Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1154) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3844)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

8 lis 2023
Zbyt długi czas oczekiwania na przesyłkę, lampa doszła z mankamentami (drobnymi uszkodzeniami)
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za opóźnienie w realizacji Pani zamówienia. Co do uszkodzeń - może dojść do nich podczas transportu - prosimy o złożenie reklamacji.
20 maj 2023
Niestety, ale zamówienie nie bylo zrealizowane do 10 dni roboczych i to zaważyło na ocenie.
22 maj 2023
Bardzo nam przykro w związku z wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Mamy nadzieję, że kolejne zamówienie zakupy będą już na 5! ;)
16 paź 2023
Skrócić czas oczekiwania na zamówiony towar z 3 do 2 tygodni ( naprzyklad)
17 paź 2023
Dziękujemy za sugestię. W naszym sklepie internetowym posiadamy produkty o szerokim przekroju czasowym. Są produkty dostępne w 5dni, jak i takie dostępne w terminie do 60 dni. Klient dokonując zakupu ma wybór, również w tym aspekcie.
19 cze 2023
Meble dotarły uszkodzone. I to nie jest uszkodzenie przez transport
23 cze 2023
Dziękujemy za wystawioną ocenę. Jeśli to możliwe to prosimy o kontakt na adres email:e-sklep@abraonline.pl w celu zgłoszenia reklamacji na otrzymany towar.
1 paź 2023
Na zamówienie czekałam dłużej niż było zakładane. Towar ok.
2 paź 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przepraszamy za wydłużony czas realizacji. Oczywiście opinia zostanie przesłana do oddziału realizującego zamówienie. Mamy nadzieję, że kolejne zakupy będą w pełni satysfakcjonujące.
10 lip 2023
Otrzymałem produkt bez polskiej instrukcji obsługi.
11 lip 2023
Prosimy o kontakt na nasz adres email: e-sklep@abraonline.pl, postaramy się pomóc. Pozdrawiamy
20 wrz 2023
Brak towaru , czas oczekiwania 2 tygodnie
22 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Z informacji umieszczonych w systemie zamówienie zostało już dostarczone. Mamy nadzieję, że mimo opóźnienia jesteście Państwo zadowoleni z zakupu.
20 sie 2023
Komoda dotarła uszkodzona
21 sie 2023
Prosimy o kontakt poprzez adres email: e-sklep@abraonline.pl z informacją i zdjęciami uszkodzenia. Wówczas rozpoczęta zostanie procedura reklamacyjna.
6 kwi 2023
skrócić terminy
11 kwi 2023
Jeśli istnieje taka możliwość towar dostarczamy wcześniej. Przy każdym produkcie w momencie złożenia zamówienia widnieje informacja o czasie realizacji, jeśli termin był zbyt długi należało wybrać inny produkt. W przypadku Pani zamówienia z dnia 1-03-2023 było to "od 30 do 60 dni roboczych". Zamówienie jest w trakcie realizacji.
10 lis 2023
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za finalizację zamówienia.
28 wrz 2023
28 wrz 2023
Dziękujemy za wystawioną ocenę. Jeśli to możliwe to prosimy o kontakt i opis, co wpłynęło na nią. Dążymy do tego, aby stale podnosić świadczone przez Nas usługi.
21 wrz 2023
6 lip 2023
7 lip 2023
5 kwi 2023
11 kwi 2023
Dziękujemy za wystawioną ocenę. Jeśli to możliwe to prosimy o kontakt i opis, co wpłynęło na nią. Dążymy do tego, aby stale podnosić świadczone przez nas usługi.