Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1181) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3931)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

2 paź 2023

Brak zamówienia

Ciężko ocenić zamówienie, którego nie ma ;) nie dość, że minął termin dostarczenia zamówienia to nikt nie raczył powiadomić o tym, że "zamówienie zniknęło" i nikt nie wie gdzie jest
5 paź 2023
Dzień dobry, zamówienie zostało zrealizowane 3-10-2023 więc zamówienie nie zniknęło, a pojawiło się u Państwa :)
1 paź 2023
Jestem zmuszony dać 1 gwiazdkę, ponieważ zamówiłem towar, miałem czekać około tygodnia na dostawę komody a finalnie po 3 tygodniach dostałem wiadomość, że komoda nie będzie dostępna.
2 paź 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Oczywiście zostanie ona przekazana do odpowiedniego oddziału celem wyjaśnienia. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację oraz niedogodności z tym związane.
17 wrz 2023

Potwierdzony dostęp produktu przez infolinię, po opłacie okazało się, że nie ma.

Zadzwoniłam na infolinię, żeby potwierdzić dostępność produktu, potwierdzono. Opłaciłam i okazał się, że jednak nie ma. Zwrot funduszy okazał się następnych kłopotem. Nie polecam.
18 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Opinia oczywiści zostanie przekazana do odpowiedniego oddziału celem wyjaśnienia. Mamy nadzieję, że kolejne zakupy będą w pełni satysfakcjonujące.
22 lip 2023
Obsługa całego zamówienia jest tragiczna Realny czas dostawy towaru jest inny niż podczas składania zamówienia Informacja o odbiorze towaru jest niezrozumiała i nie czytelna
31 lip 2023
16 gru 2023
Bardzo długi czas oczekiwania na stolik. A narożnik zakupiony u nich po roku użytkowania tylko przez dwie osoby nadaje się do wymiany. W dwóch miejscach narożnika pękły płyty.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Składając zamówienie przy produkcie, jak i w mailowym potwierdzeniu widniała informacja o terminie realizacji - od 19 dni roboczych. Zamówienie jest procesowane. Jak tylko produkt dotrze do sklepu pracownicy się z Państwem skontaktują. Prosimy oczekiwać na kontakt. Zamówienie czeka na odbiór. Narożnik na pewno był zakupiony u nas? Nie mamy innego zamówienia na 3lata wstecz na takie dane. Jeśli rok po użytkowaniu produkt Państwa zdaniem nie spełnia oczekiwań to można zgłosić reklamację.

Niekompetentni

Nie maja towaru na stanie Pisza o realizacji w 5-10dni a człowiek czeka już ponad miesiąc i musi czekać dalej... Samemu trzeba dzwonić i się dopytywać gdzie zamówiony towar...
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Czas na stronie podawany jest w dniach roboczych. Wybrał Pan opcję z odbiorem osobistym. Jak tylko towar dojedzie do salonu pracownicy skontaktują się z Panem i ustalą termin odbioru. Przekazaliśmy prośbę o kontakt.
27 wrz 2023
Ostatecznie odstąpiłam od zamówienia. Niedobrana wysyłka i brak chęci rozwiązania sytuacji ze strony sklepu sprawiają że nie miałam ochoty zostawić i nich swoich pieniędzy
28 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Zostanie ona przekazana do oddziału realizującego zamówienie celem wyjaśnienia. Przepraszamy za niedogodności.
17 lip 2023
Wszystko byłoby ok,gdyby nie Pani odbierająca tel. infolinii....niezorientowana,niemiła....rozmawiając z nią ma się poczucie,że to ona kupowała coś u nas a nie odwrotnie...
31 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Zostanie ona przekazana do odpowiednich działów. Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług była na jak najwyższym poziomie, dlatego z pewnością Państwa opinia pomoże nam nad tym pracować. W przyszłości zachęcamy również do kontaktu poprzez naszą skrzynkę email: e-sklep@abraonline.pl. Pozdrawiamy
19 maj 2023
Zamówienie z 18.04.2023r. do dzisiaj nie zostało zrealizowane , a minął ponad miesiąc.W informacji na stronie określano termin realizacji zamówienia na 5-10 dni roboczych.
22 maj 2023
Przekazaliśmy sprawę do oddziału realizującego zamówienie z prośbą o weryfikację i informację zwrotną. Przepraszamy za opóźnienie.
17 lis 2023
Meble zamówione na sklepie w Kołobrzegu nadal nie dojechały. Miały być max w ciągu 3 tygodni. Minęło 5 a mebli nadal nie ma. Oczywiście fakturę należało opłacić od razu.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Składając zamówienie to Klient decyduje czy chce zapłacić za towar w momencie zamawiania czy przy odbiorze mebla. Wybrali Państwo opcję natychmiastowego przelewu. Przy produktach w dniu składania zamówienia (17.10) podany był termin realizacji "Od 11 do 20 dni roboczych". Zachęcamy do zapoznawania się z dostępnymi treściami.
12 paź 2023
Zamówienie nie dotarło. W mailu dostawa do 21 dni roboczych, po licznych telefonach dostałam informację że długość realizacji zamówienia przedłużyła się do 5-6 tygodni
17 paź 2023
Dzień dobry, przepraszamy za opóźnienie w dostawie towaru. Jak tylko towar będzie gotowy do odbioru poinformujemy Państwa.
19 sie 2023
Moje zamówienie zostało złożone 19.07.2023r. czas realizacji miał być ok. 10 dni a do dnia dzisiejszego nie mam dostawy i żadnej informacji kiedy otrzymam zamówienie.
21 sie 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Sprawa została przekazana do kierownictwa oddziału realizującego zamówienie. Nasi pracownicy będą się z Państwem kontaktować. Bardzo przepraszamy za opóźnienie.
5 lis 2023

Tragedia

Tragedia. Po pierwsze mąż jak wrócił z pracy to mógł dopiero złożyć meble. Biurko z uszkodzeniami. Szafa bez instrukcji z uszkodzeniami nie ponumerowane elementy.
7 lis 2023
Klient ma możliwość weryfikacji poprawności towaru jak i uszkodzeń opakowań w momencie dostawy. Jest do tego zobligowany i podpisuje dokument odbioru towaru. Jeśli w biurku były uszkodzenia, należało zgłosić reklamację. Towary pakowane są u producenta, może zdarzyć się tak, że nie dołączy on instrukcji - wtedy wystarczy napisać do nas, dostarczymy dokument z instrukcją :)
18 wrz 2023
Meble słabej jakości, wiele elementów w innym kolorze , zbyt długi czas oczekiwania na reklamacje. Po przykreceniu frontów mebel przewracał się. Nie polecam .
22 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Opinia oczywiści zostanie przekazana do odpowiedniego oddziału celem wyjaśnienia. Jeśli w dalszym ciągu produkt nie jest satysfakcjonujący prosimy o kontakt.
8 wrz 2023
Zamówienie nie zostało zrealizowane. Po kilku dniach z uwagi na brak towaru. Nie zaproponowano innego towaru ani rekompensaty czy rabatu. Obsługa klienta na -1
11 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Opinia oczywiści zostanie przekazana do odpowiedniego oddziału celem wyjaśnienia. Mamy nadzieję, że kolejne zakupy będą w pełni udane.
7 gru 2023
Dotrzymywać terminu przesyłki, przesyłać towar z kompletną dokumentacją (brak certyfikatu Ecoprojektu), piec jest krzywy, lewa strona jest krótsza o 2 cm.
7 gru 2023
Jeśli mają Państwo uwagi lub dostrzegli braki w paczce zachęcamy do kontaktu na skrzynkę e-sklep@abraonline.pl, doślemy potrzebne materiały. W przypadku uwag co do produktu konieczne jest złożenie reklamacji, skoro nie zgadzają się wymiary to zdjęcia z metrem będą konieczne. Zapraszamy do kontaktu na skrzynkę e-skelp@abraonline.pl
Zamówiłam meble na stronie internetowej. Realizacja miała być do 20 dni. Mija miesiąc i do chwili obecnej nie mam zamówienia. Jestem zawiedziona 😢
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Czas realizacji w momencie składania na stronie wynosił: "Od 11 do 20 dni roboczych" - przepraszamy za opóźnienie i dziękujemy za zrealizowanie zamówienia u nas w sklepie. Mamy nadzieję, że są Państwo zadowoleni z wyboru :)
16 cze 2023
Omijać szerokim łukiem filia w Legnicy, ten sklep rządzi się swoimi prawami, jak nie wiecie jak było za komuny zapraszam do Abra Legnica, komedia,
19 cze 2023
Dziękujemy za wystawioną opinię. Prosimy o kontakt w wiadomości na adres e-mail: e-sklep@abraonline.pl, aby ustalić nad jakimi aspektami powinniśmy popracować.
2 maj 2023
Beznadzieja, przesyłka dotarła po ponad 20 dniach od zakupu bez wcześniejszej informacji o opóźnieniach, ale przecież klient zapłacil to poczeka
5 maj 2023
28 kwi 2023
Nic nie wiadomo, dezorientacja, zrezygnowaliśmy czas oczekiwania na stronie 5 dni w rzeczywistości narożnika brak w magazynie oczekiwanie 3 tyg
5 maj 2023
Dziękujemy za opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia docierały do Państwa na czas, a informacje o wszelkich opóźnieniach zostawały udzielane na bieżąco. Opinia zostanie przekazana do oddziału realizującego zamówienie. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowolenie z kolejnych zakupów.