Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1154) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3818)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

Szafka nocna z koniecznością samodzielnego przewiercania niektórych otworów. Niepotrzebna trudność przy skręcaniu. Dość długo utrzymywał się specyficzny zapach mebla. Niechlujnie oklejona szuflada (pęcherzyki pod okleiną). Poza tym ok.
Panel do brodzika ok, ale długi czas realizacji, albo coś w systemie ktoś nie kliknął że towar już jest gotowy do odbioru, sam musiałem się upomnieć o status zamówienia ;-) na szczęście mi się nie paliło ;-)

Ogólnie OK

Ogólnie zakup jest OK. Dałbym 5 gwiazdek gdyby nie to, że zamówienie zostało zrealizowane z tygodniowym opóźnieniem i obsługa nie wiedziała co się z nim dzieje
Material jakościowo jest nawet bardzo dobre, natomiast instrukcja fatalna. Czytelniejsze instrukcje do skladania.
Dostępność produktów jest czasami bardzo ograniczona (zasięg województwa),są to produkty wyprzedażowe.
2 mar 2024
Szeroka oferta, dobra jakość i atrakcyjne ceny
18 lut 2024
Zbyt droga dostawa do domu (350zł za 50km)
Za długi czas oczekiwania na zamówienie.
Tak dalej. Jest OK
MJ
6 lut 2024

Może być

Ogólnie ok, ale produkt przyjechał uszkodzony, więc został oddany
14 lut 2024
9 lut 2024
24 sty 2024
31 gru 2023
Przesyłka zgodna z opisem, długi termin oczekiwania, Brak informacji ze sklepu o przewidywanym terminie realizacji
4 sty 2024

Niezgodny czas realizacji z informacją podczas zakupu

Pomimo informacji dotyczącej czasu realizacji został on znacznie przekroczony
13 sty 2024

szafa spełnia swoje zadanie i mi się podoba

Praktycznie sama ją złożyłam, mąż mi tylko zawiasy pomógł podokręcać ale mam zdolności manualne wiec jestem wyjątkiem:). Jakość stosowna do ceny.
9 sty 2024
Zamówiony produkt był o wiele tańszy, niż w innych sklepach.
dostawa to porażka , rogówka bardzo ładna..
Przyspieszyć termin realizacji zamówień