Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1154) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3844)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

9 gru 2023
Obsługa i komunikacja super
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem e-skelp@abraonline.pl. Przepraszamy za powstałe niedogodności. Dziękujemy za realizację zamówienia.
7 gru 2023
Bardzo miła obsługa i doradztwo w zakupach
7 gru 2023
Zadbać o produkt w taki sposób by dotarł cały, oraz dokładnie obejrzeć przed wysyłką,płyta od biurka dotarła uszkodzona i widać było że powstało to w trakcie pakowania bądź produkcji, karton w trakcie dostawy był cały,meble źle przechowywane bądź za długo zostają na dworze,płyta się wygięła 🙁🙁🙁
7 gru 2023
Jak sami Państwo piszą - "widać było że powstało to w trakcie pakowania bądź produkcji, karton w trakcie dostawy był cały" - my również widzimy karton. Jeśli produkt został uszkodzony przed pakowaniem to miało to miejsce u producenta. Przykro nam w zaistniałej sytuacji, nie możemy poradzić nic innego jak złożenie reklamacji. Czy reklamacja została złożona?
7 gru 2023
Dotrzymywać terminu przesyłki, przesyłać towar z kompletną dokumentacją (brak certyfikatu Ecoprojektu), piec jest krzywy, lewa strona jest krótsza o 2 cm.
7 gru 2023
Jeśli mają Państwo uwagi lub dostrzegli braki w paczce zachęcamy do kontaktu na skrzynkę e-sklep@abraonline.pl, doślemy potrzebne materiały. W przypadku uwag co do produktu konieczne jest złożenie reklamacji, skoro nie zgadzają się wymiary to zdjęcia z metrem będą konieczne. Zapraszamy do kontaktu na skrzynkę e-skelp@abraonline.pl
7 gru 2023
Czas oczekiwania na zamówiony mebel podany na stronie wynosił 11-20 dni roboczych. W tym momencie minęły 24 dni robocze a na infolinii uzyskałam informację, że MOŻE szafa przyjedzie do magazynu w następnym tygodniu.
7 gru 2023
Chcąc uzyskać informacje o zamówieniu prosimy o kontakt z salonem przypisanym do realizacji zamówienia, a nie z infolinią. Przepraszamy za wydłużony czas realizacji zamówienia.
7 gru 2023
Abra nie dotrzymuje terminu dostaw wystawiony termin 5-10 dni roboczych minął miesiąc i dostawy jeszcze nie ma!!!
7 gru 2023
Dzień dobry, prośba o pilny kontakt została przekazana do salonu przypisanego do realizacji zamówienia. Po uzyskaniu informacji pracownicy skontaktują się. Przepraszamy za opóźnienie.
7 gru 2023

Produkt wysokiej jakości. Bardzo łatwo się skręca. Piękne meble. Wracam po więcej! :)
Obsługa, szybkość i jakość produktu 🙂
Czekam na przesyłkę już ponad miesiąc, a miała być w ciągu 5 dni.
7 gru 2023
Dziękujemy za kontakt, przepraszamy za opóźnienie. Wrócimy z informacją jak najszybciej.
Szybka sprawna obsługa

Smutne to jest wasze traktowanie klienta

To smutna wiadomość? Smutne to jest to jak traktujecie klienta. Z 5-10 dni roboczych realizacji zrobiło się 26-27 dni roboczych wstępnie o ile jeszcze nie dłużej. Nie polecam. Zamówiona komoda z informacją, że dotrze w ciągu 5-10 dni roboczych. Po telefonie lekko ponad tydzień od zamówienia z zapytaniem czy wiadomo już coś więcej kiedy będzie dostaje informację , że to na pewno nie będzie 5-10 dni tylko mam się spodziewać 3 tygodnie od zamówienia (15 dni roboczych). Czekam, dzwonię po 3 tygodniach od zamówienia czy coś wiadomo to zmiana informacji, że do 21 dni roboczych jednak. Jakieś jaja i brak szacunku do klienta. Po telefonie tydzień później z zapytaniem czy może dojdzie w piątek (20 dni roboczych) dostaje informacje podczas jednej rozmowy, że 1. W ciągu tygodnia będzie; 2. Po pytaniu czy jest szansa w poniedziałek to info, że no „tydzień dwa” 3 po zapytaniu kiedy można dzwonić kiedy będzie coś wiadome to znów info „za tydzień dwa powinno być, ale na pewno przed świętami”. Po prostu jaja. Nie wiem co się dzieje z zamówieniem i jak zamówienie 5-10 dni roboczych zmieniło się w 26-27 dni roboczych. To nasz pierwszy i na pewno ostatni zakup u was. Żenada. Zamówione 5.11.2023… Więcej do was nie wrócimy, preferujemy rzetelne firmy a nie lecące w kulki.
7 gru 2023
Dziękujemy za zgłoszony problem. Przepraszamy za opóźnienie. Sprawa jest weryfikowana w trybie pilnym. Prosimy oczekiwać na wiadomość ze strony sklepu realizującego zamówienie.
miła obsługa
Meble nie dość, że dotarły uszkodzone,to wykonanie -tragedia,krzywizny,nierówności,szczeliny w narożnikach, mnóstwo niedociągnięć. jak to zobaczyłam to nie mogłam uwierzyć że można coś takiego wysłać do klienta.totalna porażka. reklamacja trwa i nie wiadomo kiedy otrzymam nowe fronty.NIE POLECAM.
7 gru 2023
Jeśli mieli Państwo uwagi co do odebranych mebli należało je zgłosić przy odbiorze lub spisać i dostarczyć nam reklamację ze zdjęciami. Abra nie jest producentem mebli. Do 14 dni od zgłoszenia otrzymają Państwo informację o potwierdzeniu/odrzuceniu reklamacji.