Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1185) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3948)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

Niestety przy odbiorze paczki, obsługa nie zainteresowała się klientem a później strasznie opryskliwe została wydana paczka. W kartonie wszystkie śrubki i gwoździki latały luzem. Niestety przy składaniu okazało się, że kilka elementów jest wyszczerbionych i w jednym miejscu pęknięta płyta.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Jak Pani zdaniem zainteresowanie powinno wyglądać? Prosimy o kontakt na skrzynkę e-sklep@abraonline.pl z podaniem numeru zamówienia i szerszym opisaniem zaistniałej sytuacji. Wyjaśnimy ją z pracownikami salonu. Towar został wydany z magazynu. Sposób pakowania towaru zależy od producenta. Dostarczamy produkt gotowy. Czy zgłosiła Pani reklamację na protokole i dostarczyła zdjęcia uszkodzeń?
10 lip 2023
Meble prezentują się bardzo ładnie. Cztery gwiazdki ze wzgledu na zawiasy. Problem z regulacją ze względu na zbyt cienką blaszkę w zawiasie. Przy próbie dokręcenia i regulacji bardzo łatwo przekręca się śruba w zawiasie. Dwa zawiasy wymienione na własne. Po za tym wszystko ok.
6 lip 2023

polecam

Kupiłem terakotę. Brakowało mi informacji na temat statusu zamównienia ale ostatecznie towar przyjechał w uzgodnionym terminie. Na ogromny plus fakt, że podczas remontu, terakota przez prawie miesiąc leżała na magazynie i nikt nie miał z tym problemu. Doceniam takie podejście.
3 wrz 2023

Krzesło jako tako

Krzesło jak na zdjęciu, jakość taka sobie ale da się siedzieć. 1 na 4 krzesło miało wadliwy gwint i przy montażu śruba się ukręciła i została w oparciu. Reklamacje odrzucili z mojej winny chociaż to ich produkt miał wadę. Jakoś w 3 krzesłach montaż bez problemu się udal
5 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przypominamy, że istnieje możliwość odwołania się od decyzji reklamacyjnej.
4 lip 2023

Narożnik.

Narożnik który zakupiłam. Informować dokładnie jakie są zasady płacenia i odbioru towaru i w jakich godzinach. Wynajęłam przyczepkę i okazało się że nie mogę odebrać narożnika bo magazyn jest czynny do 16:00. Brak takiej informacji naraził mnie na dodatkowy koszt 🤨.
16 sie 2023
Za długi czas realizacji zamówień internetowych. I brak możliwości sprawdzenia co się dzieje z zamówieniem na stronie internetowej, trzeba dzwonić bezpośrednio do sklepu. Na plus Przynajmniej obsługa w sklepie miła.
17 sie 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Zostanie ona przekazana do kierownictwa oddziału realizującego zamówienie. Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług była na najwyższym poziomie, dlatego Państwa opinia z pewnością będzie dla nas pomocna.
17 sie 2023
Komoda super, wygląda nowocześnie, wykonana z porządnych materiałów. Gwiazdkę odejmuję za to, że na środku blatu było wgniecenie/zadrapanie, ale reklamacja została zrealizowana rekordowo szybko i bez zbędnych pytań.
AK
Anusia K.
Łódź
16 gru 2023
Szybkość dostarczania zamówienia jest powiedzmy dramatyczna! Zakup i Zapłata w poniedziałek a towar półtora tygodnia później! Pani w sklepie łaskawie wydała towar bo to nie ich tylko ze sklepu internetowego

3 gwiazdki

Moja ocena to 3 gwiazdki. Przy skręcaniu mebli brak kompletnych śrubek do skręcenia komody. Brak instrukcji złożenia łóżka. Drzwiczki od komody były uszkodzone. Czas oczekiwania na meble to ok 2 miesięcy.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
W przypadku braków należało zgłosić reklamację, towar pakowany jest u producenta, nie mamy możliwości otwierania i weryfikowania każdej paczki. Jeśli brakowało instrukcji wystarczyło napisać na e-sklep@abraonline.pl - wiemy, że takie działanie jest dodatkowym wysiłkiem dla Państwa, natomiast tylko mając informację zwrotną, że coś jest nie tak możemy działać. Składając zamówienie przy produktach w dniu zamawiania, jak i w potwierdzeniu mailowym widniała informacja: "czas realizacji Do 26 dni roboczych".
ZC
Zygmunt C.
2 sie 2023
Wybór kompletu płytek z kolekcji GRES ARAGON tylko i wyłącznie przez stronę internetową jest bardzo trudny tym bardziej że nikt ze sklepu nie jest w stanie pomóc w wyborze.
7 paź 2023
Mebel jak najbardziej ok , jednyne zastrzeżenia mam do terrminu dostawy. Na stronie sklepu jest napisane że dostawa 5-10 dni a faktycznie trwała 23 dni.
17 paź 2023
Dziękujemy za wystawioną opinię :) czas podany na stronie określony jest w dniach roboczych, zatem realizacja trwała 16dni roboczych.
17 lis 2023
Zamówienie miało być zrealizowane w ciągu 5 dni po 2 dniach od jego złożenia dostałam telefon ze sklepu ze realizacja zamówienia potrwa 4-5 tygodni
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za kontakt. Wyjaśnimy sprawę.
2 wrz 2023
Dostawa szybciej niż myślałam. Brak produktu w sklepie stacjonarnym, ponieważ zawsze wolę zobaczyć produkt w który inwestycję przed jego zakupem.
25 cze 2023
Z ostrożnością, ale polecam . Na ostatnią chwilę, nie bez kłopotów, ale jednak zamówienie zostało zrealizowane. Uff.. dla nas to było ważne.
31 maj 2023

Uszkodzenia

Możecie wprowadzić, lub poprawić kontrolę jakości, jeśli jakakolwiek istnieje, aby elementy nie były uszkodzone, a przynajmniej te widoczne.
31 maj 2023
Dziękujemy za wystawioną ocenę. Jeśli to możliwe to prosimy o kontakt. Dążymy do tego, aby stale podnosić świadczone przez Nas usługi.
7 lip 2023
Realizacja zamówienia zamiast 7 dni było 14 dni. Brak powiadomień na email. Musiałem dzwonić kilka razy na infolinie co moim zamówieniem.
7 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Bardzo nam przykro w związku z opóźnieniem realizacji Państwa zamówienia. Mamy nadzieję, że mimo to jesteście Państwo zadowoleni z otrzymanego zamówienia. Jako, że staramy się nieustannie podnosić jakość naszych usług, opinia zostanie przesłana do odpowiednich oddziałów, aby zapobiec takim sytuacjom w przyszłości.
23 lis 2023
Była pomyłka w bokach szuflady zamiast lewy i prawy były dwa prawe żeby montować szufladę musiałem przewiercić otwory pod kołki na wylot
24 lis 2023
Pozytywnie oceniam kontakt ze strony sklepu. Niestety godziny odbioru zamówienia, wynikające z godzin pracy magazynu, są ograniczone.
9 cze 2023

Dostawa

Chciałem dostawę do sklepu na Jagiellońskiej. Dostarczyli do magazynu na Jagiellońskiej. Na szczęście to niedaleko. Poza tym OK.
29 kwi 2023
Dobrze by było aby była szybsza dostawa. Na internecie pisze ze dostawa do 5dni a ja czekałam 3 tygodnie a pozaty towar ok