Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1185) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3948)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

w trakcie sprawdzania

Tą firmą Abra Meble powinna zająć się UOKIK

Kupiłem szafkę łazienkową Loreto,po rozpakowaniu okazało się że 6 elementów jest uszkodzonych z 8,złożyłem reklamację 20 marca 2024 poinformowali mnie że szafka będzie w połowie maja,byłym u miejskiego rzecznika konsumenta w Sosnowcu poradzić się co można zrobić z tą firmą,poradzili żeby wysłać pismo w jakim czasie reklamacja zostanie zakończona,jak by to nie pomogło to żeby do nich wrócić oni się tą firmą zajmą.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Czas rozpatrzenia reklamacji, a czas realizacji reklamacji to odrębne przedziały czasowe. Skoro otrzymali Państwo informację o rozpatrzeniu reklamacji to nie pozostaje nic innego jak czekać na ten termin. Przepraszamy za powstałe niedogodności.
W sklepie zostałem poinformowany ze czas oczekiwania około tygodnia po wpłaceniu zaliczki zakupiłem łóżko przez stronę internetową płacąc całą kwotę czekałem 4 tygodnie po dostarczeniu łóżka okazało się łóżko jest tańsze
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
W momencie kiedy pytał Pan o towar łóżko mogło być dostępne w magazynie. Między informacją od sklepu, a decyzją o zakupie mebel mógł zostać sprzedany i konieczne było oczekiwanie na kolejną dostawę. Zgodnie z Regulaminem Sklepu Internetowego, który zostaje zaakceptowany przez Klienta PRZED złożeniem zamówienia i który jest konieczny do jego złożenia: "5.2. Cena podana przy Towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta Zamówienia i nie ulegnie zmianie aż do wykonania Zamówienia." - postąpiliśmy zgodnie z warunkami, które zostały zaakceptowane.
Realizacja zamówienia zamiast 5 dni 16 dni roboczych - komunikacja bardzo słaba nikt nie wiem kiedy mebel będzie i będzie dostarczony :( to smutne że nawet nie potrafi tego skomunikować
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia. W przyszłości polecamy kontakt pod adresem e-mail e-sklep@abraonline.pl
Biurko jest bardzo słabej jakości. Niektóre otwory pod prowadnice się nie zgadzały, a niektórych wręcz brakowało. Spasowanie elementów również pozostawia wiele do życzenia.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za błędy produkcyjne. Przekażemy informację do producenta. Prosimy o zgłoszenie reklamacji wraz z przesłaniem zdjęć.
Narzonik posiadal wade fabryczna mocowania jedenej polowy.Otwory mocujace byly w zlym miejscu wywiercone,smutne ze nikt tego nie skontrolowal dostarczajac naroznik
Jak mogę dzielić się opinią skoro nie mam zamówienia ani informacji o nim, a do sklepu nie idzie się dodzwonić.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Składając zamówienie w dniu 26.02.2024 przy produktach podany był termin realizacji: "Od 21 do 26 dni roboczych". Informację otrzyma Pani bezpośrednio kontaktując się ze sklepem drogą mailową lub telefoniczną. Dane te zostały podane w mailu potwierdzającym zamówienie. Można znaleźć je również na stronie https://www.abra-meble.pl/sklepy
Na dwie malutkie komody czekałam miesiąc i brakuje 2 elementów na które teraz będę czekać ok 6 tygodni..
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Składając zamówienie przy produkcie podany był czas realizacji: "Do 26 dni roboczych", zatem decyzja została podjęta przez Panią świadomie. Informacja ta również została przesłana na Pani maila i w każdej chwili mogła Pani do niej wrócić. Zamówienie złożone 25.02 i odebrane przez Panią w dniu 26.03. Zamówienie zostało zrealizowane w terminie. Za braki w paczce przepraszamy, mebel został źle spakowany u producenta. Jak tylko elementy zostaną dostarczone skontaktujemy się z Panią.
jeszcze nie dostałem zamówionego towaru
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
W przyszłości polecamy wybór towarów z terminem krótszym niż 21 dni roboczych.
sofa kubuś nie spasowane elementy, pęknięty, części wysuwają się - nie idzie ich unieruchomić
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za kontakt. Przepraszamy za powstałe niedogodności. Prosimy o zgłoszenie reklamacji drogą mailową na adres e-sklep@abraonline.pl wraz z przesłaniem wypełnionego protokołu: https://www.abra-meble.pl/reklamacje. Wady produkcyjne muszą zostać zgłoszone do fabryki.
30 mar 2024
Długi czas oczekiwania na zamówienie Zamówienie złożone 28.02 do odbioru w sklepie 28.03
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Czas realizacji zamówienia podany był w momencie składania zamówienia. Prosimy o zapoznawanie się z informacjami na stronie.
Szybciej realizowac reklamację, i starac sie aby paczki z meblami byly kompletne.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za Państwa uwagi, jednak jeśli w paczkach są braki to musimy czekać aż producent dośle elementy, ponieważ ich nie posiadamy :) Meble pakowane są w fabryce i nie mamy wpływu na ich zawartość. Przepraszamy za powstałe niedogodności.
w trakcie sprawdzania
Towar przychodzi uszkodzony a oni umywają się od odpowiedzialności.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Nie jest to prawdą. W przypadku uszkodzeń konieczne jest złożenie reklamacji, która uważana jest za zasadną lub niezasadną. Ostatecznie produkt został zwrócony, środki również.
Nie dostałam odpowiedniej informacji na temat swojego zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Jaką informację uważają Państwo za odpowiednią? Zapraszamy do dialogu na e-sklep@abraonine.pl podając numer zamówienia.
Zbyt długa obsługa reklamacji - zwrotu
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za powstałe niedogodności w procesowaniu Państwa zamówienia. Poniżej szczegółowy opis całej sytuacji: Zamówienie złożone 01.03.2024 z terminem realizacji do 5dni roboczych, dotarło do Klienta 07.03.2024 (w podanym przez nas terminie). Reklamacja została zgłoszona przez Klienta w dniu 11.03.2024 - na rozpatrzenie reklamacji zgodnie z prawem jest 14dni. Rozpatrzenie reklamacji nie jest równoznaczne z realizacją reklamacji. Interwencja w sprawie uszkodzonego towaru została przez nas podjęta natychmiastowo i zleciliśmy podjazd kuriera na dzień 13.03.2024r. w celu spisania protokołu szkody, ponieważ nie zrobili tego Państwo przy odbiorze towaru. Kurier niestety podjechał dopiero 18.03.2024r. mimo naszych wcześniejszych interwencji. Odbiór uszkodzonego produktu od Państwa nastąpił w dniu 20.03.2024r., do nas dotarł w dniu 21.03.2024r. i w ten sam dzień wysłaliśmy nowy produkt, który dotarł do Państwa w dniu 22.03.2024r. ". Dziękujemy za zakupy.
Długi czas oczekiwania
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Jeśli się wybiera się produkt z czasem oczekiwania "Do 33 dni roboczych" trzeba się z tym liczyć. W naszej ofercie mamy również produkty szybciej dostępne - zachęcamy do ich zakupu :)
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za finalizację zamówienia. Jeśli mieliby Państwo jakieś uwagi/pytania to zachęcamy do kontaktu pod adresem e-mail e-sklep@abraonline.pl