Abra Meble- Logo - Opinie

Abra MebleOpinie

: 1888Dobry

Opinie nt. sklepu Abra Meble

Sklep i produkty oceniam dobrze, ale dostawa to porażka. Zostało mi przywiezione drewniane łóżko piętrowe i zostawione pod drzwiami klatki. Dostawca "łaskawie" dowiózł mi je wózkiem pod samą klatkę po czym powiedział, że dostawa nie obejmuje wniesienia. Dodam, że zapłaciłam maksymalną kwotę za transport - 150 zł. W ten oto sposób zostałam pod klatką sama z wielką paczką ważącą więcej niż ja zmuszona prosić o pomoc nieznajomych ludzi. Ta sytuacja zaważyła na tym, że w przyszłości nie skorzystam ze sklepu Abra, choć produkty mają tanie i dobre, a większość mebli kupiłam właśnie tam.

Rogówka zle wykonana nie trzyma sie żadnych wymiarów podanych przez was ;ub producenta,szczególnie sam róg narożnika,niedość że nie posiada wymiarów to jest nie symetrycznie wykonana do pozostałości i widok wizualny jest żenujący,co do transportu i odbioru ze sklepu też pozostawia wiele do życzenia,obsługo nie miła,dokumenty odbioru podsuwają do podpisy przed sprawdzeniem zakupionego mebla,akurat moja cześć narożnika czyli dwójka była uszkoczona płyta w skrzyni,mianowicie dziura na piesc ,reklamować nie ma jak bo podpisałem papiery odbioru ze wszystko jest ok,a kłucić ze sprzedawca juz nie miałem siły bo do niego żadna argumentacja nie docierała,z racji tego ze sam jestem Stolarzem Meblowym to na własny koszt zakupiem białą płytę pliśniową i wymieniłem w w/w dwójce płyte w skrzyni,nastepnie otwory wykonane do mocowania śrub też nie hlujnie wykonane ,zle wytrasowane i porozwiercane tak ze dołączone podkładki w zestawie przechodziły na wylot,zkolei musiałem zrobic wstawki w w/w otwory i na nowo wykonać wiercenia otworów by dopasowac śruby,wracajac do w/w rogu zestawu ze wzgledu ze nie trzymam wymiarów podanych przez was i producenta musiałem go rozkrecic czyli powyciagać zszywki i zdjac materiał nastepnie rozebrać konstrukcje co było nie łatwe bo nie zastosowano żadnych śrub tylko zszywki długości 5cm by w/w element wniesc do pokoju bo w standardowe drzwi 80 sie nie miescił, nastepnie w docelowym pomieszczeniu dokonac ponownego montazu,co udało sie idealnie,ale z racji tego ze brak wymiaru i jest nie symetryczne to po wejsciu do pomieszczenia patrzac na mebel to powinno byc wszystko w jednej lini i na jednej wysokosci,a efekt jest taki ze sam rog rogówki wystaje o 5 cm powyzej całego mebla i psuje efekt wizualny z kolei czesc (Trujka) nie jest w lini z czescia (Dwójka) 3cm wyzsze i jak sie patrzy na mebel to serce sie kraje co ta za badziew,co do dodatkow to super jest 6 poduszek,ale mozna było do tego dołaczyć zamki by szło to sciagac i co jakiś czas przeprac,no niestety sam dokupiłem zamki i zleciłem krawcowej wszycie,efekt jest zadawalajacy ,podsumowanie końcowe,z całego mebla po drobnej korekcie to jestem zadowolony tylko z w/w 6 poduszek,nikomu nie polece i nie polecam zakupów w waszych placówkach,co już zaznaczyłem na licznych forach i w kilkudziesieciu komentarzach,Pozdrawiam zawiedziony Klient Krzysztof Furtak

Opinie nt. sklepu Abra Meble

Największy szrot jaki istnieje krzywe… Największy szrot jaki istnieje krzywe krzesło możliwość zwrotu jest ale koszt przesyłki wyszedł tyle co połowa za krzesło więc wylądowało w śmietniku a ja już nic nie kupie w waszym sklepie
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, informujemy, że jest możliwość złożenia reklamacji na adres mailowy e-sklep@abraonline.pl. Czy składał/a Pan/i reklamację na wadliwy produkt?
Nigdy w zyciu Abra. Przez internet co innego, infolinia co innego, nie da się ze sklepem dogadać. Meble miały być na konkretną datę, a po dacie się okazało, że może i za 6 tyg jednak. Okropność. 0/10 ocena
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, czego dotyczyły różnice w przekazywanych informacjach? Zgodnie z informacją na stronie, czas realizacji zamówienia na ten produkt to od 5 do 10 dni roboczych. Zamówienie zostało anulowane z powodu braku opłacenia go. Zachęcamy do kontaktu mailowego na adres: e-sklep@abraonline.pl
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, zamówienie, do którego została złożona opinia, zostało anulowane z powodu braku kontaktu i braku opłacenia zamówienia. Czy opinia dotyczy na pewno tego zamówienia? Jeżeli chodzi o wadliwe produkty - zachęcamy do złożenia reklamacji na Nasz adres: e-sklep@abraonline.pl
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, zachęcamy do kontaktu drogą mailową pod adresem: e-sklep@abraonline.pl w celu podzielenia się opinią.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Choć minął miesiąc to nie otrzymałam zamówionego towaru. Brak kontaktu. Nie polecam. Mało poważna firma.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Nie otrzymałam swojego zamówienia pomimo długiego oczekiwania
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, czy kontaktowała się Pani ze sklepem, który obsługuje zamówienie w celu wyjaśnienia sytuacji? Po kontakcie ze sklepem stacjonarnym otrzymaliśmy informację, że zamówienie ostatecznie do Państwa dotarło.
Wszystko było ok,oprócz terminu dostawy, który był wydłużony, niezgodny z oferowanym.
Jedyna uwaga, co do współpracyto fakt,iż firma nie dała nam możliwości odebrania zamówionej kanapy w następnym dniu że względu na remanent.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
1 gwiazdka to i tak stanowczo za dużo!!!
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, czym spowodowana jest opinia? Zachęcamy do kontaktu drogą mailową pod adresem: e-sklep@abraonline.pl
Jestem szczerze zawiedziony. Zrobiłem zamówienie na markizę, która była na waszej stornie i po jakimś czasie dostałem informację, że nie będzie tego jednak. Jakaś kpina.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za zaistniała sytuację, niestety dostawca nie dostarczył nam towaru. W wyniku zaistniałej sytuacji nie mogliśmy zrealizować zamówienia.
Kanapa została przywieziona pęknięta.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Czy została zgłoszona reklamacja oraz czy przesłane zostały zdjęcia? Czy uszkodzenie było widoczne w momencie odbioru towaru? Prosimy o odpowiedź na skrzynkę e-sklep@abraonline.pl
Realizować zamówienia , a nie olewać klientów
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Prosimy o szczegółowy opis sytuacji pod adresem e-sklep@abraonline.pl w celu podjęcia interwencji.
Zamawiałam drobiazg; zaślepki i narożniki wewnętrzne do listew przyblatowych Cezar o profilu 21mm x 21 mm. Sklep nie przewiduje dostawy kurierem lub do paczkomatu za rozsądną cenę, jedyna możliwość to 199 zł jak za duże gabaryty lub odbiór osobisty w sklepie. Czekałam 3 tygodnie, po czym odebrałam zamówienie. Po powrocie do domu stwierdziłam, że wymiary otrzymanych akcesoriów nie odpowiadają zamówieniu (są za duże), zatem zmarnowałam czas i pieniądze. Nie zamierzać bawić się w zwrot, jednak muszę poszukać innego sklepu aby owe akcesoria kupić jeszcze raz. Nie polecam tego sklepu.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, zamówienie zostało anulowane, a cała wpłacona wartość została zwrócona.
Miesiąc temu zamówiłam krzesła ogrodowe, do tej pory ich nie dostarczono. Sprzedawca ze sklepu ABRA w Sosnowcu Zagórzu niegrzecznie, jak mantrę, powtarzał że nie mają kontaktu z producentem krzeseł ( 😂) w związku z tym nie wiedzą kiedy krzesła do mnie dotrą. Pytam po co wystawiacie na stronie ABRA online towar, którego nie można kupić. Krzesła są potrzebne mi teraz, a nie zimą. Szkoda, że nie szanujecie klientów.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, przepraszamy za zaistniałą sytuację. Prosimy o kontakt na maila e-sklep@abraonline.pl jeśli mają Państwo pytania. Przepraszamy za zaistniałą sytuację, nie powinna mieć miejsca.
Towar niezgodny z opisem. Całkiem inny dywan niż w zamówieniu tylko wielkość ta sama i kolor podobny.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, czy była składana reklamacja? Prosimy o kontakt na skrzynkę e-sklep@abraonline.pl z podaniem numeru zamówienia i zdjęciem otrzymanego produktu.
Poniżej krytyki
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Bardzo prosimy o przesłanie informacji zwrotnej na skrzynkę e-sklep@abraonline.pl, co było powodem takiej oceny. Prosimy również o podanie numeru zamówienia w celu wyjaśnienia sytuacji.