Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1154) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3844)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

11 paź 2023

Brak zamówienia

Otrzymałam informację o możliwości odebrania zamówienia. Na miejscu w sklepie poinformowano mnie, ze zamowieniania jednak nie ma. Teraz otrzymałam mailową prośbę o ocenę zamówienia, co daje do myślenia, że zamówienie było, ale zostało sprzedane innemu klientowi.
17 paź 2023
Prośby o ocenę zamówienia generowane są automatycznie po określonym czasie dla każdego z Klientów. Sklep, w momencie gdy towar dojedzie do sklepu informuje Klienta o możliwości odbioru towaru. Nie widzę takiej zmiany statusu przy Pani zamówieniu. Sytuacja została wyjaśniona z pracownikami salonu realizującego zamówienie.
16 sie 2023
Jeśli klient zgłasza problem z nowo zakupionym produktem należy mu pomóc jak najszybciej bez zbędnej zwłoki. Należy mieć infolinie w takim przypadku. Kontakt e-mail wydłuża proces i komplikuje jeśli jest tylko takowy jako uzupełnienie lub opcja jak najbardziej.
17 sie 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Oczywiście nasza infolinia obsługuje Klientów pod numerem 660 627 627. W przypadku nierozstrzygnięcia sprawy, zachęcamy do kontaktu.
30 cze 2023

Aby poprawić jakość usług proponuję więcej zaangażowania w kontakt z klientem od zamówienia do odbioru towaru jedyny kontakt ze strony sklepu to wysłanie dowodu zakupu żadnych innych informacji co do przebiegu zamówienia. Żadnych informacji na jakim etapi

Aby poprawić jakość usług proponuję dostarczać towar w umówionym terminie oraz informowanie klienta o wszelkich niezgodnościach co do zamówienia towar zamiany nie dojechał w wyznaczonym terminie oraz nie został dostarczony do punktu do którego był zamówiony.
3 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Bardzo nam przykro w związku z zaistniałą sytuacją. Mamy nadzieję, że mimo to jesteście Państwo zadowoleni z otrzymanego zamówienia.
12 maj 2023
Zamowienie nie zostalo zrealizowane po ponad miesiacu. Pomimo czterokrotnego kontaktu z infolinia nikt sie nie skontaktowal bylem zbywany za kazdym razem. Sklep abra to jedno wielkie nieporozumienie. Ta opinia zostanie rowniez zamieszczona w internecie
16 maj 2023
Bardzo nam przykro, że taka sytuacja miała miejsce. Zachęcamy do kontaktu z naszym sklepem internetowym w takim przypadku. Sprawa zostaje przekazana do wyjaśnienia. Przepraszamy
5 lip 2023
Oczekiwanie na towar to jakiś kosmos. Na najzwyklejszy regał musiałabym czekać 3-4 tygodnie. Informację otrzymałam dopiero po zamówieniu towaru. Strona mało przejrzysta, asortyment ubogi. Jest masa dużo lepszych sklepów meblowych, np. Agata Meble.
7 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Bardzo nam przykro w związku z wydłużonym czasem oczekiwania na zamówienie. Mamy nadzieję, że mimo to jesteście Państwo zadowoleni z otrzymanego asortymentu.
17 sie 2023
Obsługa słaba i niemiła. Nikt telefonicznie nie poinformował mnie, że odbiór zamówień jest tylko do 16:30 pomimo, że sklep jest czynny do 20:00, więc przyjechałem na darmo a ekspedientka rozmawiała ze mną, jak by pracowała w sklepie za karę.
21 sie 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Zostanie ona przekazana do kierownictwa oddziału realizującego zamówienie. Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług była na najwyższym poziomie, dlatego Państwa opinia z pewnością będzie dla nas pomocna.
20 lis 2023
Obsługa telefoniczna z zapytaniem czy chce zamówić sofę słabo jeśli decyduję się i opłacam przelew towar plus dostawę to jestem świadoma decyzji .Ale Pani ze sklepu odgrywa rolę aby zniechęcić klienta .Usługa dostawy przeciętna bardzo słabo.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Na pewno nasza pracownica nie wykonywała telefonu, aby Panią zniechęcić. Dziękujemy za realizację zamówienia, mamy nadzieję, że jest Pani zadowolona z zakupionego produktu.
27 sie 2023
Miesiąc czasu oczekiwania na toaletkę i nic, po kilku telefonach do sklepu tylko zbywanie, że czekają na informację zwrotną od producenta, który rzekomo nie odpisuje. W końcu rezygnowałam i zakupiłam taka samą taniej i wysyłka w 2 dni.
28 sie 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Opinia oczywiści zostanie przekazana do odpowiedniego oddziału celem wyjaśnienia. Mamy nadzieję, że kolejne zakupy będą w pełni udane.
8 wrz 2023
Nie polecam zakupów internetowych, brak aktualizacji statusu wysyłki, tak naprawdę nie wiadomo gdzie są nasze zakupy i kiedy do nas dojadą. Takich informacji nie uzyskamy również dzwoniąc na infolinię. Krótko mówiąc nikt nic nie wie.
11 wrz 2023
6 lis 2023
Błędne terminy realizacji zamówienia podane przy produktach - podane 5-10 dni, okazuje się że czas oczekiwania to ok. 3 tygodni, przy czym samemu trzeba się pofatygować i zapytać, bo Abra sama nie informuje o tym fakcie, nie polecam
7 lis 2023
Terminy realizacji podane są w dniach roboczych. Jeśli kwestie logistyczne nie pójdą zgodnie z harmonogramem może dojść do opóźnienia. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Pani decyzją zamówienie zostało zanulowane.
20 maj 2023
Nie polecam sklepu Abra meble na zamówienia trzeba czekać ponad 2 miesiące.Zamowiłem meblościanke ktory czas dostawy wynosił 5dni roboczych po 2 miesiacach czekania zrezygnowałem z zakupu.Problemoe z dostawa juz nie wspomne.
22 maj 2023
Przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia. Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane w terminie, a obsługa klienta była na najwyższym poziomie.
24 lis 2023
Dramat nigdy już nic nie zamówię Termin realizacji na stronie jest 10 - 12 dni. Czekam ponad 30 i dostaje tylko telefeny o kolejnym przełożeniu dostawy i kolejne powody słyszę Dramat daleko od tej firmy
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia i dziękujemy za jego finalizację. Mamy nadzieję, że są Państwo zadowoleni z zakupionego asortymentu :)
5 maj 2023
Zamówienie płytek nie doszło do skutku. 10 dni roboczych na dostawę to wg sklepu ściema i trzeba czekać zdecydowanie dłużej. Po 20 dniach zrezygnowałam z zamówienia bo remont trwały w nieskończoność.
5 maj 2023
Dziękujemy za opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia docierały do Państwa na czas, a informacje o wszelkich opóźnieniach zostawały udzielane na bieżąco. Opinia zostanie przekazana do oddziału realizującego zamówienie. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowolenie z kolejnych zakupów.
16 lis 2023

Nie dotrzymują terminów dostaw

Minął miesiąc od złożenia zamówienia i zapłaty, a mebli ani widu, ani słychu. Dzwonię, żeby się dowiedzieć co się dzieje z moim zamówieniem, i słyszę w słuchawce "Co ja mam Panu powiedzieć?".
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za realizację zamówienia. Przepraszamy za opóźnienie.
22 sie 2023
Towar niezgodny że zdjęciem na stronie. Szafa z rzeczywistości zupełnie inna niż przedstawione zdjęcia na stronie internetowej sklepu. Podczas montażu zauważone zostały także obicia.
23 sie 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Informujemy, że macie Państwo ma prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni od odbioru towaru, jak również możliwość zgłoszenia reklamacji - czy kontaktowała się Pani ze sklepem realizującym zamówienie czy zamieściła tylko opinię?
2 paź 2023

Brak zamówienia

Ciężko ocenić zamówienie, którego nie ma ;) nie dość, że minął termin dostarczenia zamówienia to nikt nie raczył powiadomić o tym, że "zamówienie zniknęło" i nikt nie wie gdzie jest
5 paź 2023
Dzień dobry, zamówienie zostało zrealizowane 3-10-2023 więc zamówienie nie zniknęło, a pojawiło się u Państwa :)
1 paź 2023
Jestem zmuszony dać 1 gwiazdkę, ponieważ zamówiłem towar, miałem czekać około tygodnia na dostawę komody a finalnie po 3 tygodniach dostałem wiadomość, że komoda nie będzie dostępna.
2 paź 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Oczywiście zostanie ona przekazana do odpowiedniego oddziału celem wyjaśnienia. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację oraz niedogodności z tym związane.
17 wrz 2023

Potwierdzony dostęp produktu przez infolinię, po opłacie okazało się, że nie ma.

Zadzwoniłam na infolinię, żeby potwierdzić dostępność produktu, potwierdzono. Opłaciłam i okazał się, że jednak nie ma. Zwrot funduszy okazał się następnych kłopotem. Nie polecam.
18 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Opinia oczywiści zostanie przekazana do odpowiedniego oddziału celem wyjaśnienia. Mamy nadzieję, że kolejne zakupy będą w pełni satysfakcjonujące.
10 paź 2023
Kontakt ze sprzedawcą jest z tym że czas realizacji umieszczony na stronie jest błędny. Trzy tygodnie od zakupu zmuszeni zostaliśmy anulować transakcje z braku towaru na stanie.
17 paź 2023
Stan magazynowy uległ wyczerpaniu, w związku z czym czekaliśmy na nową dostawę, o czym zostali Państwo poinformowani. Ostatecznie zdecydowali się Państwo anulować zamówienie. Przepraszamy za powstałe niedogodności.
22 lip 2023
Obsługa całego zamówienia jest tragiczna Realny czas dostawy towaru jest inny niż podczas składania zamówienia Informacja o odbiorze towaru jest niezrozumiała i nie czytelna
31 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Zostanie ona przekazana do odpowiednich działów. Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług była na jak najwyższym poziomie, dlatego z pewnością Państwa opinia pomoże nam nad tym pracować.