Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1154) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3844)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

Zamówienie online.

Zamówienie online miało trwać 5 dni roboczych. Niestety czas oczekiwania trwał ponad dwa tygodnie. Natomiast nikt z obsługi nie dzwonił i nie informował o opóźnieniu zamówienia. Trzeba było samemu dzwonić 3 krotnie i się dopytywać na jakim etapie jest zamówiona rzecz. Jeżeli chodzi o dostawę nikt nie informował wcześniej i nie umawiał dnia ani godziny dostarczenia kupionego towaru , tylko Paniwie zadzwonili o po 19 że zaraz się pojawia. Aczkolwiek z zamówionej rzeczy jestem bardzo zadowolona.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za wystawioną opinię, przepraszamy na powstałe niedogodności. Sklep powinien poinformować o opóźnieniu w dostawie. Klient otrzymuje notyfikacje mailowe gdy towar jest przygotowany do wysyłki. Sprawdziliśmy, ta wiadomość trafiła również na Pani skrzynkę. Firma transportowa również skontaktowała się przed doręczeniem towaru.

Nie polecam.

Termin miał wynosić 5-10 dni roboczych. Towaru oczywiście brak na stanie ale to nie problem sprzedajemy. Ostatecznie skończyło się na miesiącu bez jednego dnia. Przez pierwsze 2 tygodnie zero informacji o zamówieniu. Telefonicznie nie dało się skontaktować. E-mailowo ani tyle. Dopiero po interwencji głównej siedziby coś ruszyło. Dowóz umówiony na 15:00, oczywiście nic w tym zamówieniu nie było jak należy, kierowca dotarł przed godziną 17. Ogólnie odradzam.
Zamówiłem blat dab lefkas zlicytowałem okres oczekiwania 21 dni roboczych po około 20 dniach w ciągu dostałem mejla ze anulowano zamówienie potem telefonicznie się kontaktowałem o powody anulowania z tego co zrozumiałem to te zamówienie od początku nie mogło być zrealizowane bo takich blatów nie posiadali chociaż dalej były one wystawiane jedyny pozytywny aspekt zakupu jest ze po wymianie mejlowej jeden z kierowników w mejlu użył dwa razy słowa przepraszam
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Towar został zamówiony u dostawcy, jak zwykle ma to miejsce. Niestety okazało się, że jest już niedostępny, o cym nie zostaliśmy poinformowani wcześniej. W momencie uzyskania takiej informacji towar został wycofany ze strony internetowe. Bardzo przepraszamy za powstałe komplikacje. Nie posiadamy takiego blatu i nie jesteśmy w stanie zrealizować tego zamówienia.
Przyjeżdżając po komodę musiałam sobie sama po nią wejść na magazyn gdzie wejście jest bardzo wysokie i żadnych schodów. Pani tam pracująca nie raczyła nawet kiwnąć palcem żeby te paczki z komodą podwieźć pod wejście mimo iż uważam, że leży to w jej zakresie obowiązków aby wydać towar klientowi a nie żeby klient sam sobie chodził po magazynie. Jestem rozczarowana i zażenowana
SOFA .Rozpakowana w dniu zakupu - uszkodzona . Złożona reklamacja tego samego dnia.Opakowanie nie oryginalne , towar był przepakowywany. Do dnia dzisiejszego brak wymiany bądz naprawy. Pierwszy e-mail producent zobowiązał się do naprawy. E-mail 2 Reklamacja czeka na rozpatrzenie !!!! Burdel jakiego nie widziałem
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, jeśli ma Pan wątpliwości - prosimy o kontakt z salonem realizującym Pana zamówienie - pracownicy będą posiadać aktualne informacje dotyczące reklamacji. My ze swojej strony również przekazaliśmy taką prośbę. Przepraszamy za powstałe niedogodności.
10 mar 2024

zamówienie opłacone, towaru nie ma...

zamówiony towar został zapłacony w całości, termin realizacji wynosił do 3 tygodni. Jednak termin dawno minął, towar nie został niedostarczony, a pieniądze nie zostały zwrócone. Co więcej nikt z Abra Meble nie skontaktował się ze mną w tej sprawie, żeby wyjaśnić dlaczego firma nie wywiązała się z umowy.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za kontakt. Przepraszamy za opóźnienie. Wyjaśnimy sytuację i wrócimy z odpowiedzią.
już prawie miesiąc czekam na realizację opłaconego zamówienia nr 116486, które miałobyć zrealizowane w ciągu maksymalnie 2 tygodni, na moim koncie jest informacja, że zamówienia jeszcze "nie wysłano". T 10 paczek brykietu do kominka - przyślecie w lato czy na jesieni. GG
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Status "wysłano" jest dostępny tylko dla przesyłek wysyłanych kurierem. Zamówienie zostało złożone 12-02-2024, było gotowe do odbioru już 19-02-2024, a ostatecznie odebrał je Pan 20-02-2024, zatem w terminie zgodnym ze stroną internetową. Gdzie tu miesiąc czasu? PRZYSŁALIŚMY TEJ ZIMY, po co czekać na lato czy jesień :)
W dniu zamówienia termin realizacji określony na 20 dni roboczych. Po 30 dniach roboczych nadal brak towaru. Brak też informacji o tym kiedy można spodziewać się realizacji zamówienia. Brak też wiadomości od dostawcy, że termin ulegnie wydłużeniu
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za kontakt. 30dni roboczych jeszcze nie minęło. Sprawa została przekazana do pilnego wyjaśnienia. Przepraszamy za opóźnienie. Prosimy oczekiwać na kontakt ze sklepu realizującego zamówienie.
Realizacja zamówienia zamiast 5 dni 16 dni roboczych - komunikacja bardzo słaba nikt nie wiem kiedy mebel będzie i będzie dostarczony :( to smutne że nawet nie potrafi tego skomunikować
Jakość komody - katastrofalna, żle się domyka, niepasujące elementy, nie można ustawić półek do poziomu z szafkami. Jedyna zaleta to szybki zwrot kasy.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Prosimy pamiętać, że w przypadku komód ważna jest kolejność układu szuflad, jak i prosta podłoga, na której stoi mebel. W ofercie mamy szeroki wybór produktów,. Solidniejsze meble, lepsze jakościowo są droższe.
Brak towaru. Problemy z informacją odnośnie tego, co się dzieje z produktem i kiedy wogóle będzie dostępny
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zamówił Pan aż 16sztuk tego samego towaru. Nie mieliśmy tyle na stanie. Przepraszamy za powstałe niedogodności.
1 dzień temu
Na dwie malutkie komody czekałam miesiąc i brakuje 2 elementów na które teraz będę czekać ok 6 tygodni..
Długi czas oczekiwania. Przesyłka nadal nie dotarła pomimo określonego terminu na stronie.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za kontakt. Bardzo przepraszamy za opóźnienie. Wyjaśniamy sprawę i wrócimy z odpowiedzią.
Termin dostawy zamówionej lampy dłuższy o 7 dni
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za finalizację zamówienia. Jeśli mieliby Państwo jakieś uwagi/pytania to zachęcamy do kontaktu pod adresem e-mail e-sklep@abraonline.pl
Szafka nocna z koniecznością samodzielnego przewiercania niektórych otworów. Niepotrzebna trudność przy skręcaniu. Dość długo utrzymywał się specyficzny zapach mebla. Niechlujnie oklejona szuflada (pęcherzyki pod okleiną). Poza tym ok.