Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1172) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3920)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

15 lip 2023
Nie wiem co z tym sklepem jest nie tak, ale już kolejna rzecz od nich jest totalną porażką. Zamówiłam krzesła do kuchni z ekoskóry z serii Sofia. Zamówienie miało być gotowe do odbioru po 14 dniach - czekałam miesiąc. Nogi od krzeseł po rozpakowaniu były miejscami zardzewiałe a cała konstrukcja niepasowna. Jeśli macie dużo cierpliwości i nie zależy wam na jakości wykonania to śmiało kupujcie. W innym przypadku szczerze odradzam.
17 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Prosimy o kontakt na adres mailowy e-sklep@abraonline.pl lub bezpośrednio ze sklepem realizującym zamówienie celem zgłoszenia reklamacji. Pozdrawiamy
28 sie 2023
Strasznie ,długi termin oczekiwania. Inny czas podany w trakcie zamawiania . A realizacja wydłużona Przerzucanie winy to na sklep internetowy,to na stacjonarny. Ponad miesiąc czekania na leżak ogrodowy.Zamowony koniec lipca przychodzi na koniec lata . W czasie gdy przychodzi do mnie jest tańszy na stronie internetowej. Ale nikt nie pomyślał żeby mi to zrekompensować ,a codziennie szukałam gdzie jest
31 sie 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Opinia oczywiści zostanie przekazana do odpowiedniego oddziału celem wyjaśnienia. Mamy nadzieję, że kolejne zakupy będą w pełni udane.
20 kwi 2023

Czas wysyłki

Na stronie informacja że towar wysyłany do 5 dni roboczych. Po 5 dniach zadzwoniłem i dowiedziałem się że będzie to 17 dni roboczych. Wcześniej nie dostałem żadnej informacji. Straciłem tylko czas, ponieważ musiałem anulować zamówienie i ponownie czekać na dostawę z innego sklepu. Nie polecam.
5 maj 2023
Dziękujemy za opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia docierały do Państwa na czas, a informacje o wszelkich opóźnieniach zostawały udzielane na bieżąco. Opinia zostanie przekazana do oddziału realizującego zamówienie. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowolenie z kolejnych zakupów.
15 sie 2023
ostatni raz tam coś zamówiłem. zamówienie miało być zrealizowane do 7 dni a na towar czekam już 5 tygodni. Na trzy zakupy w abra-meble trzeci raz mam taką samą sytuację. wniosek - 100% robienia klienta w ch... Jestem ciekaw czy dostanę chociaż jakąś solidną zniżkę za zaistniałą sytuację.
17 sie 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Zostanie ona przekazana do kierownictwa oddziału realizującego zamówienie. Pracownicy skontaktują się z Państwem.
4 cze 2023
Niesłowność pan na infolinii jest dramatyczna.Do dzisiaj czekam na numer konta aby wpłacić pieniądze.Moze to dobrze ,bo kupiłam łóżko gdzie indziej.Co za pomysł aby trzeba wpłacić zanim się otrzyma towar,całą sumę.....
6 cze 2023
Dziękujemy za wystawioną ocenę. Numer konta znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce "Metody płatności". Finalizując zamówienie zgadzacie się Państwo na warunki naszego regulaminu. Mamy nadzieję, że kolejne zamówienia będą w pełni satysfakcjonujące. Pozdrawiamy
17 wrz 2023

Jedna Wielka porażka

Miesiac temu towar zamówiony , dalej nie dotarł. Dzwoniąc dowiadujesz się że będą wiedzieć kiedy będzie jak trafi do nich fizycznie na sklep
18 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Została ona przekazana do oddziału realizującego zamówienie. Nasi pracownicy będą się z Państwem kontaktować.
Pracować zgodnie z informacją na stronie! Mija prawie miesiąc a mam oceniać coś co do mnie nie dodało…. Przykre
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Podczas składania zamówienia przy produkcie podany był dłuższy czas realizacji. Przekazaliśmy prośbę o kontakt do salonu realizującego zamówienie.
Oceniam brak towaru i nie wywiązywanie się z terminowości. Jak mogę ocenić coś czego nie otrzymałem
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za opóźnienie w realizacji. Interwencja w Państwa sprawie została podjęta. Prosimy oczekiwać na kontakt ze strony sklepu realizującego zamówienie.
Opłacony towar jeszcze nie dotarł i zero jakikolwiek informacji od strony abry-meble
7 gru 2023
Dziękujemy za zgłoszenie. Przekazaliśmy pytanie do salonu realizującego zamówienie. Pracownicy skontaktują się w tej sprawie.
21 lis 2023
Jak możecie mnie prosić o ocenę zamówionego towaru ,jeżeli nie dość że najpierw przedłużyliście jego dostawę (z5-10 dni na 3-4 tygodni)a później powiadomiliście mnie że z niewiadomych dokładnie przyczyn wcale go nie dostanę,i jeżeli chcę to mogę jeszcze raz złożyć zamówienie i znów czekać 3-4 tygodnie.Za takie traktowanie klienta to ja "serdecznie" dziękuję i nikomu waszej firmy nie polecę
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Prośby o ocenę wysyłane są automatycznie po złożeniu zamówienia w naszym sklepie internetowym. Otrzymaliśmy rezygnację z tego zamówienia, dlatego zostało anulowane. Przepraszamy za powstałe niedogodności.
1 lip 2023
Ciężko jest podzielić jakąkolwiek pozytywną opinią kiedy na dostawę towaru czekam już 31 dni i echo, a jakikolwiek odzew ze strony dostawcy chociażby co do przyczyn zwłoki,ma miejsce dopiero po zapytaniu. Brak inwencji wlasnej w tym zakresie ze strony firmy Abra Meble na pewno nie napawa optymizmem i tym samym nie zachęca klienta do zrobienia u nich kolejnych zakupów.
3 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Zostanie ona przekazana do oddziału realizującego zamówienie z prośbą o interwencję i informację zwrotną.
21 sie 2023

Komoda - uszkodzone fronty, za długie elementy, krzywe szuflady

Komoda- po pierwsze uszkodzone fronty od szuflad ( odrazu zgłoszone mają dosłać) za długie elementy przez co nie jest idealnie spasowana rama komody i widać szare, szuflady krzywe które nie wsuwają się w całości. Nie polecam i na pewno więcej nic nie kupię w tym sklepie. Nie jest to mój pierwszy zakup w tym sklepie i w każdym meblu było coś nie tak..
25 sie 2023
Dziękujemy za wystawioną opinię. Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Mamy nadzieję, że reklamacja zostanie szybko rozpatrzona i nastąpi wymiana uszkodzonych elementów.
Jakiś żart zamówienie złożone 18 listopada po 15 dniach ROBOCZYCH nadal nic. Aż w końcu po moim 3 kontakcie z biurem obsługi ( jesteś pierwszy w kolejce a czekam 10 minut na połączenie ) dostałam informację że zakupiona szafka to będzie na początku przyszłego roku!!! Nie polecam , chyba że szczerze ktoś powie że czeka się na zamówienie ponad miesiąc
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia. W związku Pani decyzją zamówienie zostało anulowane, a środki zwrócone.
4 cze 2023
4 mają zamówiłam u Was baterię wannowa i umywalkową i do tej pory nie otrzymałam towaru . Czas realizacji zamówienia miał wynosić 10 dni . Podobno czekacie na dostawę towaru , szkoda tylko że zostałam poinformowana o tym dopiero po interwencji z mojej strony . Dziś mija miesiąc od zamówienia a ja nadal czekam . Nie polecam zakupów w tym sklepie .
6 cze 2023
Przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia. Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane w terminie. Sprawa została przekazana do wyjaśnienia. Nasi pracownicy będą się z Państwem kontaktować.
KW
Konrax W.
Radzyń Podlaski
16 gru 2023
firma nie trzyma sie terminu . przy zakupie było podane iz 21 dni jest realizacja .obecnie juz termin minął pracownik realizujący zamowie nie umie odpowiedziec kiedy dostane . termin podany przy zamowieniu nie istnieje juz w systemie czyli bierzemy do realizacji termin podany obecnie w komputerze . brak profesjonalizmu .
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
W dniu składania zamówienia przy produkcie podany był termin od 21dni roboczych. Zamówienie jest w trakcie realizacji. Prosimy oczekiwać na kontakt ze strony pracowników kiedy towar może zostać odebrany.

Zerowe zainteresowanie klientem

Zamówienie nie doszło na czas, 20 dni roboczych minęło a ja dalej czekam. Komunikacja ze sklepem na poziomie rowu Mariańskiego. Miały być maile odnośnie statusu realizacji a jedyne jakie dostałam to ten o przypisaniu zamówienia do sklepu i te wysłane po wystawieniu negatywnej opinii wiadomo w jakim celu. Nie polecam :)
17 sie 2023
27 lip 2023

Dno i 3 metry mułu

Zakupy tam to nieporozumienie. Nie wywiązują się z terminów. Nikt z obsługi nie jest w stanie udzielić jakichkolwiek informacji o terminie dostawy. Wykrecaja się podwykonawcami na każdym kroku. Po długich i ciężkich rozmowach czułam się wręcz winna zaistniałej sytuacji, bo zamówiłam towar. Nie polecam.
31 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Zostanie ona przekazana do odpowiednich działów. Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług była na jak najwyższym poziomie, dlatego z pewnością Państwa opinia pomoże nam nad tym pracować. W przyszłości zachęcamy również do kontaktu poprzez naszą skrzynkę email: e-sklep@abraonline.pl.
28 cze 2023
Zdecydowanie nie polecam zakupów w tym sklepie... Na zakupioną szafę czekałam ponad 3 tygodnie... Telefonicznie poszukiwałam szafy po calej Polsce.. Finalnie szafa przyszła potrzaskana... powiedzieli, że nie można zwrócić i żeby ją zaleklamowć okazało się, że reklamację odrzucili.. Brak słów...
30 cze 2023
Z informacji uzyskanych ze sklepu realizującego zamówienie wynika, że wszystko zakończyło się pomyślnie, a nowa szyba do witryny będzie do Państwa dostarczona. Mamy nadzieję, że jesteście Państwo usatysfakcjonowani finalizacją zamówienia. Jeszcze raz przepraszamy za niedogodności. Pozdrawiamy
7 gru 2023
Zadbać o produkt w taki sposób by dotarł cały, oraz dokładnie obejrzeć przed wysyłką,płyta od biurka dotarła uszkodzona i widać było że powstało to w trakcie pakowania bądź produkcji, karton w trakcie dostawy był cały,meble źle przechowywane bądź za długo zostają na dworze,płyta się wygięła 🙁🙁🙁
7 gru 2023
Jak sami Państwo piszą - "widać było że powstało to w trakcie pakowania bądź produkcji, karton w trakcie dostawy był cały" - my również widzimy karton. Jeśli produkt został uszkodzony przed pakowaniem to miało to miejsce u producenta. Przykro nam w zaistniałej sytuacji, nie możemy poradzić nic innego jak złożenie reklamacji. Czy reklamacja została złożona?
28 sie 2023

Nieterminowi

Informacja na stronie - czas realizacji zamówienia 5 dni, zamówienie było u mnie po ponad tygodniu i to po „dopraszaniu” się o szybsze załatwienie sprawy. Co gorsza, po 4 dniach okazało się, ze front szafy posiada wadę fabryczna - 14 dni od złożenia reklamacji minęło a od strony sklepu cisza.
31 sie 2023