Abra Meble- Logo - Opinie

Abra MebleOpinie

: 1779Dobry

Opinie nt. sklepu Abra Meble

Witam, kupiłam szafę Miro 250cm szeroką i komodę z tej samej serii. Są piękne, choć złożenie ich wymagało całego dnia i dwóch siłaczy. Bardzo pojemne i efektowne. Szczerze polecam, u mnie zniknęły upychane po kątach różności i przydasie. W szafie, przy dwuipółmetrowej długości są dwie rozdzielone przestrzenie, jedną przeznaczyłam na schowek a'la pawlacz, drugą na właściwą szafę. Miejsca bardzo dużo, a co najważniejsze nie przytłaczają swoją wielkością. Lustrzane skrzydło szafy (przesuwane drzwi) robi swoje. Mam pokój 3,65 / 375 i nie jest wreszcie zagracony, Jest cały w Abrze ( rogówka też z Abry).

Rogówka zle wykonana nie trzyma sie żadnych wymiarów podanych przez was ;ub producenta,szczególnie sam róg narożnika,niedość że nie posiada wymiarów to jest nie symetrycznie wykonana do pozostałości i widok wizualny jest żenujący,co do transportu i odbioru ze sklepu też pozostawia wiele do życzenia,obsługo nie miła,dokumenty odbioru podsuwają do podpisy przed sprawdzeniem zakupionego mebla,akurat moja cześć narożnika czyli dwójka była uszkoczona płyta w skrzyni,mianowicie dziura na piesc ,reklamować nie ma jak bo podpisałem papiery odbioru ze wszystko jest ok,a kłucić ze sprzedawca juz nie miałem siły bo do niego żadna argumentacja nie docierała,z racji tego ze sam jestem Stolarzem Meblowym to na własny koszt zakupiem białą płytę pliśniową i wymieniłem w w/w dwójce płyte w skrzyni,nastepnie otwory wykonane do mocowania śrub też nie hlujnie wykonane ,zle wytrasowane i porozwiercane tak ze dołączone podkładki w zestawie przechodziły na wylot,zkolei musiałem zrobic wstawki w w/w otwory i na nowo wykonać wiercenia otworów by dopasowac śruby,wracajac do w/w rogu zestawu ze wzgledu ze nie trzymam wymiarów podanych przez was i producenta musiałem go rozkrecic czyli powyciagać zszywki i zdjac materiał nastepnie rozebrać konstrukcje co było nie łatwe bo nie zastosowano żadnych śrub tylko zszywki długości 5cm by w/w element wniesc do pokoju bo w standardowe drzwi 80 sie nie miescił, nastepnie w docelowym pomieszczeniu dokonac ponownego montazu,co udało sie idealnie,ale z racji tego ze brak wymiaru i jest nie symetryczne to po wejsciu do pomieszczenia patrzac na mebel to powinno byc wszystko w jednej lini i na jednej wysokosci,a efekt jest taki ze sam rog rogówki wystaje o 5 cm powyzej całego mebla i psuje efekt wizualny z kolei czesc (Trujka) nie jest w lini z czescia (Dwójka) 3cm wyzsze i jak sie patrzy na mebel to serce sie kraje co ta za badziew,co do dodatkow to super jest 6 poduszek,ale mozna było do tego dołaczyć zamki by szło to sciagac i co jakiś czas przeprac,no niestety sam dokupiłem zamki i zleciłem krawcowej wszycie,efekt jest zadawalajacy ,podsumowanie końcowe,z całego mebla po drobnej korekcie to jestem zadowolony tylko z w/w 6 poduszek,nikomu nie polece i nie polecam zakupów w waszych placówkach,co już zaznaczyłem na licznych forach i w kilkudziesieciu komentarzach,Pozdrawiam zawiedziony Klient Krzysztof Furtak

Opinie nt. sklepu Abra Meble

Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, czym jest spowodowana tak niska ocena? Prosimy o kontakt pod adresem e-sklep@abraonline.pl z podaniem numeru zamówienia i krótkim opisem.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Prosimy o załączenie treści opinii na adres e-sklep@abraonline.pl z podaniem numeru zamówienia.
Zamawiając narożnik ze sklepu internetowego ABRA czas realizacji ustalony był w przedziale 11-20 dni roboczych. Dzisiaj mija 24 dzień roboczy (a ogólnie to już ponad miesiąc) a zamówionego towaru nadal nie otrzymałem, co gorsza nikt z działu obsługi sklepu internetowego, ani z obsługi lokalnego salonu, który niby realizuje to zamówienie nie jest mi w stanie powiedzieć kiedy zamówiony towar do mnie przyjedzie. Konsultanci ze sklepu internetowego mówią, że nie mają na to wpływu bo zamówienie jest realizowane przez lokalny salon, a dzwoniąc do lokalnego salony sklepu ABRA pracujące tam osoby, twierdzą, że nie mają wpływu na terminy, bo terminy ustalane są przez sklep internetowy. Ogólnie to porażka, zero kompetencji, a o jakiejkolwiek dbałości o obsługę klienta to nie ma co mówić. Ale żeby być w 100% uczciwym to raz przy pierwszej rozmowie telefonicznej dzwoniąc na infolinie sklepu internetowego rozmawiałem z panią, która faktycznie chciała pomóc, ale to był tylko jednorazowy przypadek który chyba potwierdza regułę, że większość ludzi tam pracuje chyba za karę, a ich praca polega na odsyłaniu klienta w inne miejsce.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, przepraszamy za opóźnienie w realizacji. Z ostatnich informacji wynika, że towar dojedzie do magazynu w 21/22 tygodniu kalendarzowym. Pracownicy sklepu stacjonarnego będą kontaktować się przed dostawą mebla.
zbyt długi czas oczekiwania na zamówienie
Towar super ale czas oczekiwania wydłużył sie
Zamówiłam szafę dwa miesiące temu i do tej pory nie mam szafy ani nawet informacji kiedy będzie. Nigdy więcej nie zrobię zakupów w tym sklepie .MASAKRA
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, zamówienie jest zrealizowane. Czy kontaktowała się Pani ze sklepem, który zajmował się obsługą zamówienia? Przepraszamy za opóźnienie.
Bardzo długi czas oczekiwania . Zamówiłam toaletka coś koło 24marca,do dziś dnia cisza z Państwa strony. Porażka 🤭 Ostatnie moje zakupy w tym sklepie
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za wydłużony czas dostawy. Zamówienie jest już zrealizowane. Sklep realizujący powinien był komunikować wydłużający się czas dostawy.
Na stronie informacja o dostępności torwaru w ciagu 5-10 dni. Po zakupie telefon z informacją, że jednak 45 dni i jest to standardowy czas oczekiwania.
Przesyłka nie dotarła w terminie, dalej oczekuje na dostarczenie szafy. Nikt nie wie, kiedy nastąpi dostawa.
Meble ok, ale wymiary na stronach błędne i niepełne , brak podanych wymiarów głębokości szaf, nawet pracownik odczytał je nieprawidłowo i szafa musiała zostać zwrócona . Strona do poprawy.
Zakupiłam szafę przez sklep internetowy zostałam poinformowana przez pracownika, że szafa ma przybyć do mnie w ciągu 4 tygodni, aktualnie mija 6 tydzień i zero informacji dlaczego szafy nie ma jeszcze dostarczonej.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, prosimy o kontakt pod adresem e-sklep@abraonline.pl z podaniem numeru zamówienia. Ustalimy szczegóły.
Konieczne jest doprecyzowanie informacji zawartych na stronie internetowej: brak informacji o prawdziwej dostępności produktu, nie ma informacji, że gdy zamawia się do danego sklepu trzeba tam pojechać zapłacić, a odebrać prawie na drugim końcu Warszawy. Śmiech. Nie poleciłabym nikomu Waszego sklepu, wręcz przeciwnie.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, na stronie nie ma podanych stanów magazynowych. Pole określa ilość wsadzaną do koszyka. Informacja o odbiorach cały czas widnieje na stronie: https://www.abra-meble.pl/sklepy/ . Zamówienie zostało przez Państwa anulowane dzień po złożeniu.
po czterech tygodniach zamówienie nie zostało zrealizowane
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, dziękujemy za złożoną opinię. Produkty mają różne czasy realizacji.
czas oczekiwania 3-5 tygodni niestety dalej towar nie dotarl pomimo wielu negatywnych opinii w internecie nic z tym nie robicie
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, zamówienie jest zrealizowane. Na proces logistyczny ma wpływ wiele czynników. Przepraszamy za wydłużony czas realizacji, mamy nadzieję, że są Państwo zadowoleni z zamówionego produktu.
Z towaru zrezygnowałem, ponieważ piec miał być do 5 pięciu dni roboczych, w sklepie w Tychach poinformowano mnie że trzeba czekać około 1 miesiąca.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za wydłużony czas realizacji. Niestety nie mamy możliwości utrzymywania stanów magazynowych wszystkich produktów i czasem musimy czekać na transport od naszych dostawców.
Sklep nie wywiązał się z umowy sprzedaży i nie dostarczył zamówionego towaru.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za wiadomość. Sprawa została przekazana do wyjaśnienia.
Szybka, sprawna obsługa wadą jest krótko otwarty magazyn do odbierania towarów.
Nie polecam online sklepu. Czekalem na wersalke ponad 4 tygodnie mimo ze na stronie pisalo od 5 do 10 dni Wersalka przyszla bez poduszek! Reklamacja przyjeta,poduszek po 3 tygodniach nadal nie mam....
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, najmocniej przepraszamy za opóźnienie. Prosimy o podanie numeru zamówienia w celu podjęcia interwencji.
Brakuje specjalnego kluczyka nasadowego do skręcenia drewnianych boków ze skrzynią, tylnie śruby są trudno dostępne i taki kluczyk byłby idealny.