Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1184) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3954)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

7 gru 2023
Zadbać o produkt w taki sposób by dotarł cały, oraz dokładnie obejrzeć przed wysyłką,płyta od biurka dotarła uszkodzona i widać było że powstało to w trakcie pakowania bądź produkcji, karton w trakcie dostawy był cały,meble źle przechowywane bądź za długo zostają na dworze,płyta się wygięła 🙁🙁🙁
7 gru 2023
Jak sami Państwo piszą - "widać było że powstało to w trakcie pakowania bądź produkcji, karton w trakcie dostawy był cały" - my również widzimy karton. Jeśli produkt został uszkodzony przed pakowaniem to miało to miejsce u producenta. Przykro nam w zaistniałej sytuacji, nie możemy poradzić nic innego jak złożenie reklamacji. Czy reklamacja została złożona?
28 sie 2023

Nieterminowi

Informacja na stronie - czas realizacji zamówienia 5 dni, zamówienie było u mnie po ponad tygodniu i to po „dopraszaniu” się o szybsze załatwienie sprawy. Co gorsza, po 4 dniach okazało się, ze front szafy posiada wadę fabryczna - 14 dni od złożenia reklamacji minęło a od strony sklepu cisza.
31 sie 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Opinia oczywiści zostanie przekazana do odpowiedniego oddziału celem wyjaśnienia. Mamy nadzieję, że kolejne zakupy będą w pełni udane.
17 gru 2023
Jeżeli jest to sofa dla młodzieży dzieci oparcia boczne powinny mieć więcej pianki a nie prawie gola sklejka pod warstwą materiału. Rogi sofy też powinny być obłożone pianka a nie gole ostre że zaraz przerwa materiał. Zszywki widoczne nie ukryte niechlujne wbite, przez co traci na estetyce.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
W zamówieniu jest szafa, a nie sofa. Czy opinia na pewno skierowana jest do naszego sklepu?
14 wrz 2023
Zamówienie miało być zrealizowane od 5 do 10 dni roboczych a zostało zrealizowane po 23 dniach roboczych bez poinformowania klienta o opóźnieniu. Zrozumiałabym jakby to było zamówienie duże ale to było zwykła jedno plastikowe krzeslo. Nie polecam kupna jednej rzeczy przez stronę internetowa
18 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Opinia oczywiści zostanie przekazana do odpowiedniego oddziału celem wyjaśnienia. Mamy nadzieję, że kolejne zakupy będą w pełni satysfakcjonujące.
20 cze 2023

Okropna obsługa

Wprowadzanie błąd na stronie w zakresie dostępności produktu, kłamstwa na infolinii sklepu w zakresie rzeczywistego terminu dostawy, opryskliwość pracownika sklepu obsługującego zamówienie, brak zainteresowania sklepu faktem, że dostarczono niepełne zamówienie. Nigdy więcej.
23 cze 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Opinia została przekazana kierownikowi oddziału realizujące zamówienie. Sklep będzie się z Państwem kontaktował w sprawie zamówienia.
29 wrz 2023

Proces reklamacji to porażka.

Niestety proces reklamacyjny w sklepie ABRA to jakieś nieporozumienie. Nie dość, że ciężko się dodzwonić do sklepu to ciągle zbywają i nie wiedzą co dalej z reklamacją mimo iż reklamacja złożona z rękojmi sklepu. 14 dni, które dają na odpowiedź nie mają żadnego pokrycia.
2 paź 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Została ona przekazana do oddziału realizującego zamówienie celem wyjaśnienia. Nasi pracownicy będą się z Państwem kontaktować najszybciej jak to będzie możliwe. Prosimy oczekiwać na kontakt.
6 paź 2023
Na stronie internetowej było podane : Czas dostawy od 5 do 10 dni. Wporzadku , zamówiłem . Na drugi dzień obsługa zadzwoniła , że potrwa to dłużej i średnio jest to 3 tyg .. No dobra ok.. Mija ponad miesiąc od zamówienia i dalej nic . Kupuję gdzie indziej . Pozdrawiam
17 paź 2023
Czas realizacji zamówienia określany jest w dniach roboczych. Dziękujemy za wiadomość. Mamy nadzieję, że udało się znaleźć mebel spełniający Pana oczekiwania.
7 wrz 2023

Oszuści

Proszę nie umieszczać na stronie internetowej produktów, które są na promocji a nie są dostępne. Po dwóch tygodniach dowiedziałam się że zamówienie nie zostanie zrealizowane. I oczywiście czas oczekiwania 4 tygodnie a nie jak podano przy składaniu zamówień do 14 dni
11 wrz 2023
13 lip 2023

Tragicznie długi czas realizacji

Realizacja zamówienia po niemal miesiącu mimo wstępnej informacji o 3 dniach roboczych. Brak możliwości uzyskania jakichkolwiek informacji na infolinii, nikt nic nie wie, system nie działa... Kiedyś tak było i teraz tak jest - nic się nie zmieniło. Szkoda nerwów...
17 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Bardzo nam przykro w związku z wydłużeniem czasu realizacji. Opinia została przekazana do kierownictwa celem eliminacji takich sytuacji w przyszłości. Mamy nadzieję, że mimo to jesteście Państwo zadowoleni z otrzymanego zamówienia. Pozdrawiamy
11 paź 2023

Brak zamówienia

Otrzymałam informację o możliwości odebrania zamówienia. Na miejscu w sklepie poinformowano mnie, ze zamowieniania jednak nie ma. Teraz otrzymałam mailową prośbę o ocenę zamówienia, co daje do myślenia, że zamówienie było, ale zostało sprzedane innemu klientowi.
17 paź 2023
Prośby o ocenę zamówienia generowane są automatycznie po określonym czasie dla każdego z Klientów. Sklep, w momencie gdy towar dojedzie do sklepu informuje Klienta o możliwości odbioru towaru. Nie widzę takiej zmiany statusu przy Pani zamówieniu. Sytuacja została wyjaśniona z pracownikami salonu realizującego zamówienie.
16 sie 2023
Jeśli klient zgłasza problem z nowo zakupionym produktem należy mu pomóc jak najszybciej bez zbędnej zwłoki. Należy mieć infolinie w takim przypadku. Kontakt e-mail wydłuża proces i komplikuje jeśli jest tylko takowy jako uzupełnienie lub opcja jak najbardziej.
17 sie 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Oczywiście nasza infolinia obsługuje Klientów pod numerem 660 627 627. W przypadku nierozstrzygnięcia sprawy, zachęcamy do kontaktu.
30 cze 2023

Aby poprawić jakość usług proponuję więcej zaangażowania w kontakt z klientem od zamówienia do odbioru towaru jedyny kontakt ze strony sklepu to wysłanie dowodu zakupu żadnych innych informacji co do przebiegu zamówienia. Żadnych informacji na jakim etapi

Aby poprawić jakość usług proponuję dostarczać towar w umówionym terminie oraz informowanie klienta o wszelkich niezgodnościach co do zamówienia towar zamiany nie dojechał w wyznaczonym terminie oraz nie został dostarczony do punktu do którego był zamówiony.
3 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Bardzo nam przykro w związku z zaistniałą sytuacją. Mamy nadzieję, że mimo to jesteście Państwo zadowoleni z otrzymanego zamówienia.
12 maj 2023
Zamowienie nie zostalo zrealizowane po ponad miesiacu. Pomimo czterokrotnego kontaktu z infolinia nikt sie nie skontaktowal bylem zbywany za kazdym razem. Sklep abra to jedno wielkie nieporozumienie. Ta opinia zostanie rowniez zamieszczona w internecie
16 maj 2023
Bardzo nam przykro, że taka sytuacja miała miejsce. Zachęcamy do kontaktu z naszym sklepem internetowym w takim przypadku. Sprawa zostaje przekazana do wyjaśnienia. Przepraszamy
5 lip 2023
Oczekiwanie na towar to jakiś kosmos. Na najzwyklejszy regał musiałabym czekać 3-4 tygodnie. Informację otrzymałam dopiero po zamówieniu towaru. Strona mało przejrzysta, asortyment ubogi. Jest masa dużo lepszych sklepów meblowych, np. Agata Meble.
7 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Bardzo nam przykro w związku z wydłużonym czasem oczekiwania na zamówienie. Mamy nadzieję, że mimo to jesteście Państwo zadowoleni z otrzymanego asortymentu.
27 sie 2023
Miesiąc czasu oczekiwania na toaletkę i nic, po kilku telefonach do sklepu tylko zbywanie, że czekają na informację zwrotną od producenta, który rzekomo nie odpisuje. W końcu rezygnowałam i zakupiłam taka samą taniej i wysyłka w 2 dni.
28 sie 2023
8 wrz 2023
Nie polecam zakupów internetowych, brak aktualizacji statusu wysyłki, tak naprawdę nie wiadomo gdzie są nasze zakupy i kiedy do nas dojadą. Takich informacji nie uzyskamy również dzwoniąc na infolinię. Krótko mówiąc nikt nic nie wie.
11 wrz 2023
6 lis 2023
Błędne terminy realizacji zamówienia podane przy produktach - podane 5-10 dni, okazuje się że czas oczekiwania to ok. 3 tygodni, przy czym samemu trzeba się pofatygować i zapytać, bo Abra sama nie informuje o tym fakcie, nie polecam
7 lis 2023
Terminy realizacji podane są w dniach roboczych. Jeśli kwestie logistyczne nie pójdą zgodnie z harmonogramem może dojść do opóźnienia. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Pani decyzją zamówienie zostało zanulowane.
20 maj 2023
Nie polecam sklepu Abra meble na zamówienia trzeba czekać ponad 2 miesiące.Zamowiłem meblościanke ktory czas dostawy wynosił 5dni roboczych po 2 miesiacach czekania zrezygnowałem z zakupu.Problemoe z dostawa juz nie wspomne.
22 maj 2023
Przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia. Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane w terminie, a obsługa klienta była na najwyższym poziomie.
24 lis 2023
Dramat nigdy już nic nie zamówię Termin realizacji na stronie jest 10 - 12 dni. Czekam ponad 30 i dostaje tylko telefeny o kolejnym przełożeniu dostawy i kolejne powody słyszę Dramat daleko od tej firmy
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia i dziękujemy za jego finalizację. Mamy nadzieję, że są Państwo zadowoleni z zakupionego asortymentu :)
5 maj 2023
Zamówienie płytek nie doszło do skutku. 10 dni roboczych na dostawę to wg sklepu ściema i trzeba czekać zdecydowanie dłużej. Po 20 dniach zrezygnowałam z zamówienia bo remont trwały w nieskończoność.
5 maj 2023
Dziękujemy za opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia docierały do Państwa na czas, a informacje o wszelkich opóźnieniach zostawały udzielane na bieżąco. Opinia zostanie przekazana do oddziału realizującego zamówienie. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowolenie z kolejnych zakupów.