Abra Meble- Logo - Opinie

Abra MebleOpinie

: 2521Dobry

Opinie nt. sklepu Abra Meble

22 paź 2022
Na razie skręciłem tylko jedną komodę. Trochę się obawiałem, że płyta z której jest wykonana jest trochę cienka (wyczytałem gdzieś, że to 16mm), ale tu zaskoczenie - płyta w miejscach strategicznych ma grubość 17mm, a w pozostałych 16mm. Płyta przy tym jest bardzo sztywna i mocna, a przy tym bardzo ładna. Rysunek słojów drewna wyczuwalny pod palcem. Nie jestem pewien czy powierzchnia jest lakierowana - na wszelki wypadek pomalowałem blat lakierem bezpodkładowym (Vidaron - dobra cena za 0,75l ok. 30 PLN). Słaby punkt komody to nóżki - a właściwie ich brak. Mam zamiar z płyty 18mm wyciąć trzy wsporniki (komoda jest dwurzędowa - 2x3 szuflady) o szerokości ok. 10 cm , i dopiero do nich przymocować nóżki z prawdziwego zdarzenia, regulowane, tak aby mebel nie uległ uszkodzeniu np. w wyniku zalania mieszkania.

22 lis 2022
Zgłosiłem reklamację Narożnika Bergamo L lewy Viton 203 - po rozpakowaniu narożnika stwierdziłem uszkodzenie oparcia bocznego polegającego na wgnieceniu (dziura) konstrukcji szkieletowej i obicia tapicerskiego. Na zgłoszoną reklamację otrzymałem odpowiedź od Abra Meble: Szanowny Kliencie, uprzejmie informujemy, że zgłoszona reklamacja o numerze 0000325508 została uznana za niezasadną i odrzucona. W celu uzyskania szczegółowych informacji w sprawie, prosimy o kontakt ze sklepem. Dziękujemy. W sklepie firmowym ABRA w Inowrocławiu uzyskałem szczegółową informację w sprawie: Szanowny panie, w odpowiedzi na zgłoszoną nam w dniu 07.11.2022 roku reklamację informuję, że została ona odrzucona przez producenta. Przedstawiona „wada” to ozdobny wciąg na boczku, a nie uszkodzenie. Według mnie wgniecenie (dziura) w obiciu tapicerskim przedstawione na załączonych zdjęciach, to nie „ozdobny wciąg”. Na stronie internetowej sklepu Abra Meble na zdjęciach prezentujących Narożnik Bergamo L lewy Viton 203 nie ma żadnego „ozdobnego wciągu”, co obrazuje załączone zdjęcie. Rozpatrzenie złożonej reklamacji polegające na wmówieniu klientowi, że wgniecenie (dziura) to „ozdobny wciąg” uważam za żałosne i upokarzające. Nie polecam zakupów w Abra Meble.

Opinie nt. sklepu Abra Meble

11 sty 2023
9 sty 2023
9 sty 2023
16 sty 2023

Ogromnie długi okres oczekiwaniami na małe meble. Zero kontaktu z klientem.
17 sty 2023
Składając zamówienie w dniu 16-12-2022 miała Pani podany termin: do 35 dni roboczych. Dziś jest zaledwie 20 dzień roboczy. Jeśli ma Pani pytania odnośnie realizacji prosimy o kontakt ze sklepem stacjonarnym, do którego zostało przypisane zamówienie. Sklep kontaktuje się po złożeniu zamówienia i później dopiero przed dostawą. Jakiego kontaktu Pani zatem oczekuje?
3 godziny temu
Dziękujemy za wystawioną ocenę. Jeśli to możliwe to prosimy o kontakt i opis, co na nią wpłynęło. Dążymy do tego, aby stale podnosić świadczone przez nas usługi.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, jeśli doszło do jakiś trudności podczas realizacji zamówienia prosimy o kontakt na skrzynkę e-sklep@abraonline.pl z podaniem numeru zamówienia oraz krótkiego opisu.
15 gru 2022
Łóżko świetnie opisane i zgadza się z rzeczywistością. Bardzo wygodne i solidne. Szybka dostawa, ale minus za wniesienie. Miało być z wniesieniem, ale była tylko pomoc przy wniesieniu.
30 gru 2022
Świetny sklep, kompetentni sprzedawcy, uprzejmi, wyśmienity wybór towarów, niskie ceny, pełen profesjonalizm od początku zamówienia do finału.
20 gru 2022
Super jakość narożnika, dobry kontakt z obsługą. Czas oczekiwania co prawda dłuzszy niż deklarowany, ale mi akurat się nie spieszyło
2 sty 2023
Najbardziej podobało mi się to, że zamówienie miałam otrzymać w cięgu 30 dni, a otrzymałam do dwóch tygodni.
19 gru 2022
Dwie części przyszły uszkodzone, ale po kontakcie części szybko dotarły bez uszkodzeń