Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1156) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3849)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

17 gru 2023
Jeżeli jest to sofa dla młodzieży dzieci oparcia boczne powinny mieć więcej pianki a nie prawie gola sklejka pod warstwą materiału. Rogi sofy też powinny być obłożone pianka a nie gole ostre że zaraz przerwa materiał. Zszywki widoczne nie ukryte niechlujne wbite, przez co traci na estetyce.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
W zamówieniu jest szafa, a nie sofa. Czy opinia na pewno skierowana jest do naszego sklepu?
7 gru 2023
Czas oczekiwania na zamówiony mebel podany na stronie wynosił 11-20 dni roboczych. W tym momencie minęły 24 dni robocze a na infolinii uzyskałam informację, że MOŻE szafa przyjedzie do magazynu w następnym tygodniu.
7 gru 2023
Chcąc uzyskać informacje o zamówieniu prosimy o kontakt z salonem przypisanym do realizacji zamówienia, a nie z infolinią. Przepraszamy za wydłużony czas realizacji zamówienia.
Czas realizacji jest żenująco długi, zamówienie przychodzi niepełne, w dodatku druga część nie w tym kolorze, na szczęście było to małe zamówienie przez internet, jednak daje do myślenia - bardzo się zawiodłam
7 gru 2023
Przepraszamy za pomyłkę, cieszymy się, że udało się skompletować zamówienie i odebrali Państwo wszystkie zamówione elementy.
16 gru 2023
Bardzo długi czas oczekiwania na stolik. A narożnik zakupiony u nich po roku użytkowania tylko przez dwie osoby nadaje się do wymiany. W dwóch miejscach narożnika pękły płyty.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Składając zamówienie przy produkcie, jak i w mailowym potwierdzeniu widniała informacja o terminie realizacji - od 19 dni roboczych. Zamówienie jest procesowane. Jak tylko produkt dotrze do sklepu pracownicy się z Państwem skontaktują. Prosimy oczekiwać na kontakt. Zamówienie czeka na odbiór. Narożnik na pewno był zakupiony u nas? Nie mamy innego zamówienia na 3lata wstecz na takie dane. Jeśli rok po użytkowaniu produkt Państwa zdaniem nie spełnia oczekiwań to można zgłosić reklamację.

Niekompetentni

Nie maja towaru na stanie Pisza o realizacji w 5-10dni a człowiek czeka już ponad miesiąc i musi czekać dalej... Samemu trzeba dzwonić i się dopytywać gdzie zamówiony towar...
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Czas na stronie podawany jest w dniach roboczych. Wybrał Pan opcję z odbiorem osobistym. Jak tylko towar dojedzie do salonu pracownicy skontaktują się z Panem i ustalą termin odbioru. Przekazaliśmy prośbę o kontakt.
7 gru 2023
Dotrzymywać terminu przesyłki, przesyłać towar z kompletną dokumentacją (brak certyfikatu Ecoprojektu), piec jest krzywy, lewa strona jest krótsza o 2 cm.
7 gru 2023
Jeśli mają Państwo uwagi lub dostrzegli braki w paczce zachęcamy do kontaktu na skrzynkę e-sklep@abraonline.pl, doślemy potrzebne materiały. W przypadku uwag co do produktu konieczne jest złożenie reklamacji, skoro nie zgadzają się wymiary to zdjęcia z metrem będą konieczne. Zapraszamy do kontaktu na skrzynkę e-skelp@abraonline.pl
Zamówiłam meble na stronie internetowej. Realizacja miała być do 20 dni. Mija miesiąc i do chwili obecnej nie mam zamówienia. Jestem zawiedziona 😢
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Czas realizacji w momencie składania na stronie wynosił: "Od 11 do 20 dni roboczych" - przepraszamy za opóźnienie i dziękujemy za zrealizowanie zamówienia u nas w sklepie. Mamy nadzieję, że są Państwo zadowoleni z wyboru :)
Oceniam brak towaru i nie wywiązywanie się z terminowości. Jak mogę ocenić coś czego nie otrzymałem,tragedia szukają drugi dzień na magazynie.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Termin realizacji upłynął w dniu wczorajszym. Sprawa przekazana do salonu realizującego zamówienie. Prosimy oczekiwać na kontakt. Przepraszamy za opóźnienie.
Na zamówienie czekałam 20 dni , gdzie czas realizacji był 5 . Wstyd. Każdorazowo dzwoniłam na infolinię, nikt,nic nie wiedział.
7 gru 2023
Przepraszamy za zaistniała sytuację. Cieszymy się, że mimo dłuższego czasu realizacji zdecydowała się pani na finalizację zamówienia.
Nie dostarczono mebli w terminie wskazanym na stronie, jak i w zamówieniu. Nie poinformowano o opóźnionym terminie dostawy.
9 sty 2024
Bardzo przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia. Oczywiście opinia zostanie przekazana do odpowiedniego oddziału. Mamy nadzieję, że mimo to, jesteście Państwo zadowoleni z otrzymanego zamówienia.
7 gru 2023
Abra nie dotrzymuje terminu dostaw wystawiony termin 5-10 dni roboczych minął miesiąc i dostawy jeszcze nie ma!!!
7 gru 2023
Dzień dobry, prośba o pilny kontakt została przekazana do salonu przypisanego do realizacji zamówienia. Po uzyskaniu informacji pracownicy skontaktują się. Przepraszamy za opóźnienie.
12 gru 2023
Tragiczny kontakt, zwlekanie z zamówieniem już ponad miesiąc i do dnia dzisiejszego zamówienia nie otrzymałam
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za opóźnienie w realizacji. Interwencja w Państwa sprawie została podjęta.
13 gru 2023

Brak realizacji

Po tygodniu oczekiwania poinformowano mnie, że zestawu mebli wystawionego na aukcji nie posiadają,
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zamówienie trafiło do realizacji 26.10.2023, a 30.10.2023 zostało już anulowane, ponieważ dostaliśmy informację o wycofaniu towaru i braku możliwości jego dostarczenia. W związku z brakiem towaru wykonaliśmy dokumenty korygujące i zwrot środków w ten sam dzień.
DŁUGI TERMIN OCZEKIWANIA NA TOWAR I TOWAR USZKODZONY , NA REKKLAMACJE CZEKAM JUZ PONAD 2 TYGODNIE
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zamówienie złożone 8.11 i odebrane 13.11. Przepraszamy za powstałe uszkodzenia. Czas na akceptację lub odrzucenie zgłoszenia reklamacyjnego wynosi 14 dni. Reklamacja zostanie zrealizowana jak najszybciej to możliwe. Prosimy oczekiwać na informacje.
Pomimo że termin dostawy minął nadal nie mam zamówionych i OPŁACONYCH WRAZ Z DOSTAWĄ mebli
7 gru 2023
Dzień dobry, przepraszamy za opóźnienie. Przekazujemy prośbę o pilny kontakt do salonu przypisanego do realizacji zamówienia.
Termin realizacji zamówienia przez internet to nie 5-10dni(roboczych), a 12-20 dni
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zamówienie złożone 2.11 i dostarczone 23.11. Przepraszamy za wydłużony termin dostawy produktu.
Brak zamówienia cały czas oczekuje za kontaktem w sprawie zamówienia
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia i dziękujemy za wytrwałość i cierpliwość :) Mamy nadzieję, że zamówieone produkty będą służyć długi czas :)
Czekam na przesyłkę już ponad miesiąc, a miała być w ciągu 5 dni.
7 gru 2023
Dziękujemy za kontakt, przepraszamy za opóźnienie. Wrócimy z informacją jak najszybciej.
16 gru 2023
Termin dostawy
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zamówienie złożone 14.11 i anulowane przez Państwa 16.11. W dniu składania zamówienia termin wynosił do 15 dni roboczych.
Brak zamówienia
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zamówienie zostało anulowane ze względu na Pani decyzję. Dokonała Pani innego wyboru.