Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1180) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3935)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

9 gru 2023
8 gru 2023
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem e-skelp@abraonline.pl. Przepraszamy za powstałe niedogodności. Dziękujemy za realizację zamówienia.
7 gru 2023
Zadbać o produkt w taki sposób by dotarł cały, oraz dokładnie obejrzeć przed wysyłką,płyta od biurka dotarła uszkodzona i widać było że powstało to w trakcie pakowania bądź produkcji, karton w trakcie dostawy był cały,meble źle przechowywane bądź za długo zostają na dworze,płyta się wygięła 🙁🙁🙁
7 gru 2023
Jak sami Państwo piszą - "widać było że powstało to w trakcie pakowania bądź produkcji, karton w trakcie dostawy był cały" - my również widzimy karton. Jeśli produkt został uszkodzony przed pakowaniem to miało to miejsce u producenta. Przykro nam w zaistniałej sytuacji, nie możemy poradzić nic innego jak złożenie reklamacji. Czy reklamacja została złożona?
7 gru 2023
Dotrzymywać terminu przesyłki, przesyłać towar z kompletną dokumentacją (brak certyfikatu Ecoprojektu), piec jest krzywy, lewa strona jest krótsza o 2 cm.
7 gru 2023
Jeśli mają Państwo uwagi lub dostrzegli braki w paczce zachęcamy do kontaktu na skrzynkę e-sklep@abraonline.pl, doślemy potrzebne materiały. W przypadku uwag co do produktu konieczne jest złożenie reklamacji, skoro nie zgadzają się wymiary to zdjęcia z metrem będą konieczne. Zapraszamy do kontaktu na skrzynkę e-skelp@abraonline.pl
7 gru 2023
Abra nie dotrzymuje terminu dostaw wystawiony termin 5-10 dni roboczych minął miesiąc i dostawy jeszcze nie ma!!!
7 gru 2023
Dzień dobry, prośba o pilny kontakt została przekazana do salonu przypisanego do realizacji zamówienia. Po uzyskaniu informacji pracownicy skontaktują się. Przepraszamy za opóźnienie.
Czekam na przesyłkę już ponad miesiąc, a miała być w ciągu 5 dni.
7 gru 2023
Dziękujemy za kontakt, przepraszamy za opóźnienie. Wrócimy z informacją jak najszybciej.

Smutne to jest wasze traktowanie klienta

To smutna wiadomość? Smutne to jest to jak traktujecie klienta. Z 5-10 dni roboczych realizacji zrobiło się 26-27 dni roboczych wstępnie o ile jeszcze nie dłużej. Nie polecam. Zamówiona komoda z informacją, że dotrze w ciągu 5-10 dni roboczych. Po telefonie lekko ponad tydzień od zamówienia z zapytaniem czy wiadomo już coś więcej kiedy będzie dostaje informację , że to na pewno nie będzie 5-10 dni tylko mam się spodziewać 3 tygodnie od zamówienia (15 dni roboczych). Czekam, dzwonię po 3 tygodniach od zamówienia czy coś wiadomo to zmiana informacji, że do 21 dni roboczych jednak. Jakieś jaja i brak szacunku do klienta. Po telefonie tydzień później z zapytaniem czy może dojdzie w piątek (20 dni roboczych) dostaje informacje podczas jednej rozmowy, że 1. W ciągu tygodnia będzie; 2. Po pytaniu czy jest szansa w poniedziałek to info, że no „tydzień dwa” 3 po zapytaniu kiedy można dzwonić kiedy będzie coś wiadome to znów info „za tydzień dwa powinno być, ale na pewno przed świętami”. Po prostu jaja. Nie wiem co się dzieje z zamówieniem i jak zamówienie 5-10 dni roboczych zmieniło się w 26-27 dni roboczych. To nasz pierwszy i na pewno ostatni zakup u was. Żenada. Zamówione 5.11.2023… Więcej do was nie wrócimy, preferujemy rzetelne firmy a nie lecące w kulki.
7 gru 2023
Dziękujemy za zgłoszony problem. Przepraszamy za opóźnienie. Sprawa jest weryfikowana w trybie pilnym. Prosimy oczekiwać na wiadomość ze strony sklepu realizującego zamówienie.
Pomimo że termin dostawy minął nadal nie mam zamówionych i OPŁACONYCH WRAZ Z DOSTAWĄ mebli
7 gru 2023
Dzień dobry, przepraszamy za opóźnienie. Przekazujemy prośbę o pilny kontakt do salonu przypisanego do realizacji zamówienia.
Na zamówienie czekałam 20 dni , gdzie czas realizacji był 5 . Wstyd. Każdorazowo dzwoniłam na infolinię, nikt,nic nie wiedział.
7 gru 2023
Przepraszamy za zaistniała sytuację. Cieszymy się, że mimo dłuższego czasu realizacji zdecydowała się pani na finalizację zamówienia.
Opłacony towar jeszcze nie dotarł i zero jakikolwiek informacji od strony abry-meble
7 gru 2023
Dziękujemy za zgłoszenie. Przekazaliśmy pytanie do salonu realizującego zamówienie. Pracownicy skontaktują się w tej sprawie.

Tragedia

W niektórych szafkach i szafie brak elementów do złożenia. Niejasne instrukcje. Ciężkie do złożenia. Co do samego zamówienia, słaby kontakt ze sklepem. Radzę uważać na zamówienia internetowe bo i tak na infolinii będą was zbywać abyście dzownil do sklepu stacjonarnego. Do sklepu stacjonarnego ciężko się dodzwonić. Na plus jedynie to że sklep zlitował się i na mój koszt przysłał szybciej kanapę. Drugi transport (mebli) droższy o 50 zł od transportu na stronie. Nie polecam tego sklepu internetowego.
7 gru 2023
Prosimy o złożenie reklamacji w przypadku braków w paczkach. Za pakowanie i tworzenie instrukcji odpowiedzialny jest producent, jeśli mają Państwo pytania - prosimy o kontakt - pomożemy na tyle, na ile będziemy potrafili. W potwierdzeniu mailowym zamówienia złożonego przez internet i realizowanego przez sklep stacjonarny przychodzi informacja o sklepie i namiarach. W sklepie internetowym jest jedna stawka, uzależniona od kodu pocztowego - skąd zatem wzięła Pani drugi transport?
2 gru 2023
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za realizację zamówienia. Mamy nadzieję, że wybrane produkty idealnie spisują się w Państwa wnętrzach.
Brak zamówienia cały czas oczekuje za kontaktem w sprawie zamówienia
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia i dziękujemy za wytrwałość i cierpliwość :) Mamy nadzieję, że zamówieone produkty będą służyć długi czas :)
Brak zamówienia
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zamówienie zostało anulowane ze względu na Pani decyzję. Dokonała Pani innego wyboru.
Zamówiłam meble na stronie internetowej. Realizacja miała być do 20 dni. Mija miesiąc i do chwili obecnej nie mam zamówienia. Jestem zawiedziona 😢
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Czas realizacji w momencie składania na stronie wynosił: "Od 11 do 20 dni roboczych" - przepraszamy za opóźnienie i dziękujemy za zrealizowanie zamówienia u nas w sklepie. Mamy nadzieję, że są Państwo zadowoleni z wyboru :)
26 lis 2023
Zamówienie opóźnione kilka dni, wysłane po kilku interwencjach na infolinii. Infolinia odsyła do sklepu stacjonarnego, sklep stacjonarny twierdzi że nie wie co przyjeżdża z dostawą i będą wiedzieć dopiero po rozpakowaniu ciężarówki. Infolinia przez kilka dni nie potrafi podać dokładnego terminu realizacji (na stronie do 7 dni), a cała rozmowa przebiega w tonie "Nie wiem w ogóle o co Panu chodzi, przecież termin jeszcze nie minął, a ja nie wiem kiedy będzie dostawa. Pan zadzwoni jak termin minie". Z towarem ostatecznie wszystko ok - nieuszkodzony i taki jak miał być. Jednak zdecydowanie NIE polecam.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zamówienia wysyłane są wg kolejności wpłynięcia i po ich skompletowaniu. Zamawiając 15sztuk danego towaru może okazać się tak, że nie jest on dostępny "od ręki". Towar został wysłany jak najszybciej było to możliwe. Przepraszamy za kilka dni opóźnienia. Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z zamówionych produktów.
24 lis 2023
Dramat nigdy już nic nie zamówię Termin realizacji na stronie jest 10 - 12 dni. Czekam ponad 30 i dostaje tylko telefeny o kolejnym przełożeniu dostawy i kolejne powody słyszę Dramat daleko od tej firmy
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia i dziękujemy za jego finalizację. Mamy nadzieję, że są Państwo zadowoleni z zakupionego asortymentu :)
23 lis 2023
nie terminowo a odbiór tylko w wybrane dni i godzinach
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zamówienie złożone 23.10 z terminem realizacji "Od 5 do 10 dni roboczych" odebrane 7.11 - wszystko w terminie.
21 lis 2023
Jak możecie mnie prosić o ocenę zamówionego towaru ,jeżeli nie dość że najpierw przedłużyliście jego dostawę (z5-10 dni na 3-4 tygodni)a później powiadomiliście mnie że z niewiadomych dokładnie przyczyn wcale go nie dostanę,i jeżeli chcę to mogę jeszcze raz złożyć zamówienie i znów czekać 3-4 tygodnie.Za takie traktowanie klienta to ja "serdecznie" dziękuję i nikomu waszej firmy nie polecę
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Prośby o ocenę wysyłane są automatycznie po złożeniu zamówienia w naszym sklepie internetowym. Otrzymaliśmy rezygnację z tego zamówienia, dlatego zostało anulowane. Przepraszamy za powstałe niedogodności.
20 lis 2023
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zamówienie zostało anulowane w związku z błędem systemowym. Przepraszamy za powstałe niedogodności.