Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1154) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3844)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

Na dwie malutkie komody czekałam miesiąc i brakuje 2 elementów na które teraz będę czekać ok 6 tygodni..
Zamówiony towar w sklepie internetowym. Profesjonalna dostawa. Pozdrawiam.
Dostałam uszkodzone elementy, kiepsko działa u was kontrola jakości. Jestem w trakcie składania reklamacji. W jednej z paczek brakowało styropianu, aby dobrze zabezpieczyć towar podczas wysyłki.
Realizacja zamówienia zamiast 5 dni 16 dni roboczych - komunikacja bardzo słaba nikt nie wiem kiedy mebel będzie i będzie dostarczony :( to smutne że nawet nie potrafi tego skomunikować
Bardzo solidnie i fajnie wykonane meble
Szybsza dostawa do sklepu.
OK
Przyjeżdżając po komodę musiałam sobie sama po nią wejść na magazyn gdzie wejście jest bardzo wysokie i żadnych schodów. Pani tam pracująca nie raczyła nawet kiwnąć palcem żeby te paczki z komodą podwieźć pod wejście mimo iż uważam, że leży to w jej zakresie obowiązków aby wydać towar klientowi a nie żeby klient sam sobie chodził po magazynie. Jestem rozczarowana i zażenowana

Nie polecam.

Termin miał wynosić 5-10 dni roboczych. Towaru oczywiście brak na stanie ale to nie problem sprzedajemy. Ostatecznie skończyło się na miesiącu bez jednego dnia. Przez pierwsze 2 tygodnie zero informacji o zamówieniu. Telefonicznie nie dało się skontaktować. E-mailowo ani tyle. Dopiero po interwencji głównej siedziby coś ruszyło. Dowóz umówiony na 15:00, oczywiście nic w tym zamówieniu nie było jak należy, kierowca dotarł przed godziną 17. Ogólnie odradzam.
Jest ok
Bardzo dobry kontakt ze sprzedawca
Termin dostawy zamówionej lampy dłuższy o 7 dni
już prawie miesiąc czekam na realizację opłaconego zamówienia nr 116486, które miałobyć zrealizowane w ciągu maksymalnie 2 tygodni, na moim koncie jest informacja, że zamówienia jeszcze "nie wysłano". T 10 paczek brykietu do kominka - przyślecie w lato czy na jesieni. GG
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Status "wysłano" jest dostępny tylko dla przesyłek wysyłanych kurierem. Zamówienie zostało złożone 12-02-2024, było gotowe do odbioru już 19-02-2024, a ostatecznie odebrał je Pan 20-02-2024, zatem w terminie zgodnym ze stroną internetową. Gdzie tu miesiąc czasu? PRZYSŁALIŚMY TEJ ZIMY, po co czekać na lato czy jesień :)

Sklep bardzo fajny.

Bateria bardzo mi się podoba. Przyszła do mnie bez większych problemów. Szkoda tylko że na infolinii nie można się wszystkiego dowiedzieć o kupowanym przedmiocie.