioru podsuwają do podpisy przed sprawdzeniem zakupionego mebla,akurat moja cześć narożnika czyli dwójka była uszkoczona płyta w skrzyni,mianowicie dziura na piesc ,reklamować nie ma jak bo podpisałem papiery odbioru ze wszystko jest ok,a kłucić ze sprzedawca juz nie miałem siły bo do niego żadna argumentacja nie docierała,z racji tego ze sam jestem Stolarzem Meblowym to na własny koszt zakupiem białą płytę pliśniową i wymieniłem w w/w dwójce płyte w skrzyni,nastepnie otwory wykonane do mocowania śrub też nie hlujnie wykonane ,zle wytrasowane i porozwiercane tak ze dołączone podkładki w zestawie przechodziły na wylot,zkolei musiałem zrobic wstawki w w/w otwory i na nowo wykonać wiercenia otworów by dopasowac śruby,wracajac do w/w rogu zestawu ze wzgledu ze nie trzymam wymiarów podanych przez was i producenta musiałem go rozkrecic czyli powyciagać zszywki i zdjac materiał nastepnie rozebrać konstrukcje co było nie łatwe bo nie zastosowano żadnych śrub tylko zszywki długości 5cm by w/w element wniesc do pokoju bo w standardowe drzwi 80 sie nie miescił, nastepnie w docelowym pomieszczeniu dokonac ponownego montazu,co udało sie idealnie,ale z racji tego ze brak wymiaru i jest nie symetryczne to po wejsciu do pomieszczenia patrzac na mebel to powinno byc wszystko w jednej lini i na jednej wysokosci,a efekt jest taki ze sam rog rogówki wystaje o 5 cm powyzej całego mebla i psuje efekt wizualny z kolei czesc (Trujka) nie jest w lini z czescia (Dwójka) 3cm wyzsze i jak sie patrzy na mebel to serce sie kraje co ta za badziew,co do dodatkow to super jest 6 poduszek,ale mozna było do tego dołaczyć zamki by szło to sciagac i co jakiś czas przeprac,no niestety sam dokupiłem zamki i zleciłem krawcowej wszycie,efekt jest zadawalajacy ,podsumowanie końcowe,z całego mebla po drobnej korekcie to jestem zadowolony tylko z w/w 6 poduszek,nikomu nie polece i nie polecam zakupów w waszych placówkach,co już zaznaczyłem na licznych forach i w kilkudziesieciu komentarzach,Pozdrawiam zawiedziony Klient Krzysztof Furtak

Opinie nt. sklepu Abra Meble

Kanapa została przywieziona pęknięta.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Czy została zgłoszona reklamacja oraz czy przesłane zostały zdjęcia? Czy uszkodzenie było widoczne w momencie odbioru towaru? Prosimy o odpowiedź na skrzynkę e-sklep@abraonline.pl
Realizować zamówienia , a nie olewać klientów
Wczoraj
Prosimy o szczegółowy opis sytuacji pod adresem e-sklep@abraonline.pl w celu podjęcia interwencji.
 w trakcie sprawdzania
Zamawiałam drobiazg; zaślepki i narożniki wewnętrzne do listew przyblatowych Cezar o profilu 21mm x 21 mm. Sklep nie przewiduje dostawy kurierem lub do paczkomatu za rozsądną cenę, jedyna możliwość to 199 zł jak za duże gabaryty lub odbiór osobisty w sklepie. Czekałam 3 tygodnie, po czym odebrałam zamówienie. Po powrocie do domu stwierdziłam, że wymiary otrzymanych akcesoriów nie odpowiadają zamówieniu (są za duże), zatem zmarnowałam czas i pieniądze. Nie zamierzać bawić się w zwrot, jednak muszę poszukać innego sklepu aby owe akcesoria kupić jeszcze raz. Nie polecam tego sklepu.
Wczoraj
Dzień dobry, zamówienie zostało anulowane, a cała wpłacona wartość została zwrócona.
Zakupiony basen przyszedł uszkodzony, do tego czas wysyłki był koszmarnie długi, mimo informacji że baseny są dostępne, sklep z interwencji telefonicznej nic sobie robię nie robił, w trakcie wysyłki.. brak tez jakiej kolwiek rekompensaty z poniesionych przemnie strat z tego tytułu. Miało byś szybko i przyjemnie jednak wyszło słabo nie polecam.
Wczoraj
Dzień dobry, czy reklamacja została zgłoszona? Prosimy o informację zwrotną na skrzynkę e-sklep@abraonline.pl
Miesiąc temu zamówiłam krzesła ogrodowe, do tej pory ich nie dostarczono. Sprzedawca ze sklepu ABRA w Sosnowcu Zagórzu niegrzecznie, jak mantrę, powtarzał że nie mają kontaktu z producentem krzeseł ( 😂) w związku z tym nie wiedzą kiedy krzesła do mnie dotrą. Pytam po co wystawiacie na stronie ABRA online towar, którego nie można kupić. Krzesła są potrzebne mi teraz, a nie zimą. Szkoda, że nie szanujecie klientów.
Wczoraj
Dzień dobry, przepraszamy za zaistniałą sytuację. Prosimy o kontakt na maila e-sklep@abraonline.pl jeśli mają Państwo pytania. Przepraszamy za zaistniałą sytuację, nie powinna mieć miejsca.
Towar niezgodny z opisem. Całkiem inny dywan niż w zamówieniu tylko wielkość ta sama i kolor podobny.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, czy była składana reklamacja? Prosimy o kontakt na skrzynkę e-sklep@abraonline.pl z podaniem numeru zamówienia i zdjęciem otrzymanego produktu.
Poniżej krytyki
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Bardzo prosimy o przesłanie informacji zwrotnej na skrzynkę e-sklep@abraonline.pl, co było powodem takiej oceny. Prosimy również o podanie numeru zamówienia w celu wyjaśnienia sytuacji.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, bardzo prosimy o przesłanie informacji zwrotnej na skrzynkę e-sklep@abraonline.pl, co było powodem takiej oceny. Prosimy również o podanie numeru zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Czas realizacji zamówień ja wciąż czekam na płytki które zamówiłem ponad miesiąc temu
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, zamówienie jest już zrealizowane. Czy na pewno chodzi o ten numer zamówienia? Prosimy o wiadomość na e-sklep@abraonline.pl w celu wyjaśnienia.
zamówienie złożone 20 kwietnia , dziś mamy 27 maj i towaru nadal brak
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Sklep potwierdził, że do poniedziałku towar zostanie dostarczony. Koeljne pytania proszę kierować bezpośrednio do sklepu stacjonarnego.
OK.
Dotrzymać termin dostawy. To by było naprawdę super, a nie oszukiwać klientów.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, prosimy o szczegółowe informacje na skrzynkę e-sklep@abraonline.pl - czy był kontakt z pracownikami, cz informowalina bieżąco o statusie zamówienia?
Zamówiłem meble 22.04. i teoretycznie miały do mnie dojść w ciągu 5-10 dni roboczych (taka informacja była na stronie internetowej). Dostawę ostatnich mebli miałem 21.05. a w międzyczasie na raty odbierałem ich połowę chociaż zapłaciłem za transport. Takie terminy są karygodne i nie polecam tego sklepu nikomu.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, nie wszystkie zamówione przez Pana produkty miały czas realizacji 5-10 dni roboczych. Jeden z produktów miał czas 20-90 dni - taka informacja była dostępna w momencie składania zamówienia, została również wysłana w potwierdzeniu mailowym. Zamówienie realizowane przez sklep stacjonarny dostarczane jest zawsze jednym transportem, ponieważ wyjeżdża z jednego magazynu
wszystko OK ale bardzo delikatne. Brak otworu do podłączenia klawiatury. Szuflady absolutnie za małe. Ale za te pieniądze to czegóż żądać? Jak dbasz, tak masz. ;)
Długi czas oczekiwania 2 tygodnie