Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1156) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3849)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

18 paź 2023
Dwie osoby w salonie i pół godziny oczekiwania na wydanie jednej paczki. Dramat.
20 paź 2023
Przepraszamy za czas oczekiwania. Po Państwa uwagach została przeprowadzona rozmowa z personelem w sklepie.
15 paź 2023
17 paź 2023
Dziękujemy, co możemy zrobić aby podnieść jakość naszych usług? Prosimy o informację zwrotną na skrzynkę e-sklep@abraonline.pl
9 paź 2023
Jeden element mebli.byl polamany
17 paź 2023
Prosimy w takim razie o złożenie reklamacji ze zdjęciem i podanie numeru elementu uszkodzonego na skrzynkę e-sklep@abraonline.pl Prosimy o załączenie uzupełnionego formularza ze strony https://www.abra-meble.pl/reklamacje
7 paź 2023
Mebel jak najbardziej ok , jednyne zastrzeżenia mam do terrminu dostawy. Na stronie sklepu jest napisane że dostawa 5-10 dni a faktycznie trwała 23 dni.
17 paź 2023
Dziękujemy za wystawioną opinię :) czas podany na stronie określony jest w dniach roboczych, zatem realizacja trwała 16dni roboczych.
3 paź 2023
5 paź 2023
Dziękujemy za wystawioną ocenę. Bardzo prosimy o kontakt na skrzynkę e-sklep@abraonline.pl z informacją co możemy poprawić :) Pozdrawiamy!
26 wrz 2023
Długi czas oczekiwania na produkt, ale z kolei zostałam o tym uczciwie powiadomiona, więc nie jest najgorzej.
28 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przepraszamy za wydłużony czas realizacji zamówienia. Mamy nadzieje, że mimo to jesteście Państwo zadowoleni z otrzymanego zamówienia.
23 wrz 2023

Dostatecznie

Długi czas realizacji, brakujące elementy. Jedna gwiazdka na plus za jakość mebli i druga za szybką reakcje Pani w Abra Meble Żywiec i załatwienie brakującego elementu w dniu reklamacji.
25 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przepraszamy za opóźnienie w realizacji i niekompletne zamówienie. Opinia oczywiści zostanie przekazana do odpowiedniego oddziału celem wyjaśnienia. Mamy nadzieje, że kolejne zakupy będą w pełni satysfakcjonujące.
17 wrz 2023
18 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przypominamy, że w przypadku otrzymania wadliwego towaru macie Państwo możliwość zgłoszenia reklamacji, W tym celu prosimy o kontakt w wiadomości email na adres e-sklep@abraonline.pl.
13 wrz 2023
Nie otrzymaliśmy wszystkich śrubek, kołków itd. Dokupiliśmy sami, bo szkoda czasu i dojazdu na takie rzeczy... Jednak czas oczekiwania był dłuższy to jednak zamówienie powinno być kompletne.
18 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Opinia oczywiści zostanie przekazana do odpowiedniego oddziału celem wyjaśnienia. Mamy nadzieję, że kolejne zakupy będą w pełni satysfakcjonujące.
8 wrz 2023
Niestety po złożeniu - skręceniu zamówionej szafki jedna z półek okazała się za krótka w szerokości i jest szczelina ok 1-1,5 cm między półką a zamkniętą szufladą. Porażka :( Na zdjęciach, które pokazywały tę szafkę i ekspozycji w sklepie tej szczeliny nie było.
11 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przypominamy, że w przypadku wadliwych elementów macie Państwo możliwość złożenia reklamacji. W tym wypadku prosimy o kontakt na adres email e-sklep@abraonline.pl lub bezpośrednio ze sklepem realizującym zamówienie.
7 wrz 2023
długi termin realizacji zamówienia
11 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Opinia oczywiści zostanie przekazana do odpowiedniego oddziału celem wyjaśnienia. Mamy nadzieję, że kolejne zakupy będą w pełni udane.
3 wrz 2023

Krzesło jako tako

Krzesło jak na zdjęciu, jakość taka sobie ale da się siedzieć. 1 na 4 krzesło miało wadliwy gwint i przy montażu śruba się ukręciła i została w oparciu. Reklamacje odrzucili z mojej winny chociaż to ich produkt miał wadę. Jakoś w 3 krzesłach montaż bez problemu się udal
5 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przypominamy, że istnieje możliwość odwołania się od decyzji reklamacyjnej.
17 sie 2023
czas realizacji Czas realizacji nie wynosił 24 h, mimo informacji przy produkcje, ale znacznie dłużej. W opisie wysyłka w 24 h była w 72 h + czas dla kuriera
21 sie 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Zostanie ona przekazana do kierownictwa oddziału realizującego zamówienie. Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług była na najwyższym poziomie, dlatego Państwa opinia z pewnością będzie dla nas pomocna.
16 sie 2023
Za długi czas realizacji zamówień internetowych. I brak możliwości sprawdzenia co się dzieje z zamówieniem na stronie internetowej, trzeba dzwonić bezpośrednio do sklepu. Na plus Przynajmniej obsługa w sklepie miła.
16 sie 2023
Asortyment w sklepie internetowym bardzo duży. Kontakt na czacie internetowym średni. Niby od 8 do 15 a odpowiedzi po 2 dniach. Kontakt w sklepie stacjonarnym prawidłowy. Niestety jedną płyta z uszkodzeniem . Meble matrix nie są dobrej jakości. Kiepska płyta wiórowa. Fronty maja ciemne lamówki po wycieraniu kleju. A naklejki samemu się nakleja. Ciekawe czy nie zejdą przy myciu mebli.
17 sie 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przypominam, że macie Państwo prawo w przypadku uszkodzeń towaru do zgłoszenia reklamacji.
13 sie 2023
czekam już miesiąc za komodą.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za przesłanie opinii. Została ona przekazana do kierownictwa oddziału realizującego zamówienie. Nasi pracownicy będą się z Państwem kontaktować.
2 sie 2023
Zbyt długi czas oczekiwania na dostawę mebli do sklepu, meble miały źle nawiercone otwory i trzeba było poprawić samemu
7 sie 2023
Bardzo nam przykro z powodu wydłużenia czasu realizacji zamówienia. Przypominamy, że w takim przypadku można było również towar zareklamować.
1 sie 2023

Raczej nie polecam…

7 sie 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii, zostanie ona oczywiście przekazana do kierownictwa oraz oddziału szkoleniowego celem eliminacji takich sytuacji w przyszłości. Przepraszamy za niedogodności. Pozdrawiamy
12 lip 2023
Czas realizacji zamówienia i brak informacji jakie są powody opóźnienia.
17 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Bardzo nam przykro z powodu wydłużonego czasu realizacji zamówienia. Mamy nadzieję, że mimo to jesteście Państwo zadowoleni z zakupów. Pozdrawiamy
9 lip 2023
czas to pieniądz a w tej firmie go nie szanują. towar ok., ale czas dostawy to masakra - prawie 4 tyg.
10 lip 2023
Bardzo nam przykro w związku z wydłużonym czasem realizacji. Opinia zostanie przekazana do odpowiedniego oddziału. Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia realizowane były w terminie, dlatego Państwa opinia z pewnością będzie dla nas pomocna.