Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1180) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3935)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

Meble wydawane na raty po terminie. W jednej paczce była uszkodzona półka już po zwrocie od poprzedniego klienta czyli po montażu.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Bardzo przepraszamy za wydłużony czas realizacji oraz wszelkie niedogodności. Mamy nadzieję, że wszystko zostało pomyślnie rozwiązane.
14 sty 2024
Biurko posiada nieestetycznie wycięte otwory i ranty, są "poszarpane", płyty były brudne, brakowało elementu do wykończenia .
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Bardzo prosimy o złożenie reklamacji przesyłając te zdjęcia, jak i protokół reklamacyjny na adres e-sklep@abraonline.pl. Protokół można znaleźć na stronie: https://www.abra-meble.pl/reklamacje
Nie dostarczono mebli w terminie wskazanym na stronie, jak i w zamówieniu. Nie poinformowano o opóźnionym terminie dostawy.
9 sty 2024
Bardzo przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia. Oczywiście opinia zostanie przekazana do odpowiedniego oddziału. Mamy nadzieję, że mimo to, jesteście Państwo zadowoleni z otrzymanego zamówienia.
4 sty 2024
Elementy uszkodzone a reklamcja odrzucona , czy wy nie macie kontroli jakości !!!??
9 sty 2024
Przypominamy, że w momencie odbioru towaru należy sprawdzić czy wszystko jest zgodne z zamówieniem. W przypadku odrzucenia reklamacji istnieje możliwość odwołania się od decyzji.

ocena

Dotrzymywać wskazanych przez obsługę terminów.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zamówienie jest w trakcie przygotowania. Nasi pracownicy będą się z Państwem kontaktować w tej sprawie. Przepraszamy za niedogodności.
31 gru 2023
Od 30 dni nie otrzymalam zamówienia
9 sty 2024
Dziękujemy za przesłanie opinii. Czas realizacji podany na stronie produktu wynosił od 21 do 30 dni roboczych. Z informacji do tego zamówienia wynika, że termin został zachowany.
Brak kompletności
9 sty 2024
Prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres e-sklep@abraonline.pl. Zgłoszenie zostanie przesłane do odpowiedniego oddziału i zgłoszona zostanie reklamacja.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem e-skelp@abraonline.pl. Przepraszamy za powstałe niedogodności.
8 sty 2024
9 sty 2024
Dziękujemy, jeśli chcieliby się Państwo podzielić z nami swoim doświadczeniem, co możemy naprawić, zachęcamy do kontaktu :)
6 sty 2024
23 paź 2023

NIE POLECAM

Narożnik berg przyszedł z uszkodzoną podłogą pojemnika na pościel. Po złożeniu reklamacji nr0000336720 29-09-2023 na podst art43d ust.1 ,odrzucona bez uzasadnienia! twierdzą za niezasadną -kpina konkretna z klienta. Na przyszłość nagrywać filmiki ,rozpakowywać przy dostawcy niech czeka i patrzy ,nie wierzyć w zapewnienie że jak coś będzie nie tak po rozpakowaniu to dopiero zgłaszać do sklepu.
13 paź 2023
Dna 7.09.2023 zamówiłem towar, czas realizacji był 5 do 10 dni. Po zakupie nagle dostałem informację, że towar może być do 4 tygodni. Po 4 tygodniach od zamówienia skontaktowałem się z Abra meble, skoro nikt się ze mną nie skontaktował, usłyszałem że towaru nadal nie ma i mam dalej oczekiwać ! Obecnie rusza 6 tydzień oczekiwania, towaru jak nie było tak nie ma, także daje jedną gwiazdkę, bo chociaż telefon ktoś odbiera, by powiedzieć że nadal mam czekać, mimo że nie potrafią określić jak długo jeszcze.
17 paź 2023
Przepraszamy za opóźnienie w dostawie. Sprawa została przekazana do pilnego wyjaśnienia. Towar będzie w tym tygodniu.

Smutne to jest wasze traktowanie klienta

To smutna wiadomość? Smutne to jest to jak traktujecie klienta. Z 5-10 dni roboczych realizacji zrobiło się 26-27 dni roboczych wstępnie o ile jeszcze nie dłużej. Nie polecam. Zamówiona komoda z informacją, że dotrze w ciągu 5-10 dni roboczych. Po telefonie lekko ponad tydzień od zamówienia z zapytaniem czy wiadomo już coś więcej kiedy będzie dostaje informację , że to na pewno nie będzie 5-10 dni tylko mam się spodziewać 3 tygodnie od zamówienia (15 dni roboczych). Czekam, dzwonię po 3 tygodniach od zamówienia czy coś wiadomo to zmiana informacji, że do 21 dni roboczych jednak. Jakieś jaja i brak szacunku do klienta. Po telefonie tydzień później z zapytaniem czy może dojdzie w piątek (20 dni roboczych) dostaje informacje podczas jednej rozmowy, że 1. W ciągu tygodnia będzie; 2. Po pytaniu czy jest szansa w poniedziałek to info, że no „tydzień dwa” 3 po zapytaniu kiedy można dzwonić kiedy będzie coś wiadome to znów info „za tydzień dwa powinno być, ale na pewno przed świętami”. Po prostu jaja. Nie wiem co się dzieje z zamówieniem i jak zamówienie 5-10 dni roboczych zmieniło się w 26-27 dni roboczych. To nasz pierwszy i na pewno ostatni zakup u was. Żenada. Zamówione 5.11.2023… Więcej do was nie wrócimy, preferujemy rzetelne firmy a nie lecące w kulki.
7 gru 2023
Dziękujemy za zgłoszony problem. Przepraszamy za opóźnienie. Sprawa jest weryfikowana w trybie pilnym. Prosimy oczekiwać na wiadomość ze strony sklepu realizującego zamówienie.
26 lip 2023

Nie polecam.

Jeśli chodzi o produkt to garderoba jest w porządku, mogłaby być mniejsza strata miejsca na szyny pod drzwi z rolkami, co zwiększyłoby głębokość szafy (moje ubrania mieszczą się na szerokość, natomiast męża już nie). Jeśli chodzi o obsługę klienta to tu już mam spore zastrzeżenia - generalnie jedne z drzwi były bardzo porysowane, co zostało zgłoszone na reklamację 17.04. Czas oczekiwania miał być spory, bo do początków czerwca (wydłużony przez pracownicę sklepu, w którym ją odbierałam o ok. tydzień "w razie w"). 19.06 nadal nie otrzymałam drzwi, podczas kontaktu telefonicznego ze sklepem otrzymałam informację, że do 10.07 drzwi powinny już do mnie dotrzeć. Minął i ten termin - drzwi brak. Podczas wizyty w sklepie otrzymałam kolejny termin, że "do końca przyszłego tygodnia (czyli do 22.07) już na pewno drzwi otrzymam. 21.07 otrzymałam telefon, że drzwi nadal nie dotarły, cały czas dostawa jest przesuwana i nie obiecują mi już żadnego terminu dostawy, po prostu jak drzwi dotrą do sklepu to dadzą mi znać... Także na chwilę obecną czekam na drzwi już ponad 3 miesiące.
31 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Sprawa została przekazana do kierownictwa celem wyjaśnienia. Pracownicy będą się z państwem kontaktować.

meble HUGO

Niestety to był mój pierwszy i ostatni zakup w sklepie Abra...zamówienie zostało złożone w listopadzie jak się nie mylę 10 listopada, czas realizacji 10 dni, nikt się nie odezwał więc postanowiłam zadzwonić. Pani w centrali stwierdziła, że nie wie co się dzieje z tym zamówieniem i ma oddzwonić, niestety nie oddzwoniła, po 2 dniach zadzwoniłam ponownie. Tym razem odebrał Pan i powiedział, że kanapy jadą do oddziału-Lęborka. W ramach, że tyle czekałam poprosiłam o rabat w formie dowiezienia tych kanap do Pałubic, ale najpierw muszę zapłacić. Dostałam maila, który był napisany bez składu i ładu, że może udzielą rabatu a może nie. Przyjeżdżam do sklepu zapłacić a pan, bardzo nieprzyjemny, powiedział, że nie udzielicie mi takiego rabatu. Moim zdaniem powinnam wcześniej zostać poinformowana o tym, że tego rabatu nie udzielicie. Nikomu nie polecę tego sklepu, w taki sposób jaki została potraktowana. Może to małe zamówienie, ale jakiś szacunek się należy...
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia. Przy zamówieniu została wybrana forma płatności: odbiór osobisty, dlatego należało uiścić opłatę przed dostarczeniem towaru. Składając zamówienie w sklepie internetowym nie mamy opcji płatności za pobraniem. Wyjaśnimy sytuację z salonem realizującym Pani zamówienie, o sytuacjach związanych z zamówieniem powinna być Pani informowana na bieżąco.
6 lis 2023
Po 10 dniach od złożenia zamówienia oraz opłaceniu dostałam telefon z Abry, że niestety producent nie produkuje juz stało w tym kolorze. Pani zaproponowała mi stół w innym kolorze, natomiast nie mogłam go nigdzie zobaczyć (pani stwierdziła,żeby poszykała sobie tego koloru w internecie). Nie chcąc zamawiać w ciemno czegoś, czego nie mają nawet zdjęcia na stronie sklepu zrezygnowałam z zamówienia. Nie otrzymałam zwrotu pieniędzy, dopiero po mojej interwencji po 7 dniach od rezygnacji okazało się że Pani, która do mnie dzwoniła, nie zrobiła anulowania tego zamówienia i cały czas "wisiało" w realizacji! Dopiero po mich telefonach dokonali anulowania zamówienia i zwrócili pieniądze. Poza tym Pani na infolinii sklepu Abry była niemiła i momentami wręcz bezczelna, mówiąc mi że robi mi łaskę oddzwaniając do mnie i informując mnie o sytuacji ze zwrotem pieniędzy. Żenada! nie polecam nikomu tego sklepu!
7 lis 2023
Przepraszamy za zaistniałą sytuację z brakiem towaru. Sklep od razu powinien poinformować, że w związku z tym, że zamówienie nie może zostać zrealizowane zostanie wykonana korekta zamówienia i zlecony zwrot środków. Kwestie zamówienia powinny być ustalane bezpośrednio ze sklepem realizującym, a nie z infolinią.
20 lip 2023
Reklamacja narożnika to jakaś kpina , dzień po zakupie zgłosiłam reklamację tj.26.06.2023 do dnia dzisiejszego 20.07.23 problem nie został rozwiązany , najpierw przywieziono mi drugi naroznik który miał większe uszkodzenia niż ten co zareklamowałam. Następnie po kilku dniach Pan z serwisu zadzwonił że przyjedzie rano wymieni uszkodzenie , lecz nie mogłam być rano w domu ponieważ pracuje , miał ktoś skontaktować się ze mną w celu uzgodnienia nowego terminu i do dnia dzisiejszego cisza . Nie polecam sklepu Abra choć meble mają ładne ale nigdy więcej nie zrobię tam zakupów ponieważ czas i jakość reklamacji to jest porażka i kpina z klienta, odradzam ten sklep. Nigdy w życiu nie miałam problemu z żadnym innym sklepem tak jak z Abra
31 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Sprawa została przekazana do kierownictwa. Nasi pracownicy będą się z państwem kontaktować.
6 paź 2023
Firma wprowadza w błąd. Realizacja nie jest do 8 dni a od 5 do 8 tygodni! Później dzwonia i się tłumaczą. Narożnik przyszedł uszkodzony.... TRAGICZNA jakość wykonania!!!! Płyta pazdzierzowa zamoknieta,dziura w podłokietniku,z której wychodziło wypełnienie, niekompletne nóżki,złamana listwa drewniana,uszkodzony-przetarty materiał na rogach, niechlujnie wykonane obicie materiałem,który się marszczył. Wypoczynek wyglądał jak wyjęty ze śmietnika!!!!! Szybka reakcja zwrotu gotówki,tylko dlatego,że zagrozilismy rzecznikiem praw konsumenta. Pani na infolinii powiedziala,ze żadnego zwrotu nie dostaniemy. Oni w miarę możliwości będą dokonywać napraw reklamacyjnych. Nie polecam, UWAŻAJCIE na Abra Meble.
17 paź 2023
Przepraszamy za wydłużony czas realizacji zamówienia i za jakość otrzymanego produktu. Na zwrot nie miały wpływu Państwa groźby. W zaistniałej sytuacji należało przesłać formularz odstąpienia od umowy lub reklamacyjny i poczekać na decyzję z działu reklamacji. Przypominamy również, że mogli Państwo nie przyjąć towaru.