Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1185) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3948)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

Ceny i jakość produktów na plus. Organizacyjnie natomiast leży - po zamówieniu p zez internet dzwoni jeszcze sklep potwierdzać (myślałem że to jakaś próba oszustwa xd), dostępność produktów sięga nawet dwóch miesięcy, problematyczne jest np realizacja części zamówienia w takiej sytuacji a oczekiwanie na problematyczny, niedostępny produkt. Jak komus się nie spieszy zbytnio to serdecznie polecam, natomiast na pewno nie jest to sklep z dostępem produktów od reki.
Dostałam uszkodzone elementy, kiepsko działa u was kontrola jakości. Jestem w trakcie składania reklamacji. W jednej z paczek brakowało styropianu, aby dobrze zabezpieczyć towar podczas wysyłki.
31 mar 2024
Powinna być lepsza informacja o dojeździe do punktu odbioru w Warszawie ul. Jagiellońska. Przekazany szkic nie jest zbyt precyzyjny i trzeba część trasy jechać na wyczuciu.
Szybko i sprawnie jeśli chodzi o zamówienie i dostawę oraz to że kurier wniósł fotel na 3 piętro i był przy tym bardzo miły
7 kwi 2024
Polecam zakupy w Abra Meble moje zamowienie przyszlo szybko bylo zapakowane solidnie i zgodnie z tym co kupilam .
Zamówienie zniknęło w trakcie wysyłki, brak informacji w sklepie gdzie jest przesyłka, długi okres oczekiwania.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zamówienie nie znika w trakcie wysyłki :) Czas realizacji zamówienia był podany przy produkcie w momencie składania zamówienia, ponadto - został powtórzony w mailu potwierdzającym zamówienie.
6 kwi 2024
Wszystko OK.
Polecam, dobry kontakt telefoniczny i mailowy, przywiezione na czas. Meble dobrej jakości. Polecam.
Piękna wersalka, dobrze i estetycznie wykonana,szybka realizacja zamówienia
Zamówiony towar w sklepie internetowym. Profesjonalna dostawa. Pozdrawiam.
Sama ławka dobra. Szkoda tylko,że malowane z jednej strony deski.
Obsługa bardzo miła i szybka odpowiedź,towar zgodny z opisem.
Wszystko przebiegło sprawnie. Sam pozytyw !
Dobra jakość towaru, niska cena, duży wybór
31 mar 2024
W paczkę nie było zestawu montazowego
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Bardzo przepraszamy za brak w paczce. Niestety nie mamy możliwości weryfikacji komponentów znajdujących się w pudełku po dostarczeniu z fabryki. Prosimy o złożenie reklamacji. Protokół można pobrać na stronie: https://www.abra-meble.pl/reklamacje Przepraszamy za powstałe niedogodności.
Towar zgodny z opisem miła obsługa
7 kwi 2024
Wydłużony czas oczekiwania na meble
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za wydłużony czas realizacji. Dziękujemy za finalizację zamówienia.
Bardzo profesjonalna obsługa.
30 mar 2024
Super kontakt z klientem.

Listwa przyblatowa

Wszystko w porządku.