Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1156) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3849)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

17 wrz 2023

Jedna Wielka porażka

Miesiac temu towar zamówiony , dalej nie dotarł. Dzwoniąc dowiadujesz się że będą wiedzieć kiedy będzie jak trafi do nich fizycznie na sklep
18 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Została ona przekazana do oddziału realizującego zamówienie. Nasi pracownicy będą się z Państwem kontaktować.
14 wrz 2023
Zamówienie miało być zrealizowane od 5 do 10 dni roboczych a zostało zrealizowane po 23 dniach roboczych bez poinformowania klienta o opóźnieniu. Zrozumiałabym jakby to było zamówienie duże ale to było zwykła jedno plastikowe krzeslo. Nie polecam kupna jednej rzeczy przez stronę internetowa
18 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Opinia oczywiści zostanie przekazana do odpowiedniego oddziału celem wyjaśnienia. Mamy nadzieję, że kolejne zakupy będą w pełni satysfakcjonujące.
12 wrz 2023
Wysyłacie emaila o opinie odnośnie realizacji zamowienia, którego nie zrealizowaliście. Śmiech na sali
18 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Zamówienie jest w trakcie realizacji. Jak tylko będzie gotowe nasi pracownicy skontaktują się z Państwem celem uzgodnienia terminu dostawy. Prosimy o cierpliwość.
Jakie zamówienie? Od ponad miesiąca brak kontaktu. Masakra
18 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Widzimy, że zamówienie jest zrealizowane. Mamy nadzieję, że produkt spełnia oczekiwania. ;)
18 wrz 2023
Dziękujemy za wystawioną ocenę. Jeśli to możliwe to prosimy o kontakt i opis, co wpłynęło na nią. Dążymy do tego, aby stale podnosić świadczone przez Nas usługi.
11 wrz 2023
Niestety nie doszło do realizacji zamówienia , ponieważ po tygodniu dostałam informację na maila o braku krzeseł .
18 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Opinia oczywiści zostanie przekazana do odpowiedniego oddziału celem wyjaśnienia. Mamy nadzieję, że kolejne zakupy będą w pełni udane.
10 wrz 2023
9 wrz 2023
8 wrz 2023
Zamówienie nie zostało zrealizowane. Po kilku dniach z uwagi na brak towaru. Nie zaproponowano innego towaru ani rekompensaty czy rabatu. Obsługa klienta na -1
WM
wojtek m.
gorzów
8 wrz 2023
Brak powiadomienia i śledzenia przesyłki elektronicznie
18 wrz 2023
Dzień dobry, dziękujemy za przesłanie opinii. Zamówienie było z odbiorem osobistym w sklepie stacjonarnym, z którego po otrzymaniu towaru pracownicy kontaktowali się z Państwem telefonicznie z informacją o możliwym już odbiorze zamówienia. Przesyłka nie była wysyłana kurierem.
8 wrz 2023
Nie polecam zakupów internetowych, brak aktualizacji statusu wysyłki, tak naprawdę nie wiadomo gdzie są nasze zakupy i kiedy do nas dojadą. Takich informacji nie uzyskamy również dzwoniąc na infolinię. Krótko mówiąc nikt nic nie wie.
7 wrz 2023

Oszuści

Proszę nie umieszczać na stronie internetowej produktów, które są na promocji a nie są dostępne. Po dwóch tygodniach dowiedziałam się że zamówienie nie zostanie zrealizowane. I oczywiście czas oczekiwania 4 tygodnie a nie jak podano przy składaniu zamówień do 14 dni
7 wrz 2023
Zamówienie od 07.08 jeszcze nie dotarło zero kontakt
11 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Została ona przekazana do oddziału realizującego zamówienie z prośbą o weryfikację i kontakt z w sprawie realizacji. Nasi pracownicy będą się z Państwem kontaktować.
3 wrz 2023
2 wrz 2023
Dostawa szybciej niż myślałam. Brak produktu w sklepie stacjonarnym, ponieważ zawsze wolę zobaczyć produkt w który inwestycję przed jego zakupem.
1 wrz 2023
Bardzo miła i sprawna obsługa klienta choć opóźniona. Dobrze byłoby, by informacje o dostępności towaru były aktualizowane na stronie internetowej. W przypadku mojego zamówienia widniała informacja o dostarczeniu towaru w ciągu pięciu dni. Okazało się, że trzeba było czekać na niego 2 tygodnie - brak towaru w magazynie.
31 sie 2023
30 sie 2023
Kupiony przedmiot ok czas realizacji przedłużył się do 3 tygodni dlatego * mniej
30 sie 2023
Totalny brak kontaktu z klientem. Czas realizacji zamówienia ( od 5 do 10 dni roboczych)podawany przez firmę ma się ni jak do rzeczywistości. Ja czekam już 5 tydzień i w dalszym ciągu nie mam zamówionych mebli. Kiedy zadzwoniłem do salonu i chciałem uzyskać jakiekolwiek informacje co sie dzieje z moim zamówieniem pracownik powiedział ze mają owszem moje zamówienie ale dotarło częściowo uszkodzone i musieli je odesłać. Nie zostałem nawet poinformowany o zaistniałej sytuacji. Finalnie nie mam nawet bladego pojęcia kiedy otrzymam moje meble które tak na marginesie od samego początku sa zapłacone . Pozdrawiam i nie polecam
31 sie 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Została ona przekazana do oddziału realizującego zamówienie celem pilnego wyjaśnienia. Nasi pracownicy będą się kontaktować w tej sprawie.