Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1184) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3954)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

Jest ok.

Tragedia

Tragedia. Po pierwsze mąż jak wrócił z pracy to mógł dopiero złożyć meble. Biurko z uszkodzeniami. Szafa bez instrukcji z uszkodzeniami nie ponumerowane elementy.
7 lis 2023
Klient ma możliwość weryfikacji poprawności towaru jak i uszkodzeń opakowań w momencie dostawy. Jest do tego zobligowany i podpisuje dokument odbioru towaru. Jeśli w biurku były uszkodzenia, należało zgłosić reklamację. Towary pakowane są u producenta, może zdarzyć się tak, że nie dołączy on instrukcji - wtedy wystarczy napisać do nas, dostarczymy dokument z instrukcją :)
2 lis 2023

NIE POLECAM

Narożnik berg przyszedł z uszkodzoną podłogą pojemnika na pościel. Po złożeniu reklamacji nr0000336720 29-09-2023 na podst art43d ust.1 ,odrzucona bez uzasadnienia! twierdzą za niezasadną -kpina konkretna z klienta. Na przyszłość nagrywać filmiki ,rozpakowywać przy dostawcy niech czeka i patrzy ,nie wierzyć w zapewnienie że jak coś będzie nie tak po rozpakowaniu to dopiero zgłaszać do sklepu.
21 paź 2023
Wszystko ok. Poza kosztami dostawy.
21 paź 2023
Nadal nie otrzymałam towaru, a minął conajmniej tydzień od max daty dostarczenia.
23 paź 2023
Interwencja w Państwa sprawie została podjęta. Prosimy oczekiwać na kontakt ze strony sklepu. Za wszystkie utrudnienia najmocniej przepraszamy.
20 paź 2023
wziąść się do roboty, jak na razie to od ponad miesiąca czekam na zrealizowanie zamówienia
20 paź 2023
23 paź 2023
Prosimy o kontakt na skrzynkę e-sklep@abraonline.pl z podaniem numeru zamówienia i krótkim opisem problemu.
18 paź 2023

Zdjęcie wyolbrzymia produkt🤣poza tym obsługa klienta...super pozdrawiam

Zdjęcie wyolbrzymia produkt🤣
17 paź 2023
Jeden mebel z 5 nie był dostępny po maksymalnym czasie oczekiwania podanym na stronie (25 dni roboczych). Reszta zamówienia nie została mimo to wysłana wcześniej, choć była dostępna. W jednej z paczek brakowało śrub montażowych. Instrukcje mogłyby być czytelniejsze. Meble solidne, ładne, otwory montażowe dobrze spasowane.
17 paź 2023

Dwa miesiące czekam na realizacje zamówienia

18 sierpnia złożyłam zamówienie. Do tej pory nie zostało zrealizowane!!!! Dwa miesiące!!!!!
17 paź 2023
Zamówienie już dawno powinno być zrealizowane. Przepraszamy za opóźnienie. Prośba o pilny kontakt została przekazana.
15 paź 2023
Żenada, kazali mi anulować zamówienie. Bo na towar trzeba było czekać
17 paź 2023
Rozmawiając z pracownikiem salonu poinformowała Pani, że ze względu na wydłużony czas realizacji nie będzie Pani tyle czekać na zamówienie, zatem zamówienie zostało anulowane. Dzwoniliśmy wyjaśnić tę sprawę, telefon był odrzucany.
15 paź 2023
cena
13 paź 2023
Dna 7.09.2023 zamówiłem towar, czas realizacji był 5 do 10 dni. Po zakupie nagle dostałem informację, że towar może być do 4 tygodni. Po 4 tygodniach od zamówienia skontaktowałem się z Abra meble, skoro nikt się ze mną nie skontaktował, usłyszałem że towaru nadal nie ma i mam dalej oczekiwać ! Obecnie rusza 6 tydzień oczekiwania, towaru jak nie było tak nie ma, także daje jedną gwiazdkę, bo chociaż telefon ktoś odbiera, by powiedzieć że nadal mam czekać, mimo że nie potrafią określić jak długo jeszcze.
17 paź 2023
Przepraszamy za opóźnienie w dostawie. Sprawa została przekazana do pilnego wyjaśnienia. Towar będzie w tym tygodniu.
13 paź 2023
Dbać o jakość dostarczanych produktów alby były w pełni kompletne + INSTRUKCJA do montażu
17 paź 2023
Za skompletowany towar odpowiada producent, ponieważ fizycznie nie ma takiej możliwości, aby każdy towar rozpakowywać i pakować z powrotem. Jeśli zauważyli Państwo braki w paczce należało zgłosić reklamację: https://www.abra-meble.pl/reklamacje
12 paź 2023
Zamówienie nie dotarło. W mailu dostawa do 21 dni roboczych, po licznych telefonach dostałam informację że długość realizacji zamówienia przedłużyła się do 5-6 tygodni
17 paź 2023
Dzień dobry, przepraszamy za opóźnienie w dostawie towaru. Jak tylko towar będzie gotowy do odbioru poinformujemy Państwa.
11 paź 2023
Meble słabej jakości, elementy w innych kolorach . Bardzo długi czas reklamacji. Nie polecam
17 paź 2023
Jeśli mebel nie spełniał Państwa oczekiwań mieli prawo odstąpić Państwo od umowy w terminie 14dni od odbioru towaru. Reklamacje rozpatrywane są w terminie do 14dni, a elementy wysyłane są jak tylko występują w magazynie.
11 paź 2023
Czas realizacji tragedia z do 20 dni roboczych zrobiło się 2 miesiące . Pani na infolinii niemiła , brak wiedzy a co gorsza brak chęci pomocy.
17 paź 2023
Zamówienie zostało utworzone 10.09.2023, zatem 2 miesiące jeszcze nie minęły. W chwili obecnej mamy 27 dzień roboczy. Zamówienie miało być dostarczone w terminie do 20 dni roboczych. Przepraszamy za opóźnienie, przekazujemy sprawę do salonu przypisanego do realizacji zamówienia, ponieważ właśnie tam Klient powinien kierować pytania odnośnie realizacji zamówienia.