Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1174) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3915)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

29 wrz 2023
2 paź 2023
Dziękujemy za wystawioną ocenę. Jeśli to możliwe to prosimy o kontakt i opis, co wpłynęło na nią. Dążymy do tego, aby stale podnosić świadczone przez Nas usługi.
29 wrz 2023

Proces reklamacji to porażka.

Niestety proces reklamacyjny w sklepie ABRA to jakieś nieporozumienie. Nie dość, że ciężko się dodzwonić do sklepu to ciągle zbywają i nie wiedzą co dalej z reklamacją mimo iż reklamacja złożona z rękojmi sklepu. 14 dni, które dają na odpowiedź nie mają żadnego pokrycia.
2 paź 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Została ona przekazana do oddziału realizującego zamówienie celem wyjaśnienia. Nasi pracownicy będą się z Państwem kontaktować najszybciej jak to będzie możliwe. Prosimy oczekiwać na kontakt.
28 wrz 2023
Zdecydowanie nie polecam. Zamówiłam komodę przez stronę internetowa sklepu Abra Meble i już ponad miesiąc na nią czekam. Na stronie internetowej podczas składania zamówienia pisze ze dostawa trwa od 5-10 dni a tu już miesiąc minął a komoda nadal nie została dostarczoana. Dzwoniłam kilka razy do sklepu i oni twierdzą ze to wina producenta. Żałuje ze kupiłam u nich, tylko karzą czekać i nic nie robią. Tylko wprowadzają klienta w błąd na ich stronie internetowej pisząc ze czas wysyłki to 5-10 dni. Nie polecam.
2 paź 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Została ona przekazana do oddziału realizującego zamówienie. Nasi pracownicy będą się z Państwem kontaktować. Przepraszamy za zaistniałą sytuację.
27 wrz 2023

Katastrofa

Od 5do 10 dni dostawa miała byc, a byla po miesiacu czasu! Telefon nie odbieraja, rozłączają sie Masakra nigdy wiecej
28 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Zostanie ona przekazana do oddziału realizującego zamówienie celem wyjaśnienia. Przepraszamy za opóźnienie i niedogodności z tym wiązane. Mamy nadzieje, że mimo to jesteście Państwo zadowoleni z otrzymanego zamówienia.
27 wrz 2023
Ostatecznie odstąpiłam od zamówienia. Niedobrana wysyłka i brak chęci rozwiązania sytuacji ze strony sklepu sprawiają że nie miałam ochoty zostawić i nich swoich pieniędzy
28 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Zostanie ona przekazana do oddziału realizującego zamówienie celem wyjaśnienia. Przepraszamy za niedogodności.
26 wrz 2023
Długi czas oczekiwania na produkt, ale z kolei zostałam o tym uczciwie powiadomiona, więc nie jest najgorzej.
28 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przepraszamy za wydłużony czas realizacji zamówienia. Mamy nadzieje, że mimo to jesteście Państwo zadowoleni z otrzymanego zamówienia.
23 wrz 2023
Dałbym 0 gwiazdek, ale w miarę sytuację uratowal dyrektor regionalny Pan Adam.
25 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i niedogodności z tym związane. Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług była nieustannie na najwyższym poziomie, dlatego Państwa opinia będzie dla nas pomocna.
23 wrz 2023

Dostatecznie

Długi czas realizacji, brakujące elementy. Jedna gwiazdka na plus za jakość mebli i druga za szybką reakcje Pani w Abra Meble Żywiec i załatwienie brakującego elementu w dniu reklamacji.
25 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przepraszamy za opóźnienie w realizacji i niekompletne zamówienie. Opinia oczywiści zostanie przekazana do odpowiedniego oddziału celem wyjaśnienia. Mamy nadzieje, że kolejne zakupy będą w pełni satysfakcjonujące.
21 wrz 2023
21 wrz 2023
Na drugi raz proponuję mieć towar na stanie a nie wirtualnie
22 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przepraszamy za opóźnienie w realizacji. Opinia oczywiści zostanie przekazana do odpowiedniego oddziału celem wyjaśnienia. Mamy nadzieje, że kolejne zakupy będą w pełni satysfakcjonujące.
20 wrz 2023
Brak towaru , czas oczekiwania 2 tygodnie
22 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Z informacji umieszczonych w systemie zamówienie zostało już dostarczone. Mamy nadzieję, że mimo opóźnienia jesteście Państwo zadowoleni z zakupu.
20 wrz 2023

Długi termin realizacji

Zakup dokonamy 20.08 termin dostawy do 26 dni, jest 20.09 zamówienia jeszcze nie ma. Tyle w temacie.
22 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Została ona przekazana do oddziału realizującego zamówienie celem wyjaśnienia. Nasi pracownicy będą się z Państwem kontaktować.
18 wrz 2023
Niestety połowa jednej paczki uszkodzona
22 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Prosimy o kontakt celem rozpoczęcia procesu reklamacyjnego. Najlepiej kontaktować się bezpośrednio ze sklepem realizującym zamówienie lub poprzez email e-sklep@abraonline.pl.
18 wrz 2023
Lepszy kontakt z klientem poprawa dostaw
22 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Została ona przekazana do odpowiedniego oddziału i z pewnością pomoże nam w poprawie jakości świadczonych przez nas usług. Mamy nadzieję, że kolejne zakupy będą w pełni satysfakcjonujące.
18 wrz 2023
Meble słabej jakości, wiele elementów w innym kolorze , zbyt długi czas oczekiwania na reklamacje. Po przykreceniu frontów mebel przewracał się. Nie polecam .
22 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Opinia oczywiści zostanie przekazana do odpowiedniego oddziału celem wyjaśnienia. Jeśli w dalszym ciągu produkt nie jest satysfakcjonujący prosimy o kontakt.
17 wrz 2023

Potwierdzony dostęp produktu przez infolinię, po opłacie okazało się, że nie ma.

Zadzwoniłam na infolinię, żeby potwierdzić dostępność produktu, potwierdzono. Opłaciłam i okazał się, że jednak nie ma. Zwrot funduszy okazał się następnych kłopotem. Nie polecam.
18 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Opinia oczywiści zostanie przekazana do odpowiedniego oddziału celem wyjaśnienia. Mamy nadzieję, że kolejne zakupy będą w pełni satysfakcjonujące.
18 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przypominamy, że w przypadku otrzymania wadliwego towaru macie Państwo możliwość zgłoszenia reklamacji, W tym celu prosimy o kontakt w wiadomości email na adres e-sklep@abraonline.pl.

Jedna Wielka porażka

Miesiac temu towar zamówiony , dalej nie dotarł. Dzwoniąc dowiadujesz się że będą wiedzieć kiedy będzie jak trafi do nich fizycznie na sklep
15 wrz 2023