Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1156) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3849)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

28 lip 2023
Dostawa 3 tygodnie o ciagle mydlenie oczu. Nie polecam!
31 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przepraszamy za wydłużenie czasu realizacji. Mamy nadzieję, że kolejne zakupy będą w pełni satysfakcjonujące.
9 lip 2023
Paczka do punktu szła 14 dni roboczych jakąś porażka.
10 lip 2023
Bardzo nam przykro w związku z wydłużonym czasem realizacji. Opinia zostanie przekazana do odpowiedniego oddziału. Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia realizowane były w terminie, dlatego Państwa opinia z pewnością będzie dla nas pomocna.
23 lis 2023
nie terminowo a odbiór tylko w wybrane dni i godzinach
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zamówienie złożone 23.10 z terminem realizacji "Od 5 do 10 dni roboczych" odebrane 7.11 - wszystko w terminie.
19 sie 2023
Nie wprowadzać w błąd klientów co do terminów dostawy.
21 sie 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przepraszamy za opóźnienie, które wyniknęło podczas realizacji zamówienia. Opinia oczywiści zostanie przekazana do odpowiedniego oddziału celem wyjaśnienia. Mamy nadzieję, że mimo to jesteście Państwo zadowoleni z otrzymanego towaru.
7 wrz 2023
Zamówienie od 07.08 jeszcze nie dotarło zero kontakt
11 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Została ona przekazana do oddziału realizującego zamówienie z prośbą o weryfikację i kontakt z w sprawie realizacji. Nasi pracownicy będą się z Państwem kontaktować.
26 kwi 2023
Ten sklep tylko jawne oszustwo I wyłudzenie
5 maj 2023
Przykro nam, że nie są Państwo zadowoleni z zakupów. Zachęcamy do kontaktu ze Sklepem realizującym zamówienie i złożenie reklamacji na otrzymany towar.
30 lip 2023
Meble nie powinny być wysyłane kurierem!!!
31 lip 2023
Dziękujemy za wystawioną ocenę. Jeśli to możliwe prosimy o informację zwrotną pod adresem e-sklep@abraonline.pl co możemy zmienić, aby podnieść jakość świadczonych przez nas usług wraz z informacją, którego zamówienia dotyczy opinia.
18 wrz 2023
Lepszy kontakt z klientem poprawa dostaw
22 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Została ona przekazana do odpowiedniego oddziału i z pewnością pomoże nam w poprawie jakości świadczonych przez nas usług. Mamy nadzieję, że kolejne zakupy będą w pełni satysfakcjonujące.
18 wrz 2023
Niestety połowa jednej paczki uszkodzona
22 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Prosimy o kontakt celem rozpoczęcia procesu reklamacyjnego. Najlepiej kontaktować się bezpośrednio ze sklepem realizującym zamówienie lub poprzez email e-sklep@abraonline.pl.
2 sie 2023
Proponuję zająć się zaległymi tematami.
7 sie 2023
Dziękujemy za wystawioną ocenę. Prosimy o kontakt, aby ustalić nad jakimi aspektami powinniśmy popracować. W wiadomości na adres e-mail: e-sklep@abraonline.pl prosimy zawrzeć informację, którego salonu dotyczy opinia.
12 kwi 2023
Dobrze zabezpieczyć towar do transportu
14 kwi 2023
Towar dostarczany jest w takim stanie, w jakim dostarcza je producent. Jeśli mają Państwo uwagi co do transportu - prosimy o zgłoszenie reklamacji.
11 kwi 2023
Zacznijcie dotrzymywać terminów dostaw.
14 kwi 2023
Zdarzają nam się opóźnienia, ale większość zamówień dochodzi w terminie. Pozytywne opinie nie rozchodzą się tak szybko jak te negatywne. Jeśli wszystko jest w porządku, ludzie rzadziej komentują :)
21 kwi 2023

10 dni roboczych dostawa towaru😂

Pisać prawdę bo szkoda czasu klienta.
5 maj 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia realizowane były na czas, a informacje o opóźnieniu przekazywane na bieżąco. Czas realizacji podany przy składaniu zamówienia z reguły jest dotrzymywany. Niestety, jak wszędzie, zdążają się pojedyncze wyjątki niestety niezależne od nas, za co bardzo przepraszamy. Mamy nadzieję, że kolejne zakupy będą satysfakcjonujące.
12 sie 2023
Poprawić sprzedaz i zwroty przesylek
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za przesłanie opinii. Zostanie ona przekazana do kierownictwa oddziału realizującego zamówienie. Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług była na najwyższym poziomie, dlatego Państwa opinia z pewnością będzie dla nas pomocna. Mamy nadzieję, że kolejne zakupy będą już w pełni satysfakcjonujące.
18 maj 2023
Brak realizacji w podanym terminie
22 maj 2023
Bardzo nam przykro w związku z opóźnieniem w realizacji. Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane w terminie. Mamy nadzieję, że kolejne zakupy będą już satysfakcjonujące.
1 lip 2023
Przyspieszyć realizację zamowień
3 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane na czas, a Klienci usatysfakcjonowani zakupem.
30 maj 2023
zamówienie poprostu anulowano
31 maj 2023
Dziękujemy za wystawioną ocenę. Jeśli to możliwe to prosimy o kontakt i opis sytuacji jaka miała miejsce. Sprawę przekażemy wówczas do wyjaśnienia.
7 sie 2023
Czas oczekiwania 4 tygodnie
10 sie 2023
29 mar 2023

Nie jestecie wiarygodni.

Nie jesteście wiarygodni.
31 mar 2023
Na jakiej podstawie Pan tak twierdzi? Zamówienie zostało przez Pana anulowane przed upływem deklarowanego przez nas czasu dostawy.
4 cze 2023
Długi czas oczekiwania
6 cze 2023
Przepraszamy za wydłużony czas oczekiwania. Poprosiliśmy o weryfikację i interwencję oddziału realizującego zamówienie, z prośbą o informację zwrotną w tej sprawie. Nasi pracownicy będą się z Państwem kontaktować.