Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1156) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3849)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

9 lut 2024
Usługa nie została zrealizowana w terminie, brak kontaktu ze sprzedawcą, brak informacji na temat zamówionego produktu.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Bardzo przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia. Dziękujemy za finalizację zamówienia. Zamówienie zostało złożone z odbiorem osobistym, dlatego otrzymali Państwo potwierdzenie złożenia zamówienia wraz z informacją o możliwości odbioru towaru.
Zamówienie przyjęte do realizacji dokładnie miesiąc temu, informacja ze sklepu - proszę czekać na powiadomienie
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia. Przekazaliśmy sprawę do pilnego wyjaśnienia. Prosimy oczekiwać na kontakt ze sklepu stacjonarnego. Najmocniej przepraszamy za powstałe niedogodności.

Długi okres oczekiwania, niekompletny mebel

Długi okres oczekiwania. Mebel dotarł niekompletny, czekam 2 miesiąc na komplet.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zamówienie złożone 15.01 z terminem realizacji "do 26dni roboczych", zrealizowane 2.02, zatem w terminie. Na rozpatrzenie zgłoszonej reklamacji ustawowo jest 14dni i w tym okresie powinna Pani otrzymać informację o jej zaakceptowaniu lub odrzuceniu. W dniu 21.02.2024 otrzymała Pani właściwy element.
7 lut 2024
Otrzymałem meble bez nóg i śrubek i nikt się tym bardzo nie przejął.
8 lut 2024
Dzień dobry, w przypadku braku elementów w paczce należy zgłosić reklamację. Niestety, nie dla wszystkich produktów mamy zapasy elementów montażowych, które możemy wydać. Czy zgłosili Państwo reklamację? Z pewnością zostanie pomyślnie rozpatrzona. Prosimy o posłużenie się formularzem dostępnym u nas na stronie: https://www.abra-meble.pl/reklamacje
Baaardzo długi czas oczekiwania nie polecam
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia. Dziękujemy za odbiór towaru, mamy nadzieję, że są Państwo z niego zadowoleni :)
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za finalizację zamówienia. Jeśli mieliby Państwo jakieś uwagi/pytania to zachęcamy do kontaktu pod adresem e-mail e-sklep@abraonline.pl
31 gru 2023
Przesyłka zgodna z opisem, długi termin oczekiwania, Brak informacji ze sklepu o przewidywanym terminie realizacji
4 sty 2024

Niezgodny czas realizacji z informacją podczas zakupu

Pomimo informacji dotyczącej czasu realizacji został on znacznie przekroczony
13 sty 2024

szafa spełnia swoje zadanie i mi się podoba

Praktycznie sama ją złożyłam, mąż mi tylko zawiasy pomógł podokręcać ale mam zdolności manualne wiec jestem wyjątkiem:). Jakość stosowna do ceny.
9 sty 2024
Zamówiony produkt był o wiele tańszy, niż w innych sklepach.
dostawa to porażka , rogówka bardzo ładna..
Przyspieszyć termin realizacji zamówień
24 sty 2024
16 sty 2024
31 gru 2023

Brak realizacji zlecenia

Zamówiłam szafę, którą miałam otrzymać najpóźniej po 20 dniach roboczych. Termin minął, zadzwoniłam do sklepu a tam poinformowano mnie, że producent jednak nie wyprodukuje tej szafy i mogę wybrać sobie inną. Co ciekawe pracownik sklepu powiedział, że "ten producent tak ma", że podaje długi czas realizacji zlecenia, a potem wcale go nie realizuje. Jak widać dla Abry to nie problem i pozwala na takie traktowanie kolejnych klientów.
9 sty 2024
Bardzo przepraszamy za zaistniała sytuację. Czasy realizacji podane na stronie są adekwatne do realnego czasu oczekiwania. Niestety końcem roku z uwagi na ilość zamówień Producent miał małe opóźnienie w realizacji zleceń. Bardzo nam przykro, że Państwa zamówienie nie zostało zrealizowane. Mamy nadzieję, że kolejne zakupy będą w pełni satysfakcjonujące.
4 sty 2024
Przykry incydent nie uwierzono kupującemu w sprawie reklamacji,kupiłem szafkę na buty okazało się że jest uszkodzona lecz złożyłem ją bo nie miałem wyjścia zdjęcie zrobiłem gdy była już złożona i to był mój błąd bo mogłem to zrobić gdy była jeszcze w kartonie i poległem wiem że to miejsce było newralgiczne tam gdzie kołek był więc mogła to być moja wina no cóż ja sobie poradzę i zostałem potraktowany jak wyłudzacz.
9 sty 2024
W momencie wykrycia wady należy niezwłocznie zgłosić reklamację na produkt. Po złożeniu mebla reklamacja najczęściej zostaje odrzucona z uwagi na ryzyko uszkodzenia podczas montażu.
13 sty 2024
Po miesiącu od zapłaty anulowano moje zamówienie ponieważ producent nie wykona szafy. Brak słów. W sprzedaży bardzo podobne szafy od innego producenta, ale nikt nie próbował nawet mi zaproponować tej drugiej. Jak się sama zapytałam to czas oczekiwania kolejny miesiąc. Jak można dopiero po miesiącu zorientować się, że się sprzedało coś czego nie ma i nigdy nie będzie?!
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zamówienie zostało złożone 14.12.2023 z terminem realizacji 7-10dni roboczych. W związku z brakiem magazynowym tego modelu konieczne było wyprodukowanie mebla z komponentów. Niestety w związku z wypadkiem na produkcji niemożliwe było zrealizowanie zamówienia, o czym dowiedzieliśmy się 4.01.2024. Pani zamówienie zostało anulowane dokładnie w tym dniu, ponieważ nie mamy informacji kiedy zakład będzie otwarty ponownie i będziemy mogli wrócić do sprzedaży tego mebla. Informację o czasie oczekiwania na inny mebel dostała Pani w tej samej wiadomości. Dziękujemy za zrozumienie.
14 sty 2024
Mebel piękny. Sam w sobie wygodny i spełnił nasze oczekiwania. Obsługa mega średnio. Zapytano nas o transport, zgłosiliśmy że jesteśmy w domu od 17:00 i tak też nas pani poinformowała że przyjedzie kurier w tych godzinach, a jak się okazało dzwoni kurier po 14 z pretensjami gdzie jesteśmy bo on jest pod domem... Słabo
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, współpracujemy z zewnętrznymi firmami, z którymi prowadzimy ustalenia. Przewoźnik otrzymał informację kiedy będą Państwo mieli możliwość odebrania towaru. Przepraszamy, że nie dotrzymał ustaleń. Czy zgłaszała gdzieś Pani zaistniała sytuację czy zdecydowała się Pani wystawić negatywną opinię, bez żadnych wyjaśnień? Prosimy oczekiwać na kontakt ze strony pracowników salonu, po rozmowie z firmą transportową skontaktują się z Państwem.