Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1156) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3849)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

Panel do brodzika ok, ale długi czas realizacji, albo coś w systemie ktoś nie kliknął że towar już jest gotowy do odbioru, sam musiałem się upomnieć o status zamówienia ;-) na szczęście mi się nie paliło ;-)
Jakość komody - katastrofalna, żle się domyka, niepasujące elementy, nie można ustawić półek do poziomu z szafkami. Jedyna zaleta to szybki zwrot kasy.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Prosimy pamiętać, że w przypadku komód ważna jest kolejność układu szuflad, jak i prosta podłoga, na której stoi mebel. W ofercie mamy szeroki wybór produktów,. Solidniejsze meble, lepsze jakościowo są droższe.
2 mar 2024
Szeroka oferta, dobra jakość i atrakcyjne ceny
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za finalizację zamówienia. Jeśli mieliby Państwo jakieś uwagi/pytania to zachęcamy do kontaktu pod adresem e-mail e-sklep@abraonline.pl
W dniu zamówienia termin realizacji określony na 20 dni roboczych. Po 30 dniach roboczych nadal brak towaru. Brak też informacji o tym kiedy można spodziewać się realizacji zamówienia. Brak też wiadomości od dostawcy, że termin ulegnie wydłużeniu
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za kontakt. 30dni roboczych jeszcze nie minęło. Sprawa została przekazana do pilnego wyjaśnienia. Przepraszamy za opóźnienie. Prosimy oczekiwać na kontakt ze sklepu realizującego zamówienie.
Zamówienie przyjęte do realizacji dokładnie miesiąc temu, informacja ze sklepu - proszę czekać na powiadomienie
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia. Przekazaliśmy sprawę do pilnego wyjaśnienia. Prosimy oczekiwać na kontakt ze sklepu stacjonarnego. Najmocniej przepraszamy za powstałe niedogodności.
Szafka nocna z koniecznością samodzielnego przewiercania niektórych otworów. Niepotrzebna trudność przy skręcaniu. Dość długo utrzymywał się specyficzny zapach mebla. Niechlujnie oklejona szuflada (pęcherzyki pod okleiną). Poza tym ok.
Baaardzo długi czas oczekiwania nie polecam
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia. Dziękujemy za odbiór towaru, mamy nadzieję, że są Państwo z niego zadowoleni :)
Za długi czas oczekiwania na zamówienie.

Nie polecam.

Sam produkt ok, ale dostawa to dramat. Zamówienie złożone 19 stycznia, wybrana dostawa kurierem. Termin: 5 dni roboczych. Zamówienie dotarło 6/02. Gdyby jeszcze sklep poinformował o opóźnieniu w dostawie... ale nie, trzeba było się z nimi kontaktować i dyskutować na infolinii że skoro na fakturze widnieje opłata za kuriera to nie został wybrany odbiór własny. Nie polecam, bo szkoda nerwów.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za niedogodności, jakie Panią spotkały. W związku z zaistniałą sytuacją został naliczony rabat do zamówienia. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z zakupionego produktu.
18 lut 2024
Zbyt droga dostawa do domu (350zł za 50km)
17 lut 2024
Zamówiłam komodę, odebrałam tylko nie w tym kolorze i do tego porysowane elementy. Złożyłam reklamację i czekam i czekam. No cóż zbyt długo to trwa 3 tygodnie i nic
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za powstały błąd. Reklamacja została spisana i oczywiście zrealizowana z korzyścią dla Pani. Pomyłka została już naprawiona 20.02.2024. Cieszymy się, że właściwy produkt spełnia Pani oczekiwania.
Tak dalej. Jest OK
14 lut 2024
14 lut 2024

Nie polecam.

14. 01. 2023 zamówiłem towar. Do dzisiaj (mija 31 dni) nie dostałem żadnej wiadomości o terminie dostawy. Nr zamówienia 112967.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Bardzo przepraszamy, wyjaśniamy sprawę z salonem realizującym zamówienie. Wrócimy z informacją jak najszybciej.
Przyspieszyć termin zamówień i pozwolić klientowi śledzić jego etapy. Moje choć jest dopiero częściowo zrealizowana w systemie widnieje jako zakończone.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za przesłane uwagi. Wybrali Państwo odbiór w sklepie stacjonarnym, dlatego nie ma konieczności informowania o drodze przesyłki między magazynami. Jeśli zamówienie jest częściowo w realizacji prosimy o kontakt z salonem przypisanym do zamówienia w celu uzyskania szczegółów dotyczących dostarczenia pozostałej części zamówienia.
10 lut 2024
Tragiczna obsługa klienta, brak odpowiedzi na maile, brak informacji o dostawie, brak podania terminu dostawy, opóźniona dostawa o tydzień
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za wydłużony termin realizacji zamówienia. W momencie gdy towar dojechał z dostawą do sklepu zostali Państwo poinformowani o możliwości jego odbioru. Dziękujemy za odbiór zamówienia. Otrzymaliśmy od Państwa jedną wiadomość e-mail w dniu 18.01 i w dniu 19.01 otrzymali Państwo odpowiedź, zatem stwierdzenia, że nie ma odpowiedzi na maile, jak i termin dostawy nie został podany - nie są prawdą.
9 lut 2024
9 lut 2024
Usługa nie została zrealizowana w terminie, brak kontaktu ze sprzedawcą, brak informacji na temat zamówionego produktu.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Bardzo przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia. Dziękujemy za finalizację zamówienia. Zamówienie zostało złożone z odbiorem osobistym, dlatego otrzymali Państwo potwierdzenie złożenia zamówienia wraz z informacją o możliwości odbioru towaru.