Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1156) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3849)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

Termin realizacji zamówienia przez internet to nie 5-10dni(roboczych), a 12-20 dni
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zamówienie złożone 2.11 i dostarczone 23.11. Przepraszamy za wydłużony termin dostawy produktu.
20 sie 2023

Bardzo ładne meble, ale...

Bardzo ładne meble. Dobrze się składa. Tylko długo czas oczekiwania, 2 tygodnie to długo. Akurat nam na czasie bardzo zależało.
29 cze 2023

Może być

Podoba mi się możliwość darmowej dostawy do sklepu. Natomiast nie podoba mi się że nie można odebrać zamówienia w sobotę.
17 paź 2023
Jeden mebel z 5 nie był dostępny po maksymalnym czasie oczekiwania podanym na stronie (25 dni roboczych). Reszta zamówienia nie została mimo to wysłana wcześniej, choć była dostępna. W jednej z paczek brakowało śrub montażowych. Instrukcje mogłyby być czytelniejsze. Meble solidne, ładne, otwory montażowe dobrze spasowane.
1 wrz 2023
Bardzo miła i sprawna obsługa klienta choć opóźniona. Dobrze byłoby, by informacje o dostępności towaru były aktualizowane na stronie internetowej. W przypadku mojego zamówienia widniała informacja o dostarczeniu towaru w ciągu pięciu dni. Okazało się, że trzeba było czekać na niego 2 tygodnie - brak towaru w magazynie.
10 lip 2023
Meble prezentują się bardzo ładnie. Cztery gwiazdki ze wzgledu na zawiasy. Problem z regulacją ze względu na zbyt cienką blaszkę w zawiasie. Przy próbie dokręcenia i regulacji bardzo łatwo przekręca się śruba w zawiasie. Dwa zawiasy wymienione na własne. Po za tym wszystko ok.
6 lip 2023

polecam

Kupiłem terakotę. Brakowało mi informacji na temat statusu zamównienia ale ostatecznie towar przyjechał w uzgodnionym terminie. Na ogromny plus fakt, że podczas remontu, terakota przez prawie miesiąc leżała na magazynie i nikt nie miał z tym problemu. Doceniam takie podejście.
4 lip 2023

Narożnik.

Narożnik który zakupiłam. Informować dokładnie jakie są zasady płacenia i odbioru towaru i w jakich godzinach. Wynajęłam przyczepkę i okazało się że nie mogę odebrać narożnika bo magazyn jest czynny do 16:00. Brak takiej informacji naraził mnie na dodatkowy koszt 🤨.
17 sie 2023
Komoda super, wygląda nowocześnie, wykonana z porządnych materiałów. Gwiazdkę odejmuję za to, że na środku blatu było wgniecenie/zadrapanie, ale reklamacja została zrealizowana rekordowo szybko i bez zbędnych pytań.
ZC
Zygmunt C.
2 sie 2023
Wybór kompletu płytek z kolekcji GRES ARAGON tylko i wyłącznie przez stronę internetową jest bardzo trudny tym bardziej że nikt ze sklepu nie jest w stanie pomóc w wyborze.
2 wrz 2023
Dostawa szybciej niż myślałam. Brak produktu w sklepie stacjonarnym, ponieważ zawsze wolę zobaczyć produkt w który inwestycję przed jego zakupem.
25 cze 2023
Z ostrożnością, ale polecam . Na ostatnią chwilę, nie bez kłopotów, ale jednak zamówienie zostało zrealizowane. Uff.. dla nas to było ważne.
23 lis 2023
Była pomyłka w bokach szuflady zamiast lewy i prawy były dwa prawe żeby montować szufladę musiałem przewiercić otwory pod kołki na wylot
24 lis 2023
Pozytywnie oceniam kontakt ze strony sklepu. Niestety godziny odbioru zamówienia, wynikające z godzin pracy magazynu, są ograniczone.
9 cze 2023

Dostawa

Chciałem dostawę do sklepu na Jagiellońskiej. Dostarczyli do magazynu na Jagiellońskiej. Na szczęście to niedaleko. Poza tym OK.
29 kwi 2023
Dobrze by było aby była szybsza dostawa. Na internecie pisze ze dostawa do 5dni a ja czekałam 3 tygodnie a pozaty towar ok
5 maj 2023
Szafa ma cienką płytę. Rączki zwykłe powinny być, a nie cienkie plastiki w szufladach. Na plus natomiast jest wygląd.
EM
Edyta M.
Augustów
31 lip 2023
Miła i fachowa obsługa. Niestety długi termin oczekiwania. Wysoki koszt kuriera.
30 sie 2023
Kupiony przedmiot ok czas realizacji przedłużył się do 3 tygodni dlatego * mniej
4 kwi 2023
powiadomienie o realizacji zamówienia powinno przychodzić sms-em lub mail-em