Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1184) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3954)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

24 lis 2023
Pozytywnie oceniam kontakt ze strony sklepu. Niestety godziny odbioru zamówienia, wynikające z godzin pracy magazynu, są ograniczone.
9 cze 2023

Dostawa

Chciałem dostawę do sklepu na Jagiellońskiej. Dostarczyli do magazynu na Jagiellońskiej. Na szczęście to niedaleko. Poza tym OK.
29 kwi 2023
Dobrze by było aby była szybsza dostawa. Na internecie pisze ze dostawa do 5dni a ja czekałam 3 tygodnie a pozaty towar ok
2 sie 2023
Zbyt długi czas oczekiwania na dostawę mebli do sklepu, meble miały źle nawiercone otwory i trzeba było poprawić samemu
7 sie 2023
Bardzo nam przykro z powodu wydłużenia czasu realizacji zamówienia. Przypominamy, że w takim przypadku można było również towar zareklamować.
5 maj 2023
Szafa ma cienką płytę. Rączki zwykłe powinny być, a nie cienkie plastiki w szufladach. Na plus natomiast jest wygląd.
26 wrz 2023
Długi czas oczekiwania na produkt, ale z kolei zostałam o tym uczciwie powiadomiona, więc nie jest najgorzej.
28 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przepraszamy za wydłużony czas realizacji zamówienia. Mamy nadzieje, że mimo to jesteście Państwo zadowoleni z otrzymanego zamówienia.
9 lip 2023
czas to pieniądz a w tej firmie go nie szanują. towar ok., ale czas dostawy to masakra - prawie 4 tyg.
10 lip 2023
Bardzo nam przykro w związku z wydłużonym czasem realizacji. Opinia zostanie przekazana do odpowiedniego oddziału. Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia realizowane były w terminie, dlatego Państwa opinia z pewnością będzie dla nas pomocna.
EM
Edyta M.
Augustów
31 lip 2023
Miła i fachowa obsługa. Niestety długi termin oczekiwania. Wysoki koszt kuriera.
10 lis 2023
Praktycznie w każdym meblu który zamawialiśmy coś albo brakowało albo było źle zrobione.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
W zamówieniu był jeden mebel. Jeśli towar nie spełniał Państwa oczekiwań można było odstąpić od umowy. W przypadku decyzji o pozostawieniu mebla należało zgłosić reklamację. Za braki lub złe nawierty odpowiada producent. Po zgłoszeniu reklamacji zajmiemy się sprawą.
8 lis 2023
Minęło 30 dni od złożenia zamówienia a towar jeszcze nie został wysłany z magazynu
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Składając zamówienie 8.10 przy produkcie widniała informacja o czasie realizacji - do 28 dni roboczych. Dni robocze to dni od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni świątecznych.
30 sie 2023
Kupiony przedmiot ok czas realizacji przedłużył się do 3 tygodni dlatego * mniej
18 paź 2023
Dwie osoby w salonie i pół godziny oczekiwania na wydanie jednej paczki. Dramat.
20 paź 2023
Przepraszamy za czas oczekiwania. Po Państwa uwagach została przeprowadzona rozmowa z personelem w sklepie.
16 cze 2023
Czas realizacji zamówienia znacznie przekracza czas podany przy produkcie.
19 cze 2023
Bardzo nam przykro w związku z opóźnieniem, które wyniknęło. Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia realizowane były na czas.
12 lip 2023
Czas realizacji zamówienia i brak informacji jakie są powody opóźnienia.
17 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Bardzo nam przykro z powodu wydłużonego czasu realizacji zamówienia. Mamy nadzieję, że mimo to jesteście Państwo zadowoleni z zakupów. Pozdrawiamy
10 lip 2023
Zamawiany produkt odpowiadał opisowi. Był kompletny i dobry jakościowo.
1 sie 2023
Za długi czas oczekiwania. Mebel bardzo ładny i funkcjonalny
27 kwi 2023
Szybka realizacja zamówienia, profesjonalna obsługa klienta.
20 lip 2023
Jakość dobra ale za długi czas realizacji zamówienia
22 lis 2023
Komunikacja oraz pomóc przy składaniu reklamacji
29 cze 2023
Pomylenie zamowienia .. duzy czas oczekiwania ..
30 cze 2023
Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z pomyłką w zamówieniu oraz długim czasem oczekiwania. Na bieżąco staramy się podnosić jakość świadczonych przez nas usług, a Państwa opinia z pewnością będzie nam w tym pomocna.