Abra Meble- Logo - Opinie

Abra MebleOpinie

: 1888Dobry

Opinie nt. sklepu Abra Meble

Sklep i produkty oceniam dobrze, ale dostawa to porażka. Zostało mi przywiezione drewniane łóżko piętrowe i zostawione pod drzwiami klatki. Dostawca "łaskawie" dowiózł mi je wózkiem pod samą klatkę po czym powiedział, że dostawa nie obejmuje wniesienia. Dodam, że zapłaciłam maksymalną kwotę za transport - 150 zł. W ten oto sposób zostałam pod klatką sama z wielką paczką ważącą więcej niż ja zmuszona prosić o pomoc nieznajomych ludzi. Ta sytuacja zaważyła na tym, że w przyszłości nie skorzystam ze sklepu Abra, choć produkty mają tanie i dobre, a większość mebli kupiłam właśnie tam.

Rogówka zle wykonana nie trzyma sie żadnych wymiarów podanych przez was ;ub producenta,szczególnie sam róg narożnika,niedość że nie posiada wymiarów to jest nie symetrycznie wykonana do pozostałości i widok wizualny jest żenujący,co do transportu i odbioru ze sklepu też pozostawia wiele do życzenia,obsługo nie miła,dokumenty odbioru podsuwają do podpisy przed sprawdzeniem zakupionego mebla,akurat moja cześć narożnika czyli dwójka była uszkoczona płyta w skrzyni,mianowicie dziura na piesc ,reklamować nie ma jak bo podpisałem papiery odbioru ze wszystko jest ok,a kłucić ze sprzedawca juz nie miałem siły bo do niego żadna argumentacja nie docierała,z racji tego ze sam jestem Stolarzem Meblowym to na własny koszt zakupiem białą płytę pliśniową i wymieniłem w w/w dwójce płyte w skrzyni,nastepnie otwory wykonane do mocowania śrub też nie hlujnie wykonane ,zle wytrasowane i porozwiercane tak ze dołączone podkładki w zestawie przechodziły na wylot,zkolei musiałem zrobic wstawki w w/w otwory i na nowo wykonać wiercenia otworów by dopasowac śruby,wracajac do w/w rogu zestawu ze wzgledu ze nie trzymam wymiarów podanych przez was i producenta musiałem go rozkrecic czyli powyciagać zszywki i zdjac materiał nastepnie rozebrać konstrukcje co było nie łatwe bo nie zastosowano żadnych śrub tylko zszywki długości 5cm by w/w element wniesc do pokoju bo w standardowe drzwi 80 sie nie miescił, nastepnie w docelowym pomieszczeniu dokonac ponownego montazu,co udało sie idealnie,ale z racji tego ze brak wymiaru i jest nie symetryczne to po wejsciu do pomieszczenia patrzac na mebel to powinno byc wszystko w jednej lini i na jednej wysokosci,a efekt jest taki ze sam rog rogówki wystaje o 5 cm powyzej całego mebla i psuje efekt wizualny z kolei czesc (Trujka) nie jest w lini z czescia (Dwójka) 3cm wyzsze i jak sie patrzy na mebel to serce sie kraje co ta za badziew,co do dodatkow to super jest 6 poduszek,ale mozna było do tego dołaczyć zamki by szło to sciagac i co jakiś czas przeprac,no niestety sam dokupiłem zamki i zleciłem krawcowej wszycie,efekt jest zadawalajacy ,podsumowanie końcowe,z całego mebla po drobnej korekcie to jestem zadowolony tylko z w/w 6 poduszek,nikomu nie polece i nie polecam zakupów w waszych placówkach,co już zaznaczyłem na licznych forach i w kilkudziesieciu komentarzach,Pozdrawiam zawiedziony Klient Krzysztof Furtak

Opinie nt. sklepu Abra Meble

Bardzo długi czas oczekiwania . Zamówiłam toaletka coś koło 24marca,do dziś dnia cisza z Państwa strony. Porażka 🤭 Ostatnie moje zakupy w tym sklepie
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za wydłużony czas dostawy. Zamówienie jest już zrealizowane. Sklep realizujący powinien był komunikować wydłużający się czas dostawy.
Na stronie informacja o dostępności torwaru w ciagu 5-10 dni. Po zakupie telefon z informacją, że jednak 45 dni i jest to standardowy czas oczekiwania.
Przesyłka nie dotarła w terminie, dalej oczekuje na dostarczenie szafy. Nikt nie wie, kiedy nastąpi dostawa.
Meble ok, ale wymiary na stronach błędne i niepełne , brak podanych wymiarów głębokości szaf, nawet pracownik odczytał je nieprawidłowo i szafa musiała zostać zwrócona . Strona do poprawy.
Zakupiłam szafę przez sklep internetowy zostałam poinformowana przez pracownika, że szafa ma przybyć do mnie w ciągu 4 tygodni, aktualnie mija 6 tydzień i zero informacji dlaczego szafy nie ma jeszcze dostarczonej.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, prosimy o kontakt pod adresem e-sklep@abraonline.pl z podaniem numeru zamówienia. Ustalimy szczegóły.
Konieczne jest doprecyzowanie informacji zawartych na stronie internetowej: brak informacji o prawdziwej dostępności produktu, nie ma informacji, że gdy zamawia się do danego sklepu trzeba tam pojechać zapłacić, a odebrać prawie na drugim końcu Warszawy. Śmiech. Nie poleciłabym nikomu Waszego sklepu, wręcz przeciwnie.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, na stronie nie ma podanych stanów magazynowych. Pole określa ilość wsadzaną do koszyka. Informacja o odbiorach cały czas widnieje na stronie: https://www.abra-meble.pl/sklepy/ . Zamówienie zostało przez Państwa anulowane dzień po złożeniu.
po czterech tygodniach zamówienie nie zostało zrealizowane
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, dziękujemy za złożoną opinię. Produkty mają różne czasy realizacji.
czas oczekiwania 3-5 tygodni niestety dalej towar nie dotarl pomimo wielu negatywnych opinii w internecie nic z tym nie robicie
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, zamówienie jest zrealizowane. Na proces logistyczny ma wpływ wiele czynników. Przepraszamy za wydłużony czas realizacji, mamy nadzieję, że są Państwo zadowoleni z zamówionego produktu.
Z towaru zrezygnowałem, ponieważ piec miał być do 5 pięciu dni roboczych, w sklepie w Tychach poinformowano mnie że trzeba czekać około 1 miesiąca.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za wydłużony czas realizacji. Niestety nie mamy możliwości utrzymywania stanów magazynowych wszystkich produktów i czasem musimy czekać na transport od naszych dostawców.
Sklep nie wywiązał się z umowy sprzedaży i nie dostarczył zamówionego towaru.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za wiadomość. Sprawa została przekazana do wyjaśnienia.
Szybka, sprawna obsługa wadą jest krótko otwarty magazyn do odbierania towarów.
Nie polecam online sklepu. Czekalem na wersalke ponad 4 tygodnie mimo ze na stronie pisalo od 5 do 10 dni Wersalka przyszla bez poduszek! Reklamacja przyjeta,poduszek po 3 tygodniach nadal nie mam....
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, najmocniej przepraszamy za opóźnienie. Prosimy o podanie numeru zamówienia w celu podjęcia interwencji.
Brakuje specjalnego kluczyka nasadowego do skręcenia drewnianych boków ze skrzynią, tylnie śruby są trudno dostępne i taki kluczyk byłby idealny.
Jak można wystawić opinię do zamówienia którego nie otrzymałem.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Opinie wysyłane są automatycznie w równym czasie dla każdego z produktów, takiego z terminem 5 dni, jak i 40 dni. Termin realizacji jeszcze nie minął. Ustalić szczegóły dostawy pomogą pracownicy obsługujący zamówienie. Prosimy o kontakt ze sklepem.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Prosimy o przesłanie opisu wystawionej oceny. Chcielibyśmy popracować nad aspektami,które nie są dla Państwa satysfakcjonujące.
Dobry i solidny mebel (półka) jak na materiał z którego został wykonany. Koszty transportu ZMUSZAJĄ do osobistego odbioru - czasami przewyższają cenę towaru - do zmiany ! .
Do chwili obecnej nie ma reakcji na temat pieca i złożonej reklamacji (dot. zamówienia 13483) czy mam powiadomić instytucje chroniące konsumentów? Z poważaniem Wojciech Zgorzelski
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, reklamacja została zgłoszona 19-02-2022. W dniu 4-02-2022 otrzymał Pan odpowiedź. Przypominamy, że na ustosunkowanie się do reklamacji jest 14 dni.
Komunikacja klient..sprzedawca zamawiałem z zagranicy na dany adres w Katowicach....wszystko odbyło się bezproblemowo...pozdrawiam