Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1154) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3844)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

10 lut 2024
Tragiczna obsługa klienta, brak odpowiedzi na maile, brak informacji o dostawie, brak podania terminu dostawy, opóźniona dostawa o tydzień
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za wydłużony termin realizacji zamówienia. W momencie gdy towar dojechał z dostawą do sklepu zostali Państwo poinformowani o możliwości jego odbioru. Dziękujemy za odbiór zamówienia. Otrzymaliśmy od Państwa jedną wiadomość e-mail w dniu 18.01 i w dniu 19.01 otrzymali Państwo odpowiedź, zatem stwierdzenia, że nie ma odpowiedzi na maile, jak i termin dostawy nie został podany - nie są prawdą.
9 lut 2024
9 lut 2024
Usługa nie została zrealizowana w terminie, brak kontaktu ze sprzedawcą, brak informacji na temat zamówionego produktu.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Bardzo przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia. Dziękujemy za finalizację zamówienia. Zamówienie zostało złożone z odbiorem osobistym, dlatego otrzymali Państwo potwierdzenie złożenia zamówienia wraz z informacją o możliwości odbioru towaru.
7 lut 2024
Otrzymałem meble bez nóg i śrubek i nikt się tym bardzo nie przejął.
8 lut 2024
Dzień dobry, w przypadku braku elementów w paczce należy zgłosić reklamację. Niestety, nie dla wszystkich produktów mamy zapasy elementów montażowych, które możemy wydać. Czy zgłosili Państwo reklamację? Z pewnością zostanie pomyślnie rozpatrzona. Prosimy o posłużenie się formularzem dostępnym u nas na stronie: https://www.abra-meble.pl/reklamacje
6 lut 2024

Gorszego miejsca nie spotkałem

Wielkie problemy z zamówieniem. Brak kontaktu o statusie, walka o zwrot pieniędzy, do salonu w Wołominie nie można się dodzwonić, dzwoniąc na infolinię z maila o zamówieniu nikt nic nie wie, niedotrzymanie warunków dostawy do 20 dni roboczych!!!. Po ponad 20 dniach oczekiwania powinniście oddawać ludziom pieniądze z odsetkami za ich przetrzymywanie. Nikomu nie polecę!!!
8 lut 2024
Zamówienie wpłynęło do sklepu. Zgodnie z informacją otrzymaną drogą mailową po złożeniu zamówienia w sprawach zamówienia powinien się Pan kontaktować z salonem przypisanym do realizacji zamówienia, nie z infolinią. Miał Pan możliwość zamówienia towaru z płatnością w salonie przy odbiorze zamówienia, nie skorzystał Pan z tej opcji. W każdej chwili mógł Pan zrezygnować z zamówienia, wykonalibyśmy korektę i zwrócili środki, tak jak miało to miejsce.
MJ
6 lut 2024

Może być

Ogólnie ok, ale produkt przyjechał uszkodzony, więc został oddany
Wprowadzenie klienta w błąd co do dni realizacji zamówienia do tego brak szacunku do klienta. Obsługa klienta też leży w gruzach poza tym odsyłanie z punktu do punktu. Zamówienie skończyło się rezygnacja. Nawet pisząc maila to nie uzyskałam żadnej odpowiedzi. Nie polecam .
8 lut 2024
W zamówieniu były 3 produkty. Dostawa jednego z nich opóźniła się. Odpowiedź na Państwa wiadomość mailową została udzielona telefonicznie. Zamówienie nie skończyło się rezygnacją, a CZĘŚCIOWĄ REZYGNACJĄ z produktu, którego dostawa się opóźniła.
24 sty 2024
21 sty 2024

sklep internetowy kompletna porażka

Wasz sklep internetowy to kompletna porażka 3 krzesełka zamówione 19.12.2023 docierają do punktu 16.01.2024 . Sklep w Nowym Targu czynny w sobotę wprawdzie do godz. 18.00 ale magazyn do 15.00 , dobrze że zadzwoniłem i życzliwy sprzedawca przeniósł z magazyny krzesła i mogłem odebrać po 15.00 totalna porażka ,
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Składając zamówienie 19-12-2023 miał Pan podaną informację an stronie, jak i w mailu potwierdzającym zamówienie: czas realizacji "od 12 do 17 dni roboczych", zatem termin został dochowany. Zamówienie zostało przygotowane do odbioru już we wtorek. Godziny otwarcia magazynu może i są ograniczone, lecz po wcześniejszym ustaleniu nie było problemów z odbiorem towaru. Nie rozumiemy zatem Pana opinii skoro wywiązaliśmy się z terminu i umożliwiliśmy odbiór towaru we wskazanym przez Pana czasie.
16 sty 2024
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem e-skelp@abraonline.pl. Przepraszamy za powstałe niedogodności.
14 sty 2024
Biurko posiada nieestetycznie wycięte otwory i ranty, są "poszarpane", płyty były brudne, brakowało elementu do wykończenia .
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Bardzo prosimy o złożenie reklamacji przesyłając te zdjęcia, jak i protokół reklamacyjny na adres e-sklep@abraonline.pl. Protokół można znaleźć na stronie: https://www.abra-meble.pl/reklamacje
14 sty 2024
Nie polecam. Brak kontaktu ze strony sklepu dlaczego zamówienie nie zostało zrealizowane w terminie. Czekałem miesiąc i żadnej konkretnej odpowiedzi na infolinii. Ostatecznie zrezygnowałem z zakupu lamp.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za zaistniała sytuację. Oczekiwaliśmy na dostawę towaru. Zwrot środków został wykonany niezwłocznie po otrzymaniu wiadomości o rezygnacji z zamówienia.
14 sty 2024
Mebel piękny. Sam w sobie wygodny i spełnił nasze oczekiwania. Obsługa mega średnio. Zapytano nas o transport, zgłosiliśmy że jesteśmy w domu od 17:00 i tak też nas pani poinformowała że przyjedzie kurier w tych godzinach, a jak się okazało dzwoni kurier po 14 z pretensjami gdzie jesteśmy bo on jest pod domem... Słabo
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, współpracujemy z zewnętrznymi firmami, z którymi prowadzimy ustalenia. Przewoźnik otrzymał informację kiedy będą Państwo mieli możliwość odebrania towaru. Przepraszamy, że nie dotrzymał ustaleń. Czy zgłaszała gdzieś Pani zaistniała sytuację czy zdecydowała się Pani wystawić negatywną opinię, bez żadnych wyjaśnień? Prosimy oczekiwać na kontakt ze strony pracowników salonu, po rozmowie z firmą transportową skontaktują się z Państwem.
13 sty 2024
Po miesiącu od zapłaty anulowano moje zamówienie ponieważ producent nie wykona szafy. Brak słów. W sprzedaży bardzo podobne szafy od innego producenta, ale nikt nie próbował nawet mi zaproponować tej drugiej. Jak się sama zapytałam to czas oczekiwania kolejny miesiąc. Jak można dopiero po miesiącu zorientować się, że się sprzedało coś czego nie ma i nigdy nie będzie?!
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zamówienie zostało złożone 14.12.2023 z terminem realizacji 7-10dni roboczych. W związku z brakiem magazynowym tego modelu konieczne było wyprodukowanie mebla z komponentów. Niestety w związku z wypadkiem na produkcji niemożliwe było zrealizowanie zamówienia, o czym dowiedzieliśmy się 4.01.2024. Pani zamówienie zostało anulowane dokładnie w tym dniu, ponieważ nie mamy informacji kiedy zakład będzie otwarty ponownie i będziemy mogli wrócić do sprzedaży tego mebla. Informację o czasie oczekiwania na inny mebel dostała Pani w tej samej wiadomości. Dziękujemy za zrozumienie.
13 sty 2024

szafa spełnia swoje zadanie i mi się podoba

Praktycznie sama ją złożyłam, mąż mi tylko zawiasy pomógł podokręcać ale mam zdolności manualne wiec jestem wyjątkiem:). Jakość stosowna do ceny.

ocena

Dotrzymywać wskazanych przez obsługę terminów.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zamówienie jest w trakcie przygotowania. Nasi pracownicy będą się z Państwem kontaktować w tej sprawie. Przepraszamy za niedogodności.