Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1154) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3844)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

Niestety przy odbiorze paczki, obsługa nie zainteresowała się klientem a później strasznie opryskliwe została wydana paczka. W kartonie wszystkie śrubki i gwoździki latały luzem. Niestety przy składaniu okazało się, że kilka elementów jest wyszczerbionych i w jednym miejscu pęknięta płyta.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Jak Pani zdaniem zainteresowanie powinno wyglądać? Prosimy o kontakt na skrzynkę e-sklep@abraonline.pl z podaniem numeru zamówienia i szerszym opisaniem zaistniałej sytuacji. Wyjaśnimy ją z pracownikami salonu. Towar został wydany z magazynu. Sposób pakowania towaru zależy od producenta. Dostarczamy produkt gotowy. Czy zgłosiła Pani reklamację na protokole i dostarczyła zdjęcia uszkodzeń?
3 wrz 2023

Krzesło jako tako

Krzesło jak na zdjęciu, jakość taka sobie ale da się siedzieć. 1 na 4 krzesło miało wadliwy gwint i przy montażu śruba się ukręciła i została w oparciu. Reklamacje odrzucili z mojej winny chociaż to ich produkt miał wadę. Jakoś w 3 krzesłach montaż bez problemu się udal
5 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przypominamy, że istnieje możliwość odwołania się od decyzji reklamacyjnej.
16 sie 2023
Za długi czas realizacji zamówień internetowych. I brak możliwości sprawdzenia co się dzieje z zamówieniem na stronie internetowej, trzeba dzwonić bezpośrednio do sklepu. Na plus Przynajmniej obsługa w sklepie miła.
17 sie 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Zostanie ona przekazana do kierownictwa oddziału realizującego zamówienie. Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług była na najwyższym poziomie, dlatego Państwa opinia z pewnością będzie dla nas pomocna.
7 paź 2023
Mebel jak najbardziej ok , jednyne zastrzeżenia mam do terrminu dostawy. Na stronie sklepu jest napisane że dostawa 5-10 dni a faktycznie trwała 23 dni.
17 paź 2023
Dziękujemy za wystawioną opinię :) czas podany na stronie określony jest w dniach roboczych, zatem realizacja trwała 16dni roboczych.
17 lis 2023
Zamówienie miało być zrealizowane w ciągu 5 dni po 2 dniach od jego złożenia dostałam telefon ze sklepu ze realizacja zamówienia potrwa 4-5 tygodni
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za kontakt. Wyjaśnimy sprawę.
31 maj 2023

Uszkodzenia

Możecie wprowadzić, lub poprawić kontrolę jakości, jeśli jakakolwiek istnieje, aby elementy nie były uszkodzone, a przynajmniej te widoczne.
31 maj 2023
Dziękujemy za wystawioną ocenę. Jeśli to możliwe to prosimy o kontakt. Dążymy do tego, aby stale podnosić świadczone przez Nas usługi.
7 lip 2023
Realizacja zamówienia zamiast 7 dni było 14 dni. Brak powiadomień na email. Musiałem dzwonić kilka razy na infolinie co moim zamówieniem.
7 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Bardzo nam przykro w związku z opóźnieniem realizacji Państwa zamówienia. Mamy nadzieję, że mimo to jesteście Państwo zadowoleni z otrzymanego zamówienia. Jako, że staramy się nieustannie podnosić jakość naszych usług, opinia zostanie przesłana do odpowiednich oddziałów, aby zapobiec takim sytuacjom w przyszłości.
2 sie 2023
Zbyt długi czas oczekiwania na dostawę mebli do sklepu, meble miały źle nawiercone otwory i trzeba było poprawić samemu
7 sie 2023
Bardzo nam przykro z powodu wydłużenia czasu realizacji zamówienia. Przypominamy, że w takim przypadku można było również towar zareklamować.
20 kwi 2023
Stolik, który zakupiłam, podoba mi się, ale czas oczekiwania na dostarczenie go do sklepu…. Tragedia… ponad 3 tyg…
5 maj 2023
Dzień dobry, dziękujemy za wystawienie opinii. Przekażemy ją do sklepu realizującego zamówienie z prośbą o wyjaśnienie. Przepraszamy za wydłużenie czasu realizacji. Staramy się realizować zamówienia w terminie, a o wszelkich opóźnieniach informować Klienta. Mamy nadzieję, że będzie Pani zadowolona z realizacji następnych zamówień.
26 wrz 2023
Długi czas oczekiwania na produkt, ale z kolei zostałam o tym uczciwie powiadomiona, więc nie jest najgorzej.
28 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przepraszamy za wydłużony czas realizacji zamówienia. Mamy nadzieje, że mimo to jesteście Państwo zadowoleni z otrzymanego zamówienia.
9 lip 2023
czas to pieniądz a w tej firmie go nie szanują. towar ok., ale czas dostawy to masakra - prawie 4 tyg.
10 lip 2023
Bardzo nam przykro w związku z wydłużonym czasem realizacji. Opinia zostanie przekazana do odpowiedniego oddziału. Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia realizowane były w terminie, dlatego Państwa opinia z pewnością będzie dla nas pomocna.
24 kwi 2023
Bardzo długi czas oczekiwania na zamówiony towar :(
5 maj 2023
Dziękujemy za opinię. Staramy się świadczyć dla Państwa usługi na wysokim poziomie, realizować zamówienia w terminie i tak, aby każdy Klient był zadowolony. Niestety zdążają się pojedyncze sytuacje niezależne od nas, które mogą opóźnić naszą pracę. Natomiast dokładamy wszelkich starań, aby takie sytuacje się nie zdażały.
10 lis 2023
Praktycznie w każdym meblu który zamawialiśmy coś albo brakowało albo było źle zrobione.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
W zamówieniu był jeden mebel. Jeśli towar nie spełniał Państwa oczekiwań można było odstąpić od umowy. W przypadku decyzji o pozostawieniu mebla należało zgłosić reklamację. Za braki lub złe nawierty odpowiada producent. Po zgłoszeniu reklamacji zajmiemy się sprawą.
8 lis 2023
Minęło 30 dni od złożenia zamówienia a towar jeszcze nie został wysłany z magazynu
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Składając zamówienie 8.10 przy produkcie widniała informacja o czasie realizacji - do 28 dni roboczych. Dni robocze to dni od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni świątecznych.
18 paź 2023
Dwie osoby w salonie i pół godziny oczekiwania na wydanie jednej paczki. Dramat.
20 paź 2023
Przepraszamy za czas oczekiwania. Po Państwa uwagach została przeprowadzona rozmowa z personelem w sklepie.
16 cze 2023
Czas realizacji zamówienia znacznie przekracza czas podany przy produkcie.
19 cze 2023
Bardzo nam przykro w związku z opóźnieniem, które wyniknęło. Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia realizowane były na czas.
12 lip 2023
Czas realizacji zamówienia i brak informacji jakie są powody opóźnienia.
17 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Bardzo nam przykro z powodu wydłużonego czasu realizacji zamówienia. Mamy nadzieję, że mimo to jesteście Państwo zadowoleni z zakupów. Pozdrawiamy
29 cze 2023
Pomylenie zamowienia .. duzy czas oczekiwania ..
30 cze 2023
Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z pomyłką w zamówieniu oraz długim czasem oczekiwania. Na bieżąco staramy się podnosić jakość świadczonych przez nas usług, a Państwa opinia z pewnością będzie nam w tym pomocna.
27 kwi 2023
Nie podobała mi się jakość wykonania.
5 maj 2023
Dziękujemy za opinię. Bardzo nam przykro, że nie są Państwo usatysfakcjonowani z zakupów. Zachęcamy do kontaktu z naszym sklepem internetowym, w przypadku gdy będziemy mogli pomóc.
7 wrz 2023
długi termin realizacji zamówienia
11 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Opinia oczywiści zostanie przekazana do odpowiedniego oddziału celem wyjaśnienia. Mamy nadzieję, że kolejne zakupy będą w pełni udane.