Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1158) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3825)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

Sprawnie i bezproblemowo

Ogólnie zakup w Abra Meble był prosty, szybki i bezproblemowy. Jedyne zastrzeżenie jakie mogę mieć to że czas realizacji był nieznacznie dłuższy niż podany w momencie zakupu. Ale była to kwestia jedynie dodatkowych dwóch dni więc do pominięcia.
Zamówienie internetowe szybko i sprawnie. Nastepnie informacja ze sklepu stacjonarnego o przyjęciu zamówienia i terminie odbioru. W momencie odbioru towaru w sklepie, obsługa bardzo miła i pomocna
22 godziny temu

Sklep bardzo fajny.

Bateria bardzo mi się podoba. Przyszła do mnie bez większych problemów. Szkoda tylko że na infolinii nie można się wszystkiego dowiedzieć o kupowanym przedmiocie.
18 lut 2024
Zamówiony towar na szóstkę :) Czas realizacji zamówienia - ponad dwa tygodnie no i opłata za przesyłkę - warte korekty :(
Fajna szafa w naprawdę rozsądnej cenie. Co prawda deski że sklejki, ale tego nie widać, więc polecam!
Super sklep
Bardzo dobry kontakt ze sklepem. Za każdym razem info o zmianie statusu. Towar zgodny z opisem.
1 dzień temu
Zamówienie przeszło sprawnie towar dobry nie ma uszkodzeń, termin też ok.
Łatwy proces składania zamówienia, wniesienie w cenie, szybka realizacja.
Wszystko zgodnie z planem tylko minus to czas dostawy opóźniony o 2 dni

Wzorowo!

Bardzo dobry kontakt sklep-klient, szybka i fachowa pomoc

Szybko i sprawnie, towar super
Bardzo solidne meble polecam
Toar zgodny z zamówieniem.
Jestem badzo zadowolona
Towar zgodny z opisem