Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1185) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3948)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

Jakiś żart zamówienie złożone 18 listopada po 15 dniach ROBOCZYCH nadal nic. Aż w końcu po moim 3 kontakcie z biurem obsługi ( jesteś pierwszy w kolejce a czekam 10 minut na połączenie ) dostałam informację że zakupiona szafka to będzie na początku przyszłego roku!!! Nie polecam , chyba że szczerze ktoś powie że czeka się na zamówienie ponad miesiąc
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia. W związku Pani decyzją zamówienie zostało anulowane, a środki zwrócone.
4 cze 2023
4 mają zamówiłam u Was baterię wannowa i umywalkową i do tej pory nie otrzymałam towaru . Czas realizacji zamówienia miał wynosić 10 dni . Podobno czekacie na dostawę towaru , szkoda tylko że zostałam poinformowana o tym dopiero po interwencji z mojej strony . Dziś mija miesiąc od zamówienia a ja nadal czekam . Nie polecam zakupów w tym sklepie .
6 cze 2023
Przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia. Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane w terminie. Sprawa została przekazana do wyjaśnienia. Nasi pracownicy będą się z Państwem kontaktować.
23 gru 2023

Realizacja zamówienia to 4 tygodnie bez informacji co dzieje się z przesyłką

System śledzenie przesyłki nie istnieje. Moje zamówienie przez 4 tygodnie miało status 'Jeszcze nie wysłane' i nikt z informacji nie był w stanie mi powiedzieć kiedy mogę się spodziewać wysyłki. 2 dni po zgłoszeniu anulowania zamówienia dzwoni do mnie dostawca ze sklepu, że mogę odebrać produkt. Wygląda jak zupełny chaos.
9 sty 2024
W przypadku zamówień z odbiorem osobistym w sklepie stacjonarnym numer przesyłki nie jest podawany. Zamówienie wraz z dostawą z magazynu głównego jedzie bezpośrednio do sklepu stacjonarnego. Niestety czas realizacji delikatnie się wydłużył, za co przepraszamy.
KW
Konrax W.
Radzyń Podlaski
16 gru 2023
firma nie trzyma sie terminu . przy zakupie było podane iz 21 dni jest realizacja .obecnie juz termin minął pracownik realizujący zamowie nie umie odpowiedziec kiedy dostane . termin podany przy zamowieniu nie istnieje juz w systemie czyli bierzemy do realizacji termin podany obecnie w komputerze . brak profesjonalizmu .
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
W dniu składania zamówienia przy produkcie podany był termin od 21dni roboczych. Zamówienie jest w trakcie realizacji. Prosimy oczekiwać na kontakt ze strony pracowników kiedy towar może zostać odebrany.

Panele podłogowe

Termin realizacji dłuższ niż informacja na portalu zamówieniowym, dodatkowo na 52 paczki zamówione dostarczono 48 niezgodnych. Po złożeniu reklamacji musiałem ponad tydzień czekać na informację kiedy panele zostaną wymienione. Podsumowując dostawa miała być do 10 dni a już trwa około półtora miesiąca i końca nie widać.
6 cze 2023
Dziękujemy za wystawienie opinii. Przekazaliśmy ją do oddziału realizującego zamówienie z prośbą o weryfikację i interwencję w tej sprawie. Pracownicy będą się z Państwem kontaktować.

Zerowe zainteresowanie klientem

Zamówienie nie doszło na czas, 20 dni roboczych minęło a ja dalej czekam. Komunikacja ze sklepem na poziomie rowu Mariańskiego. Miały być maile odnośnie statusu realizacji a jedyne jakie dostałam to ten o przypisaniu zamówienia do sklepu i te wysłane po wystawieniu negatywnej opinii wiadomo w jakim celu. Nie polecam :)
17 sie 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Zostanie ona przekazana do kierownictwa oddziału realizującego zamówienie. Pracownicy skontaktują się z Państwem.
27 lip 2023

Dno i 3 metry mułu

Zakupy tam to nieporozumienie. Nie wywiązują się z terminów. Nikt z obsługi nie jest w stanie udzielić jakichkolwiek informacji o terminie dostawy. Wykrecaja się podwykonawcami na każdym kroku. Po długich i ciężkich rozmowach czułam się wręcz winna zaistniałej sytuacji, bo zamówiłam towar. Nie polecam.
31 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Zostanie ona przekazana do odpowiednich działów. Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług była na jak najwyższym poziomie, dlatego z pewnością Państwa opinia pomoże nam nad tym pracować. W przyszłości zachęcamy również do kontaktu poprzez naszą skrzynkę email: e-sklep@abraonline.pl.
Meble nie dość, że dotarły uszkodzone,to wykonanie -tragedia,krzywizny,nierówności,szczeliny w narożnikach, mnóstwo niedociągnięć. jak to zobaczyłam to nie mogłam uwierzyć że można coś takiego wysłać do klienta.totalna porażka. reklamacja trwa i nie wiadomo kiedy otrzymam nowe fronty.NIE POLECAM.
7 gru 2023
Jeśli mieli Państwo uwagi co do odebranych mebli należało je zgłosić przy odbiorze lub spisać i dostarczyć nam reklamację ze zdjęciami. Abra nie jest producentem mebli. Do 14 dni od zgłoszenia otrzymają Państwo informację o potwierdzeniu/odrzuceniu reklamacji.
28 cze 2023
Zdecydowanie nie polecam zakupów w tym sklepie... Na zakupioną szafę czekałam ponad 3 tygodnie... Telefonicznie poszukiwałam szafy po calej Polsce.. Finalnie szafa przyszła potrzaskana... powiedzieli, że nie można zwrócić i żeby ją zaleklamowć okazało się, że reklamację odrzucili.. Brak słów...
30 cze 2023
Z informacji uzyskanych ze sklepu realizującego zamówienie wynika, że wszystko zakończyło się pomyślnie, a nowa szyba do witryny będzie do Państwa dostarczona. Mamy nadzieję, że jesteście Państwo usatysfakcjonowani finalizacją zamówienia. Jeszcze raz przepraszamy za niedogodności. Pozdrawiamy
7 gru 2023
Zadbać o produkt w taki sposób by dotarł cały, oraz dokładnie obejrzeć przed wysyłką,płyta od biurka dotarła uszkodzona i widać było że powstało to w trakcie pakowania bądź produkcji, karton w trakcie dostawy był cały,meble źle przechowywane bądź za długo zostają na dworze,płyta się wygięła 🙁🙁🙁
7 gru 2023
Jak sami Państwo piszą - "widać było że powstało to w trakcie pakowania bądź produkcji, karton w trakcie dostawy był cały" - my również widzimy karton. Jeśli produkt został uszkodzony przed pakowaniem to miało to miejsce u producenta. Przykro nam w zaistniałej sytuacji, nie możemy poradzić nic innego jak złożenie reklamacji. Czy reklamacja została złożona?
28 sie 2023

Nieterminowi

Informacja na stronie - czas realizacji zamówienia 5 dni, zamówienie było u mnie po ponad tygodniu i to po „dopraszaniu” się o szybsze załatwienie sprawy. Co gorsza, po 4 dniach okazało się, ze front szafy posiada wadę fabryczna - 14 dni od złożenia reklamacji minęło a od strony sklepu cisza.
31 sie 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Opinia oczywiści zostanie przekazana do odpowiedniego oddziału celem wyjaśnienia. Mamy nadzieję, że kolejne zakupy będą w pełni udane.
17 gru 2023
Jeżeli jest to sofa dla młodzieży dzieci oparcia boczne powinny mieć więcej pianki a nie prawie gola sklejka pod warstwą materiału. Rogi sofy też powinny być obłożone pianka a nie gole ostre że zaraz przerwa materiał. Zszywki widoczne nie ukryte niechlujne wbite, przez co traci na estetyce.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
W zamówieniu jest szafa, a nie sofa. Czy opinia na pewno skierowana jest do naszego sklepu?
14 wrz 2023
Zamówienie miało być zrealizowane od 5 do 10 dni roboczych a zostało zrealizowane po 23 dniach roboczych bez poinformowania klienta o opóźnieniu. Zrozumiałabym jakby to było zamówienie duże ale to było zwykła jedno plastikowe krzeslo. Nie polecam kupna jednej rzeczy przez stronę internetowa
18 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Opinia oczywiści zostanie przekazana do odpowiedniego oddziału celem wyjaśnienia. Mamy nadzieję, że kolejne zakupy będą w pełni satysfakcjonujące.
20 cze 2023

Okropna obsługa

Wprowadzanie błąd na stronie w zakresie dostępności produktu, kłamstwa na infolinii sklepu w zakresie rzeczywistego terminu dostawy, opryskliwość pracownika sklepu obsługującego zamówienie, brak zainteresowania sklepu faktem, że dostarczono niepełne zamówienie. Nigdy więcej.
23 cze 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Opinia została przekazana kierownikowi oddziału realizujące zamówienie. Sklep będzie się z Państwem kontaktował w sprawie zamówienia.
29 wrz 2023

Proces reklamacji to porażka.

Niestety proces reklamacyjny w sklepie ABRA to jakieś nieporozumienie. Nie dość, że ciężko się dodzwonić do sklepu to ciągle zbywają i nie wiedzą co dalej z reklamacją mimo iż reklamacja złożona z rękojmi sklepu. 14 dni, które dają na odpowiedź nie mają żadnego pokrycia.
2 paź 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Została ona przekazana do oddziału realizującego zamówienie celem wyjaśnienia. Nasi pracownicy będą się z Państwem kontaktować najszybciej jak to będzie możliwe. Prosimy oczekiwać na kontakt.
6 paź 2023
Na stronie internetowej było podane : Czas dostawy od 5 do 10 dni. Wporzadku , zamówiłem . Na drugi dzień obsługa zadzwoniła , że potrwa to dłużej i średnio jest to 3 tyg .. No dobra ok.. Mija ponad miesiąc od zamówienia i dalej nic . Kupuję gdzie indziej . Pozdrawiam
17 paź 2023
Czas realizacji zamówienia określany jest w dniach roboczych. Dziękujemy za wiadomość. Mamy nadzieję, że udało się znaleźć mebel spełniający Pana oczekiwania.
7 wrz 2023

Oszuści

Proszę nie umieszczać na stronie internetowej produktów, które są na promocji a nie są dostępne. Po dwóch tygodniach dowiedziałam się że zamówienie nie zostanie zrealizowane. I oczywiście czas oczekiwania 4 tygodnie a nie jak podano przy składaniu zamówień do 14 dni
11 wrz 2023
13 lip 2023

Tragicznie długi czas realizacji

Realizacja zamówienia po niemal miesiącu mimo wstępnej informacji o 3 dniach roboczych. Brak możliwości uzyskania jakichkolwiek informacji na infolinii, nikt nic nie wie, system nie działa... Kiedyś tak było i teraz tak jest - nic się nie zmieniło. Szkoda nerwów...
17 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Bardzo nam przykro w związku z wydłużeniem czasu realizacji. Opinia została przekazana do kierownictwa celem eliminacji takich sytuacji w przyszłości. Mamy nadzieję, że mimo to jesteście Państwo zadowoleni z otrzymanego zamówienia. Pozdrawiamy
9 lis 2023
Deklarowana dostawa do 5 dni roboczych towar dojechał do miejsca odbioru po 15 dniach. Zamówiona kanapa jakościowo rewelacja. Obsługa sklepu internetowego przekierowuje wszystkie pytania na sklep stacjonarny który jest tylko punktem odbioru. Jednym słowem żenada.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zamówienie złożone 9.10 i odebrane przez Państwa w dniu 25.10. Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z produktu. W mailu potwierdzającym zamówienie Klient otrzymuje informację, kto realizuje jego zamówienie i gdzie powinien kierować pytania dotyczące realizacji zamówienia. Jeśli Klient kieruje je do niewłaściwego miejsca - są one przekierowywane do źródła.
11 paź 2023

Brak zamówienia

Otrzymałam informację o możliwości odebrania zamówienia. Na miejscu w sklepie poinformowano mnie, ze zamowieniania jednak nie ma. Teraz otrzymałam mailową prośbę o ocenę zamówienia, co daje do myślenia, że zamówienie było, ale zostało sprzedane innemu klientowi.
17 paź 2023
Prośby o ocenę zamówienia generowane są automatycznie po określonym czasie dla każdego z Klientów. Sklep, w momencie gdy towar dojedzie do sklepu informuje Klienta o możliwości odbioru towaru. Nie widzę takiej zmiany statusu przy Pani zamówieniu. Sytuacja została wyjaśniona z pracownikami salonu realizującego zamówienie.