Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1174) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3915)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

Ogólnie OK

Ogólnie zakup jest OK. Dałbym 5 gwiazdek gdyby nie to, że zamówienie zostało zrealizowane z tygodniowym opóźnieniem i obsługa nie wiedziała co się z nim dzieje
Ceny i jakość produktów na plus. Organizacyjnie natomiast leży - po zamówieniu p zez internet dzwoni jeszcze sklep potwierdzać (myślałem że to jakaś próba oszustwa xd), dostępność produktów sięga nawet dwóch miesięcy, problematyczne jest np realizacja części zamówienia w takiej sytuacji a oczekiwanie na problematyczny, niedostępny produkt. Jak komus się nie spieszy zbytnio to serdecznie polecam, natomiast na pewno nie jest to sklep z dostępem produktów od reki.
Dostałam uszkodzone elementy, kiepsko działa u was kontrola jakości. Jestem w trakcie składania reklamacji. W jednej z paczek brakowało styropianu, aby dobrze zabezpieczyć towar podczas wysyłki.
31 mar 2024
Powinna być lepsza informacja o dojeździe do punktu odbioru w Warszawie ul. Jagiellońska. Przekazany szkic nie jest zbyt precyzyjny i trzeba część trasy jechać na wyczuciu.
Dobra jakość towaru, niska cena, duży wybór
23 mar 2024
Szybsza dostawa do sklepu.
1 kwi 2024

Nie polecam.

Termin miał wynosić 5-10 dni roboczych. Towaru oczywiście brak na stanie ale to nie problem sprzedajemy. Ostatecznie skończyło się na miesiącu bez jednego dnia. Przez pierwsze 2 tygodnie zero informacji o zamówieniu. Telefonicznie nie dało się skontaktować. E-mailowo ani tyle. Dopiero po interwencji głównej siedziby coś ruszyło. Dowóz umówiony na 15:00, oczywiście nic w tym zamówieniu nie było jak należy, kierowca dotarł przed godziną 17. Ogólnie odradzam.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za wyrażenie opinii. W związku z niewielką przestrzenią magazynową każdego z salonów nie mamy możliwości trzymać każdego towaru dostępnego na stronie internetowej w magazynie sklepu. Towar musi dojechać do sklepu z magazynu zewnętrznego. Pod jaki numer Pan dzwonił? Na jaki adres e-mail Pan pisał? Firmy transportowe, z którymi współpracujemy każdorazowo zobligowane są do poinformowania o opóźnieniu, które może być spowodowane m.in. warunkami na drogach. Skontaktujemy się z przewoźnikiem i poprosimy o wyjaśnienie sprawy. Przepraszamy za powstałe niedogodności.
w trakcie sprawdzania
Przyjeżdżając po komodę musiałam sobie sama po nią wejść na magazyn gdzie wejście jest bardzo wysokie i żadnych schodów. Pani tam pracująca nie raczyła nawet kiwnąć palcem żeby te paczki z komodą podwieźć pod wejście mimo iż uważam, że leży to w jej zakresie obowiązków aby wydać towar klientowi a nie żeby klient sam sobie chodził po magazynie. Jestem rozczarowana i zażenowana
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przed odbiorem zamówienia została Pani poinformowana o zaistniałej sytuacji. Pracownik techniczny, w którego obowiązkach jest wydanie towaru przebywa na zwolnieniu lekarskim i w sklepie pracują same kobiety. Informując o możliwości odbioru towaru przekazana została prośba, aby po towar przyjechał mężczyzna, ponieważ trzeba załadować paczki. Dziękujemy za wyrozumiałość.
SOFA .Rozpakowana w dniu zakupu - uszkodzona . Złożona reklamacja tego samego dnia.Opakowanie nie oryginalne , towar był przepakowywany. Do dnia dzisiejszego brak wymiany bądz naprawy. Pierwszy e-mail producent zobowiązał się do naprawy. E-mail 2 Reklamacja czeka na rozpatrzenie !!!! Burdel jakiego nie widziałem
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, jeśli ma Pan wątpliwości - prosimy o kontakt z salonem realizującym Pana zamówienie - pracownicy będą posiadać aktualne informacje dotyczące reklamacji. My ze swojej strony również przekazaliśmy taką prośbę. Przepraszamy za powstałe niedogodności.
już prawie miesiąc czekam na realizację opłaconego zamówienia nr 116486, które miałobyć zrealizowane w ciągu maksymalnie 2 tygodni, na moim koncie jest informacja, że zamówienia jeszcze "nie wysłano". T 10 paczek brykietu do kominka - przyślecie w lato czy na jesieni. GG
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Status "wysłano" jest dostępny tylko dla przesyłek wysyłanych kurierem. Zamówienie zostało złożone 12-02-2024, było gotowe do odbioru już 19-02-2024, a ostatecznie odebrał je Pan 20-02-2024, zatem w terminie zgodnym ze stroną internetową. Gdzie tu miesiąc czasu? PRZYSŁALIŚMY TEJ ZIMY, po co czekać na lato czy jesień :)
Realizacja zamówienia zamiast 5 dni 16 dni roboczych - komunikacja bardzo słaba nikt nie wiem kiedy mebel będzie i będzie dostarczony :( to smutne że nawet nie potrafi tego skomunikować
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia. W przyszłości polecamy kontakt pod adresem e-mail e-sklep@abraonline.pl
Jak mogę dzielić się opinią skoro nie mam zamówienia ani informacji o nim, a do sklepu nie idzie się dodzwonić.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Składając zamówienie w dniu 26.02.2024 przy produktach podany był termin realizacji: "Od 21 do 26 dni roboczych". Informację otrzyma Pani bezpośrednio kontaktując się ze sklepem drogą mailową lub telefoniczną. Dane te zostały podane w mailu potwierdzającym zamówienie. Można znaleźć je również na stronie https://www.abra-meble.pl/sklepy
Na dwie malutkie komody czekałam miesiąc i brakuje 2 elementów na które teraz będę czekać ok 6 tygodni..
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Składając zamówienie przy produkcie podany był czas realizacji: "Do 26 dni roboczych", zatem decyzja została podjęta przez Panią świadomie. Informacja ta również została przesłana na Pani maila i w każdej chwili mogła Pani do niej wrócić. Zamówienie złożone 25.02 i odebrane przez Panią w dniu 26.03. Zamówienie zostało zrealizowane w terminie. Za braki w paczce przepraszamy, mebel został źle spakowany u producenta. Jak tylko elementy zostaną dostarczone skontaktujemy się z Panią.
jeszcze nie dostałem zamówionego towaru
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
W przyszłości polecamy wybór towarów z terminem krótszym niż 21 dni roboczych.
30 mar 2024
Długi czas oczekiwania na zamówienie Zamówienie złożone 28.02 do odbioru w sklepie 28.03
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Czas realizacji zamówienia podany był w momencie składania zamówienia. Prosimy o zapoznawanie się z informacjami na stronie.
Szybciej realizowac reklamację, i starac sie aby paczki z meblami byly kompletne.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za Państwa uwagi, jednak jeśli w paczkach są braki to musimy czekać aż producent dośle elementy, ponieważ ich nie posiadamy :) Meble pakowane są w fabryce i nie mamy wpływu na ich zawartość. Przepraszamy za powstałe niedogodności.
w trakcie sprawdzania
Towar przychodzi uszkodzony a oni umywają się od odpowiedzialności.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Nie jest to prawdą. W przypadku uszkodzeń konieczne jest złożenie reklamacji, która uważana jest za zasadną lub niezasadną. Ostatecznie produkt został zwrócony, środki również.