Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1181) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3931)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

11 paź 2023

Brak zamówienia

Otrzymałam informację o możliwości odebrania zamówienia. Na miejscu w sklepie poinformowano mnie, ze zamowieniania jednak nie ma. Teraz otrzymałam mailową prośbę o ocenę zamówienia, co daje do myślenia, że zamówienie było, ale zostało sprzedane innemu klientowi.
17 paź 2023
Prośby o ocenę zamówienia generowane są automatycznie po określonym czasie dla każdego z Klientów. Sklep, w momencie gdy towar dojedzie do sklepu informuje Klienta o możliwości odbioru towaru. Nie widzę takiej zmiany statusu przy Pani zamówieniu. Sytuacja została wyjaśniona z pracownikami salonu realizującego zamówienie.
10 paź 2023
Od miesiąca nie dostałem zamówienia.Zero kontaktu ze strony sklepu.
17 paź 2023
Zamówienie oczekuje na odbiór. Nie można się z Państwem skontaktować telefonicznie. Pisaliśmy e-maila w tej sprawie.
9 paź 2023
Po ponad miesiącu od złożenia zamówienia nie zostało ono zrealizowane.
17 paź 2023
Czas realizacji uległ wydłużeniu, w związku z czym anulowali Państwo zamówienie.
9 paź 2023
Bardzo długi czas oczekiwania brak możliwości sprawdzenia realizacji zamówienia prośba o wystawienie opinii przed odebraniem towaru
17 paź 2023
Składając zamówienie w dniu 08.09.2023 18:21:17 przy produkcie widniał czas realizacji: "Od 30 do 60 dni roboczych". Zaakceptowali go Państwo składając zamówienie. W naszej ofercie mamy produkty z różnymi terminami realizacji. Jeśli termin nie był do zaakceptowania istniała możliwość wybory innego produktu. Nie minęło jeszcze 30dni roboczych, zatem nie powinni Państwo mieć zastrzeżeń do tego aspektu. Prośby o wystawienie opinii są wysyłane dla wszystkich Klientów w jednakowym czasie po złożeniu zamówienia. Towar powinien być od odbioru w sklepie w przyszłym tygodniu, pracownicy jeszcze zadzwonią i potwierdzą jak towar zostanie dostarczony do sklepu.
6 paź 2023
Na stronie internetowej było podane : Czas dostawy od 5 do 10 dni. Wporzadku , zamówiłem . Na drugi dzień obsługa zadzwoniła , że potrwa to dłużej i średnio jest to 3 tyg .. No dobra ok.. Mija ponad miesiąc od zamówienia i dalej nic . Kupuję gdzie indziej . Pozdrawiam
17 paź 2023
Czas realizacji zamówienia określany jest w dniach roboczych. Dziękujemy za wiadomość. Mamy nadzieję, że udało się znaleźć mebel spełniający Pana oczekiwania.
6 paź 2023
Firma wprowadza w błąd. Realizacja nie jest do 8 dni a od 5 do 8 tygodni! Później dzwonia i się tłumaczą. Narożnik przyszedł uszkodzony.... TRAGICZNA jakość wykonania!!!! Płyta pazdzierzowa zamoknieta,dziura w podłokietniku,z której wychodziło wypełnienie, niekompletne nóżki,złamana listwa drewniana,uszkodzony-przetarty materiał na rogach, niechlujnie wykonane obicie materiałem,który się marszczył. Wypoczynek wyglądał jak wyjęty ze śmietnika!!!!! Szybka reakcja zwrotu gotówki,tylko dlatego,że zagrozilismy rzecznikiem praw konsumenta. Pani na infolinii powiedziala,ze żadnego zwrotu nie dostaniemy. Oni w miarę możliwości będą dokonywać napraw reklamacyjnych. Nie polecam, UWAŻAJCIE na Abra Meble.
17 paź 2023
Przepraszamy za wydłużony czas realizacji zamówienia i za jakość otrzymanego produktu. Na zwrot nie miały wpływu Państwa groźby. W zaistniałej sytuacji należało przesłać formularz odstąpienia od umowy lub reklamacyjny i poczekać na decyzję z działu reklamacji. Przypominamy również, że mogli Państwo nie przyjąć towaru.
6 paź 2023
chcecie poprawić jakość usług ? - to wreszcie to zamówienie zrealizujcie , czekam od 05 września
17 paź 2023
Dziękujemy za kontakt. Bardzo przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia. Sklep będzie się kontaktował niezwłocznie w sprawie dostarczenia tego towaru.

Brak zamówienia

Ciężko ocenić zamówienie, którego nie ma ;) nie dość, że minął termin dostarczenia zamówienia to nikt nie raczył powiadomić o tym, że "zamówienie zniknęło" i nikt nie wie gdzie jest
5 paź 2023
Dzień dobry, zamówienie zostało zrealizowane 3-10-2023 więc zamówienie nie zniknęło, a pojawiło się u Państwa :)

Termin dostawy

W ogłoszeniu było 14 dni roboczych, minął prawie miesiąc kalendarzowy, towaru nadal nie ma
2 paź 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Została ona przekazana do oddziału realizującego zamówienie. Nasi pracownicy będą się z Państwem kontaktować. Przepraszamy za niedogodności.
2 paź 2023
Dziękujemy za wystawioną ocenę. Jeśli to możliwe to prosimy o kontakt i opis, co wpłynęło na nią. Dążymy do tego, aby stale podnosić świadczone przez Nas usługi.
1 paź 2023
Jestem zmuszony dać 1 gwiazdkę, ponieważ zamówiłem towar, miałem czekać około tygodnia na dostawę komody a finalnie po 3 tygodniach dostałem wiadomość, że komoda nie będzie dostępna.
2 paź 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Oczywiście zostanie ona przekazana do odpowiedniego oddziału celem wyjaśnienia. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację oraz niedogodności z tym związane.
1 paź 2023
Trudno porozumiec sie z infolinia w przypadku jakichkolwiek problemow, nie oferuja pomocy w rozwiazaniu problemu
2 paź 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Została ona przekazana do odpowiedniego oddziału. Jeśli w dalszym ciągu macie Państwo jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu w wiadomości email e-sklep@abraonline.pl. Postaramy się pomóc ;)
30 wrz 2023
Brak jakiegokolwiek kontaktu po złożeniu zamówienia internetowego.
2 paź 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Została ona przekazana do oddziału realizującego zamówienie. Nasi pracownicy będą się z Państwem kontaktować. Prosimy oczekiwać na kontakt.
29 wrz 2023
29 wrz 2023

Proces reklamacji to porażka.

Niestety proces reklamacyjny w sklepie ABRA to jakieś nieporozumienie. Nie dość, że ciężko się dodzwonić do sklepu to ciągle zbywają i nie wiedzą co dalej z reklamacją mimo iż reklamacja złożona z rękojmi sklepu. 14 dni, które dają na odpowiedź nie mają żadnego pokrycia.
2 paź 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Została ona przekazana do oddziału realizującego zamówienie celem wyjaśnienia. Nasi pracownicy będą się z Państwem kontaktować najszybciej jak to będzie możliwe. Prosimy oczekiwać na kontakt.
28 wrz 2023
Zdecydowanie nie polecam. Zamówiłam komodę przez stronę internetowa sklepu Abra Meble i już ponad miesiąc na nią czekam. Na stronie internetowej podczas składania zamówienia pisze ze dostawa trwa od 5-10 dni a tu już miesiąc minął a komoda nadal nie została dostarczoana. Dzwoniłam kilka razy do sklepu i oni twierdzą ze to wina producenta. Żałuje ze kupiłam u nich, tylko karzą czekać i nic nie robią. Tylko wprowadzają klienta w błąd na ich stronie internetowej pisząc ze czas wysyłki to 5-10 dni. Nie polecam.
2 paź 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Została ona przekazana do oddziału realizującego zamówienie. Nasi pracownicy będą się z Państwem kontaktować. Przepraszamy za zaistniałą sytuację.
27 wrz 2023

Katastrofa

Od 5do 10 dni dostawa miała byc, a byla po miesiacu czasu! Telefon nie odbieraja, rozłączają sie Masakra nigdy wiecej
28 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Zostanie ona przekazana do oddziału realizującego zamówienie celem wyjaśnienia. Przepraszamy za opóźnienie i niedogodności z tym wiązane. Mamy nadzieje, że mimo to jesteście Państwo zadowoleni z otrzymanego zamówienia.
27 wrz 2023
Ostatecznie odstąpiłam od zamówienia. Niedobrana wysyłka i brak chęci rozwiązania sytuacji ze strony sklepu sprawiają że nie miałam ochoty zostawić i nich swoich pieniędzy
28 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Zostanie ona przekazana do oddziału realizującego zamówienie celem wyjaśnienia. Przepraszamy za niedogodności.
23 wrz 2023
Dałbym 0 gwiazdek, ale w miarę sytuację uratowal dyrektor regionalny Pan Adam.
25 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i niedogodności z tym związane. Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług była nieustannie na najwyższym poziomie, dlatego Państwa opinia będzie dla nas pomocna.
21 wrz 2023
Na drugi raz proponuję mieć towar na stanie a nie wirtualnie
22 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przepraszamy za opóźnienie w realizacji. Opinia oczywiści zostanie przekazana do odpowiedniego oddziału celem wyjaśnienia. Mamy nadzieje, że kolejne zakupy będą w pełni satysfakcjonujące.