Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1156) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3849)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

9 lut 2024
SM
17 lut 2024
Zamówiłam komodę, odebrałam tylko nie w tym kolorze i do tego porysowane elementy. Złożyłam reklamację i czekam i czekam. No cóż zbyt długo to trwa 3 tygodnie i nic
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za powstały błąd. Reklamacja została spisana i oczywiście zrealizowana z korzyścią dla Pani. Pomyłka została już naprawiona 20.02.2024. Cieszymy się, że właściwy produkt spełnia Pani oczekiwania.
Przyspieszyć termin zamówień i pozwolić klientowi śledzić jego etapy. Moje choć jest dopiero częściowo zrealizowana w systemie widnieje jako zakończone.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za przesłane uwagi. Wybrali Państwo odbiór w sklepie stacjonarnym, dlatego nie ma konieczności informowania o drodze przesyłki między magazynami. Jeśli zamówienie jest częściowo w realizacji prosimy o kontakt z salonem przypisanym do zamówienia w celu uzyskania szczegółów dotyczących dostarczenia pozostałej części zamówienia.

Nie polecam.

Sam produkt ok, ale dostawa to dramat. Zamówienie złożone 19 stycznia, wybrana dostawa kurierem. Termin: 5 dni roboczych. Zamówienie dotarło 6/02. Gdyby jeszcze sklep poinformował o opóźnieniu w dostawie... ale nie, trzeba było się z nimi kontaktować i dyskutować na infolinii że skoro na fakturze widnieje opłata za kuriera to nie został wybrany odbiór własny. Nie polecam, bo szkoda nerwów.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za niedogodności, jakie Panią spotkały. W związku z zaistniałą sytuacją został naliczony rabat do zamówienia. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z zakupionego produktu.
6 lut 2024

Gorszego miejsca nie spotkałem

Wielkie problemy z zamówieniem. Brak kontaktu o statusie, walka o zwrot pieniędzy, do salonu w Wołominie nie można się dodzwonić, dzwoniąc na infolinię z maila o zamówieniu nikt nic nie wie, niedotrzymanie warunków dostawy do 20 dni roboczych!!!. Po ponad 20 dniach oczekiwania powinniście oddawać ludziom pieniądze z odsetkami za ich przetrzymywanie. Nikomu nie polecę!!!
8 lut 2024
Zamówienie wpłynęło do sklepu. Zgodnie z informacją otrzymaną drogą mailową po złożeniu zamówienia w sprawach zamówienia powinien się Pan kontaktować z salonem przypisanym do realizacji zamówienia, nie z infolinią. Miał Pan możliwość zamówienia towaru z płatnością w salonie przy odbiorze zamówienia, nie skorzystał Pan z tej opcji. W każdej chwili mógł Pan zrezygnować z zamówienia, wykonalibyśmy korektę i zwrócili środki, tak jak miało to miejsce.
Wprowadzenie klienta w błąd co do dni realizacji zamówienia do tego brak szacunku do klienta. Obsługa klienta też leży w gruzach poza tym odsyłanie z punktu do punktu. Zamówienie skończyło się rezygnacja. Nawet pisząc maila to nie uzyskałam żadnej odpowiedzi. Nie polecam .
8 lut 2024
W zamówieniu były 3 produkty. Dostawa jednego z nich opóźniła się. Odpowiedź na Państwa wiadomość mailową została udzielona telefonicznie. Zamówienie nie skończyło się rezygnacją, a CZĘŚCIOWĄ REZYGNACJĄ z produktu, którego dostawa się opóźniła.
10 lut 2024
Tragiczna obsługa klienta, brak odpowiedzi na maile, brak informacji o dostawie, brak podania terminu dostawy, opóźniona dostawa o tydzień
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za wydłużony termin realizacji zamówienia. W momencie gdy towar dojechał z dostawą do sklepu zostali Państwo poinformowani o możliwości jego odbioru. Dziękujemy za odbiór zamówienia. Otrzymaliśmy od Państwa jedną wiadomość e-mail w dniu 18.01 i w dniu 19.01 otrzymali Państwo odpowiedź, zatem stwierdzenia, że nie ma odpowiedzi na maile, jak i termin dostawy nie został podany - nie są prawdą.
14 lut 2024

Nie polecam.

14. 01. 2023 zamówiłem towar. Do dzisiaj (mija 31 dni) nie dostałem żadnej wiadomości o terminie dostawy. Nr zamówienia 112967.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Bardzo przepraszamy, wyjaśniamy sprawę z salonem realizującym zamówienie. Wrócimy z informacją jak najszybciej.
9 lut 2024
Usługa nie została zrealizowana w terminie, brak kontaktu ze sprzedawcą, brak informacji na temat zamówionego produktu.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Bardzo przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia. Dziękujemy za finalizację zamówienia. Zamówienie zostało złożone z odbiorem osobistym, dlatego otrzymali Państwo potwierdzenie złożenia zamówienia wraz z informacją o możliwości odbioru towaru.
Zamówienie przyjęte do realizacji dokładnie miesiąc temu, informacja ze sklepu - proszę czekać na powiadomienie
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia. Przekazaliśmy sprawę do pilnego wyjaśnienia. Prosimy oczekiwać na kontakt ze sklepu stacjonarnego. Najmocniej przepraszamy za powstałe niedogodności.

Długi okres oczekiwania, niekompletny mebel

Długi okres oczekiwania. Mebel dotarł niekompletny, czekam 2 miesiąc na komplet.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zamówienie złożone 15.01 z terminem realizacji "do 26dni roboczych", zrealizowane 2.02, zatem w terminie. Na rozpatrzenie zgłoszonej reklamacji ustawowo jest 14dni i w tym okresie powinna Pani otrzymać informację o jej zaakceptowaniu lub odrzuceniu. W dniu 21.02.2024 otrzymała Pani właściwy element.
7 lut 2024
Otrzymałem meble bez nóg i śrubek i nikt się tym bardzo nie przejął.
8 lut 2024
Dzień dobry, w przypadku braku elementów w paczce należy zgłosić reklamację. Niestety, nie dla wszystkich produktów mamy zapasy elementów montażowych, które możemy wydać. Czy zgłosili Państwo reklamację? Z pewnością zostanie pomyślnie rozpatrzona. Prosimy o posłużenie się formularzem dostępnym u nas na stronie: https://www.abra-meble.pl/reklamacje
Baaardzo długi czas oczekiwania nie polecam
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia. Dziękujemy za odbiór towaru, mamy nadzieję, że są Państwo z niego zadowoleni :)
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za finalizację zamówienia. Jeśli mieliby Państwo jakieś uwagi/pytania to zachęcamy do kontaktu pod adresem e-mail e-sklep@abraonline.pl
31 gru 2023
Przesyłka zgodna z opisem, długi termin oczekiwania, Brak informacji ze sklepu o przewidywanym terminie realizacji