Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1156) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3849)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

5 kwi 2023
Zamawiając blat z terminem realizacji 21 dni roboczych mimo upływu terminu zamówienie nie zostało zrealizowane. Miesiąc czasu a dalej nic.
11 kwi 2023
Sprawa została przekazana do pilnego wyjaśnienia przez kierownika.
9 lip 2023

Katastrofa

Termin zamówienia 2-3 dni robocze faktycznie dwa tygodnie. Odbiór w sklepie błąd na stronie odbiór w magazynie gdzieś na peryferiach.
10 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Zostanie ona przekazana do odpowiedniego działu. Zapewniam, że staramy się na bieżąco poprawiać jakość naszych usług, dlatego Państwa zdanie jest dla nas ważne i z pewnością będzie pomocne. Mamy nadzieję, że mimo to jesteście Państwo zadowoleni z otrzymanego zamówienia.
9 paź 2023
Bardzo długi czas oczekiwania brak możliwości sprawdzenia realizacji zamówienia prośba o wystawienie opinii przed odebraniem towaru
17 paź 2023
Składając zamówienie w dniu 08.09.2023 18:21:17 przy produkcie widniał czas realizacji: "Od 30 do 60 dni roboczych". Zaakceptowali go Państwo składając zamówienie. W naszej ofercie mamy produkty z różnymi terminami realizacji. Jeśli termin nie był do zaakceptowania istniała możliwość wybory innego produktu. Nie minęło jeszcze 30dni roboczych, zatem nie powinni Państwo mieć zastrzeżeń do tego aspektu. Prośby o wystawienie opinii są wysyłane dla wszystkich Klientów w jednakowym czasie po złożeniu zamówienia. Towar powinien być od odbioru w sklepie w przyszłym tygodniu, pracownicy jeszcze zadzwonią i potwierdzą jak towar zostanie dostarczony do sklepu.
5 wrz 2023
Wciąż czekam za zamówieniem które miało być zrealizowane do 6 tygodni minęły 4 i wskazuje na to że wcześniej nie będzie.
11 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Została ona przekazana do oddziału realizującego zamówienie z prośbą o weryfikację i kontakt z w sprawie realizacji. Nasi pracownicy będą się z Państwem kontaktować.
14 lis 2023

Czas oczekiwania

Produkt miał być dostarczony w przeciągu 10 dni minął miesiąc a informacji brak. Nigdy więcej nie zamówię nic w tym sklepie.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za odbiór zamówienia. Mamy nadzieję, że jest Pani zadowolona z zamówionych produktów :) Przepraszamy za dłuższą realizację.
27 sie 2023
Minęło już ponad 30 dni od złożenia zamówienia i nadal nie zostało zrealizowane, mimo prób kontaktu dalej nic. Nie polecam.
28 sie 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Została ona przekazana do oddziału realizującego zamówienie. Nasi pracownicy będą się kontaktować w tej sprawie.
7 lip 2023

Nie polecam!!

Moje zamówienie nie zostało dostarczone, kurier zgubił paczkę. Od 3 tygodni bezskutecznie domagam się zwrotu pieniędzy.
7 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Bardzo nam przykro w związku z zaistniałą sytuacją. Sprawa jest w toku. Zachęcamy do kontaktu bezpośrednio poprzez adres e-mail: e-sklep@abraonline.pl gdzie uzyska Pani informacje w tym temacie.
27 wrz 2023

Katastrofa

Od 5do 10 dni dostawa miała byc, a byla po miesiacu czasu! Telefon nie odbieraja, rozłączają sie Masakra nigdy wiecej
28 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Zostanie ona przekazana do oddziału realizującego zamówienie celem wyjaśnienia. Przepraszamy za opóźnienie i niedogodności z tym wiązane. Mamy nadzieje, że mimo to jesteście Państwo zadowoleni z otrzymanego zamówienia.
11 wrz 2023
Niestety nie doszło do realizacji zamówienia , ponieważ po tygodniu dostałam informację na maila o braku krzeseł .
18 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Opinia oczywiści zostanie przekazana do odpowiedniego oddziału celem wyjaśnienia. Mamy nadzieję, że kolejne zakupy będą w pełni udane.
1 paź 2023
Trudno porozumiec sie z infolinia w przypadku jakichkolwiek problemow, nie oferuja pomocy w rozwiazaniu problemu
2 paź 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Została ona przekazana do odpowiedniego oddziału. Jeśli w dalszym ciągu macie Państwo jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu w wiadomości email e-sklep@abraonline.pl. Postaramy się pomóc ;)
5 maj 2023
Dalej nie otrzymałam mojego zamówienia. zamówienie zakończone a komody jak nie było tak nie ma. Zero informacji.
8 maj 2023
Sprawa przekazana została do wyjaśnienia. Oddział realizujący zamówienie będzie się z Państwem kontaktował.
20 cze 2023
Zbyt długi czas oczekiwania, dostałam meble kuchenne i do tej pory nie mam blatów i nie wiadomo kiedy będą
23 cze 2023
Sprawa została przekazana do weryfikacji i wyjaśnienia przez oddział realizujący zamówienie. Pracownicy będą się z Państwem kontaktować w tej sprawie.
2 maj 2023
Nie dostałem jeszcze zamówienia. Nie wiem co mam oceniać. Czas oczekiwania długi że aż trudno uwierzyć
5 maj 2023
Sprawa przekazana do oddziału. Sklep powinien skontaktować się z Państwem w celu poinformowania o terminie realizacji. Przepraszamy za opóźnienie.
12 wrz 2023
Wysyłacie emaila o opinie odnośnie realizacji zamowienia, którego nie zrealizowaliście. Śmiech na sali
18 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Zamówienie jest w trakcie realizacji. Jak tylko będzie gotowe nasi pracownicy skontaktują się z Państwem celem uzgodnienia terminu dostawy. Prosimy o cierpliwość.
1 wrz 2023
Słaby mateiarł, wykonanaie mebli, źle wywiercone otwory, uszczerbki w blacie. Jednym słowem, tandeta.
5 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przypominamy, że w przypadku wadliwych elementów macie Państwo możliwość złożenia reklamacji. W tym wypadku prosimy o kontakt na adres email e-sklep@abraonline.pl lub bezpośrednio ze sklepem realizującym zamówienie.
20 wrz 2023

Długi termin realizacji

Zakup dokonamy 20.08 termin dostawy do 26 dni, jest 20.09 zamówienia jeszcze nie ma. Tyle w temacie.
22 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Została ona przekazana do oddziału realizującego zamówienie celem wyjaśnienia. Nasi pracownicy będą się z Państwem kontaktować.
10 lis 2023
Płyty posiadają bardzo dużo odprysków co sprawia że wyglądają jakby były już użytkowane kilka lat.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Mieli Państwo możliwość reklamować produkt lub go zwrócić. Towar został zwrócony, środki do Państwa przesłane, a zamówienie zostało anulowane. Przepraszamy za powstałe niedogodności.
6 paź 2023
chcecie poprawić jakość usług ? - to wreszcie to zamówienie zrealizujcie , czekam od 05 września
17 paź 2023
Dziękujemy za kontakt. Bardzo przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia. Sklep będzie się kontaktował niezwłocznie w sprawie dostarczenia tego towaru.
9 cze 2023
Problemy w sklepie ze zrezygnowaniem z zamowienia. Wysłałam zapytanie na bok i żadnej odpowiedzi.
12 cze 2023
Prosimy o kontakt na skrzynkę mailową e-sklep@abraonline.pl wraz z podaniem numeru zamówienia oraz dokładną informacją.
11 paź 2023
Meble słabej jakości, elementy w innych kolorach . Bardzo długi czas reklamacji. Nie polecam
17 paź 2023
Jeśli mebel nie spełniał Państwa oczekiwań mieli prawo odstąpić Państwo od umowy w terminie 14dni od odbioru towaru. Reklamacje rozpatrywane są w terminie do 14dni, a elementy wysyłane są jak tylko występują w magazynie.